Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam czasu ślęczeć nad kawą;).  Robię  plany jak rozpuścić wnuczkę:haha:, ponieważ jej ojciec twierdzi,  że wychowanie dzieci to nie jest trudne zadanie . Podniósł  mi ciśnienie,  a ja jemu podniosę poprzeczkę :haha:. Będzie  miał  przerąbane, bo ja już na szybko  listę działań  sporządziłam:hura:.Myślę nawet,  że będzie tyrał jak kowal w kuźni , żeby córki  charakter wyprostować po wizycie  u Omy :szydera:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom był  czas,   kiedy Mel  Gibson siedział w czarodziejskiej Tv skrzynce, w domu czas  się zatrzymywał, nie było  kolacji,  a w zalewie gary zasychały. Lubię  jego kunszt aktorski.  Zadanie trudne,  ale  pracuję nad jego rozwiązaniem.  Byłoby mi łatwiej,  ale na tą chwilę zapomniałam  wzór na całki :$

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób  się tu pcha do dyskusji, że przed  wejściem aż bramki trzeszczą, a bramkarze nie wpuszczają,  bo nie wiedzą kto jest ważniejszy :szydera:

Czy Wy chcecie,  żebym  z moją Fantazją do  wariatkowa  trafiła? Pierwszy  lepszy lekarz  stwierdzi,  że  mam klepki pakietowe pod czaszką rozrzucone.  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

Tyle osób  się tu pcha do dyskusji, że przed  wejściem aż bramki trzeszczą, a bramkarze nie wpuszczają,  bo nie wiedzą kto jest ważniejszy :szydera:

Czy Wy chcecie,  żebym  z moją Fantazją do  wariatkowa  trafiła? Pierwszy  lepszy lekarz  stwierdzi,  że  mam klepki pakietowe pod czaszką rozrzucone.  

Nic. Się nie martw, zrobimy defragmentacje i będzie dobrze :haha:

Możesz obejrzeć w internecie, ja oglądam polskie programy na wp

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Dzisiaj o 20  na kanale TVN24 w super wizjerze będzie emitowany reportaż o naszej pracy. Widziałam fragmenty. Zapowiada się ciekawie O.o

Bardzo  Chciałabym, żeby był  obowiązek odprowadzania pełnych  składek emerytalnych dla opiekunów w DE .  Tyle osób  latami pracuje na zleceniach , osiągają słuszny  wiek i nie ma z tego  tytułu żadnej  renty.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, waldiroom napisał:

Przedni pomysł @Niezapominajka 67
zakladaj temat - ja mam tutaj kiepski zasięg wifi, wiec cyklicznie będę go łapał - ale jak założysz to wklej pierwszą zgadnę filmowa ( jestem fanem filmów i muzyki, z gotowaniem gorzej ) 

Co podała  ta Pani  tym Panom w tym filmie ? 

968C13E2-C924-49D9-BA39-D969D89C3392.jpeg

Pewnie % Tequila jak w tytule filmu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

@waldiroom był  czas,   kiedy Mel  Gibson siedział w czarodziejskiej Tv skrzynce, w domu czas  się zatrzymywał, nie było  kolacji,  a w zalewie gary zasychały. Lubię  jego kunszt aktorski.  Zadanie trudne,  ale  pracuję nad jego rozwiązaniem.  Byłoby mi łatwiej,  ale na tą chwilę zapomniałam  wzór na całki :$

Jest dobry ale jak zwykle są lepsi Jednak bez watpienia pojrzenie  ma zawadiackie i uroczy uśmiech .Braveheart the best o muzyce nie wspomnę

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Nie mam czasu ślęczeć nad kawą;).  Robię  plany jak rozpuścić wnuczkę:haha:, ponieważ jej ojciec twierdzi,  że wychowanie dzieci to nie jest trudne zadanie . Podniósł  mi ciśnienie,  a ja jemu podniosę poprzeczkę :haha:. Będzie  miał  przerąbane, bo ja już na szybko  listę działań  sporządziłam:hura:.Myślę nawet,  że będzie tyrał jak kowal w kuźni , żeby córki  charakter wyprostować po wizycie  u Omy :szydera:

 

Oj Oma ,Oma naraził Ci się zięć konkretnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Oj Oma ,Oma naraził Ci się zięć konkretnie

Tj . Mój  Syn. Widać  dobrze  go ukierunkowałam, bo w niczym nie widzi trudności.  Przecież mu tego  nie powiem,  że  jest moją wierną kopią.  Dziś  takie  operacje robią,  że chłopak czasem skorzystałby z nich,  żeby nie być  w jego przekonaniu  jak ja:p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Heidi napisał:

@Funny Mel zadzwonił dziś do mnie.  Muszę  spojrzeć w kalendarz,  czy mam wolną dla niego dziś wieczorem  chwilę.  Może spojrzę mu dzisiaj w oczy po  raz kolejny:$:haha::haha: . Jestem w nim zadurzona.

Ja to bym się umówiła z innym A.Garcia lub S .Connery nawet gdyby zalożył spódniczkę w kratkę ,pamiętam jedna scenę z filmu ,,Twierdza "jak go wyprowadzają z więzienia z długimi włosami ....zarosnięty jak zwierz ,ale matuchno kochana pamiętam jak dziś zatkało mnie przez moment widelec mi zleciał prawie nie trafiłam w fotel

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja też :)

PS 

Ładnie dzisiaj wyglądasz. Masz, pozdrowienia "od mojego męża, za tego TK maxxa. Jak zajdą wszystkie płatności to być może  zacznie Cię szukać :szydera:

Wiedziałam że Ci się spodoba.A wciąga niesamowicie. Kup mężowi parę śrubek i wkrętów to się przeprosi:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Funny napisał:

Ja to bym się umówiła z innym A.Garcia lub S .Connery nawet gdyby zalożył spódniczkę w kratkę ,pamiętam jedna scenę z filmu ,,Twierdza "jak go wyprowadzają z więzienia z długimi włosami ....zarosnięty jak zwierz ,ale matuchno kochana pamiętam jak dziś zatkało mnie przez moment widelec mi zleciał prawie nie trafiłam w fotel

Masz jednak  wysublimowany gust:oklaski:. Obyśmy się  kiedyś w przyszłości o Manna nie pobiły:p

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Funny napisał:

Ja to bym się umówiła z innym A.Garcia lub S .Connery nawet gdyby zalożył spódniczkę w kratkę ,pamiętam jedna scenę z filmu ,,Twierdza "jak go wyprowadzają z więzienia z długimi włosami ....zarosnięty jak zwierz ,ale matuchno kochana pamiętam jak dziś zatkało mnie przez moment widelec mi zleciał prawie nie trafiłam w fotel

Ja tam wolę ogolone zwierzę:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Funny napisał:

Ja to coś mam z tymi polami może w poprzednim wcieleniu rolę miałam i na roli pracowałam...  leciałam znów przez pola by focie machnąć a one przydreptaly do mnie:d prawie sie wyściskaliśmy:oklaski:

20201031_155150.jpg

No popatrz,  popatrz.   Może i gospodarz przydrepcze:haha:. Oby nie z widłami tylko z kawalerskim jeszcze sercem. Może rolnik szuka żony ? Dziś  oglądałam filmiki , w których mowa  jak postrzegają nas m.in Niemcy.  Nadasz się. Pracowita jesteś.  Świergotać w językach  umiesz.  Nawet krowy do Ciebie lgną:szydera::szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

No popatrz,  popatrz.   Może i gospodarz przydrepcze:haha:. Oby nie z widłami tylko z kawalerskim jeszcze sercem. Może rolnik szuka żony ? Dziś  oglądałam filmiki , w których mowa  jak postrzegają nas m.in Niemcy.  Nadasz się. Pracowita jesteś.  Świergotać w językach  umiesz.  Nawet krowy do Ciebie lgną:szydera::szydera:

Wiem o co Ci chodzi dzięki mnie zaaranżujesz sobie wnętrze( słoma i widły) za darmo

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...