Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Ja od wczoraj siedzę z lupa w ręce i próbuje rozszyfrować znaki, które są wybite na koszyczkach do szklaneczek, a które to zakupiłam w ilości sześć sztuk wraz z piękną taca(cena za całość 5 euro) . Srebrne są na pewno. Może nawet platynowe

Platynowe jak nic. Ważne,  że  można  to przetopić w sztabki.  Łatwiej przechować i zapakować , owinąć kokardą i podrzucić  do dziupli dudka. Gwiazdka idzie,  Dudek prezenty  chętnie przyjmuje :694_gift:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

dzień dobry :cześć:

@waldiroom, dzięki za kawkę :kawa:, ja już swoją solidną porcję wypiłam, ale w tak miłym towarzystwie wypiję jeszcze jedną :kawa:.

Witam wszystkich którym dzisiaj chciało się wstać wcześniej niż mnie :szydera: i  śpiochy też witam :p. Pogoda dzisiaj ma być super, to fajnie, bo ja mam długą przerwę dziś :hura:. Może znowu się wybiorę do Wiesbaden:476_red_car: . Miłej soboty życzę:cmok:

pobrane (10).jpg

Słońca to u mnie brak teraz ,może potem zagości na niebie bo w sercu to już mam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

hejka - @Funny inaczej być nie może ...

tylko tu zmiennik chyba kawy nie lubiał.... bo nie ma, jestem niepocieszony  / zostaje mi tylko Wasza w wirtualu . ....później zrobię odpowiedni  zakup. 
Witam serdecznie 
@Heidi, @Janeczka1963 i z domowych pieleszy @Niezapominajka 67

Osobiscie lubie i polecam mieszankę arabica /robusta 70/30.  smak i zapach ... choc pochwale się ze mam swoją ulubiona palarnie kawy... bo to skad jest i gdzie została prażona i mieszana tez ponoć ma znaczenie.

:oklaski:coff GIF

A mleko do kawy to chociaż ten zmiennik zostawił ?czy też do ostatniej kropelki z kartonika wyżlopał ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Funny i to jest najważniejsze, żeby w serduszku je mieć :cmok:a jeszcze winko :wino: do tego w miłym towarzystwie, to już nic więcej do szczęścia nie potrzeba

Zakupie winko... towarzystwo już czeka przed tabletami ,laptopami i smartkami

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Janeczka1963 napisał:

U mojej pdp jest piwniczka z winem, całkiem nieźle zaopatrzona:oklaski:

@Heididokładnie tego brakowało :cmok:

Przydałby się jeszcze jakiś  dandys  z charyzmą do kompletu:haha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

@Niezapominajka 67 , @Janeczka1963 @Funny Jak tu się fraternizować, kiedy nas tak mało :smutek:. Z tego wyjdzie  tylko mały czworokącik.  Grek Zorba  lubi tłumy . 

mało nas, mało nas do pieczenia chleba :ciastko:, jeszcze nam jeszcze nam Ciebie tu potrzeba :oklaski:

@Funny, może być głośno, byle nie w rękaw :smutek::szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

mało nas, mało nas do pieczenia chleba :ciastko:, jeszcze nam jeszcze nam Ciebie tu potrzeba :oklaski:

@Funny, może być głośno, byle nie w rękaw :smutek::szydera:

Poczekamy  jeszcze chwilkę,  może jakaś safanduła do nas dołączy :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

Pozwalamy  się zabrać dokądolwiek:tak2:. Matka Fantazja nas jeszcze nie opuściła z powodu naszej małoletnosci. Jest ona dobra  i litościwa, zamiast rąk ma skrzydła i czasami przysyła nam anioła :cmok:

W tych trudnych czasach musimy sobie radzić i wspierać za wszelka cenę ( nawet za cenę cysterny mleka )

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałam sobie,  że jeśli  tu nikt nie  zajrzy przez godzinę,  zaciągam się   do  wojska.

Nawet mnie  przyjeli,  widać z naborem mają  problemy. 

Pierwszy posiłek jaki dostałam , to napój  wojskowy i mam to pić  przez 10 dni

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Heidi napisał:

Kiedyś panowie przez godzin wiele bieliznę  zdejmowali,  dziś  wiele godzin jej szukają :haha:. Świat  przwrócił się do góry nogami 

To plasuje  siebie pomiędzy ( jakem facet )

golizny nie specjalnie zupełnie odkrytej...lekko zakryte owszem

...ufff aż się zaczerwieniłem

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie mają takich rozmiarów nakryć głowy.  Hm... Wiedziałam,  że niektóre osoby chcą być zanadto szczupłe , ale  jeśli o rozmiar głowy chodzi,  to pierwszy raz słyszę. 

Napój ma skład: 

1. 2  sztuki cytryn/sok

2. Imbir-średnia łyżeczka pyłu 

3. Miód - średnia łyżeczka daru natury 

4.ocet jabłkowy- też 2 łyżeczki .

Mam pić rano zaraz po porannej toalecie.  A co do tego ma klozet z ręcznikiem:szok:?  Nie  wiem.  W każdym bądź  razie szykują  mi już  czapkę generalską:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, waldiroom napisał:

To plasuje  siebie pomiędzy ( jakem facet )

golizny nie specjalnie zupełnie odkrytej...lekko zakryte owszem

...ufff aż się zaczerwieniłem

No i fajnie jest:oklaski:. Nic co ludzkie nie jest nam obce.  Dyliżans z Panem Dystansem już u naszych wrót od lat pod drzwiami stoi:1000_loudspeaker:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

@waldiroom odgrzebał fajny temat fotograficzny i trochę go przeinaczył na zagadkowy :oklaski:

Ja wpadłam na pomysł, że można by utworzyć temat/ty gdzie zadawalibysmy różne zagadki. Ja lubię różnego rodzaje sentencje z filmów. Właściwie to jak oglądam jakis film, to zawsze jakaś złota myśl z tego filmu zostaje przeze mnie wyliwiona i zapamiętana (na długo, o ile nie na zawsze) 

Co wy na to??? 

Np mogą być zagadki muzyczne 

Zagadki filmowe (cytat z jakiego filmu pochodzi? Kto to powiedział i do kogo?) 

Zagadki kulinarne (jaka to potrawa? Z jakiego rejonu?) 

Czekam na Wasze opinie bo nie wiem czy tego typu tematy miałyby wzięcie na forum :d

Przedni pomysł @Niezapominajka 67
zakladaj temat - ja mam tutaj kiepski zasięg wifi, wiec cyklicznie będę go łapał - ale jak założysz to wklej pierwszą zgadnę filmowa ( jestem fanem filmów i muzyki, z gotowaniem gorzej ) 

Co podała  ta Pani  tym Panom w tym filmie ? 

968C13E2-C924-49D9-BA39-D969D89C3392.jpeg

Edytowane przez waldiroom
Media
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

Przedni pomysł @Niezapominajka 67
zakladaj temat - ja mam tutaj kiepski zasięg wifi, wiec cyklicznie będę go łapał - ale jak założysz to wklej pierwszą zgadnę filmowa ( jestem fanem filmów i muzyki, z gotowaniem gorzej ) 

Co podała  ta Pani  tym Panom w tym filmie ? 

968C13E2-C924-49D9-BA39-D969D89C3392.jpeg

Temat już założyłam, Zagadki filmowe "

Zapraszam. 

Filmu nie kojarzę niestety ale bym obstawiała, że fajny panowie, deser" lub i, przystawke "mieli :$

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Kleopatra napisał:

Przyszłam na kawę:haha:

 

Screenshot_20201031-153109~2.png

Ja też :)

PS 

Ładnie dzisiaj wyglądasz. Masz, pozdrowienia "od mojego męża, za tego TK maxxa. Jak zajdą wszystkie płatności to być może  zacznie Cię szukać :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...