Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co tak mi się słońca chce ,plaży, morza zwariuje zaraz ....pogrzebałam i wykopałam jak kura pazurem .Ludzie nie da się usiedzieć w miejscu od razu mam humor :oklaski:dobrze, że dziadek w pokoju siedzi 6 m weiter, tyłem do mnie .Zapodam od serca  a tak na marginesie piękny ten czerwony Mustang

 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi tam gdzie teraz  jesteś musi być niezły smród.  Wyszukałam specjalnie dla Ciebie informacje , co  też przyda się być może  innym: 

Ocet

Czy wiesz, że ocet to prawdziwy cud? Można go używać do różnych celów. Przykładowo, dodanie octu do prania ma wiele zalet. Paskudny zapach potu, moczu lub stęchlizny nie będzie miał szans, jeśli dodasz ocet do pralki. Sierść zwierząt nie będzie przylegać do ubrań tak łatwo, jeśli użyjesz octu, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli masz w domu włochatego przyjaciela, na przykład kota lub psa. Ocet on również doskonałym zamiennikiem płynu do płukania tkanin; jest całkowicie naturalny, podczas gdy płyny zawierają wiele nieprzyjemnych chemikaliów. Przede wszystkim ocet idealnie nadaje się do nabłyszczania okien!

Oto co musisz zrobić

Dodaj odrobinę białego octu do butelki z rozpylaczem i napełnij resztę pojemnika wodą. Następnie spryskaj okno miksturą i wyjmij ściereczkę z mikrofibry. Użyj jej do czyszczenia okna. Nie używaj papierowych ręczników, ponieważ jest to prosty sposób na pozostawienie smug. Ściereczka z mikrofibry to najlepsze rozwiązanie!

Ocet przydaje się nie tylko podczas mycia okien. Może być też  niezwykle pomocny w innych domowych sprawach. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cześć2:. Kawusia :kawa:już dymi sobie i łapki grzeje:d. Pogoda do bani, ciągle leje:333_cloud_rain:, mam już dosyć deszczuO.o. Człowiek chodzi jak chmura gradowa bez humoru ;). Wszystko mnie denerwuje, też tak macie :855_interrobang:. A może to zmęczenie pracą daje znać o sobieO.o. No nic, ponarzekałam trochę :donos:., czas brać się o pracy. Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

dzien-dobry_008.jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Funny napisał:

O.o@Heidi nie wiem co się dzieje dawno się wylogowalam a dalej widziałam że jestem nie wiesz tak  czemu tak jest ,,??? Hmmm ok wylogowuje się i zobaczę znów .

Witajcie.  

Prawdopodobnie masz zaznaczone, że  automatycznie masz być  zalogowana przy każdym  wejściu na OR.  Ja tak mam, dla mnie  jest to bardzo wygodne.  OR to nie jest bank , żeby z ręki za każdym razem wpisywać  tajne hasło. Myślisz,  że jakiś tobie  obcy  ptaszek się włamał na twój  profil ? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cześć2:. Kawusia :kawa:już dymi sobie i łapki grzeje:d. Pogoda do bani, ciągle leje:333_cloud_rain:, mam już dosyć deszczuO.o. Człowiek chodzi jak chmura gradowa bez humoru ;). Wszystko mnie denerwuje, też tak macie :855_interrobang:. A może to zmęczenie pracą daje znać o sobieO.o. No nic, ponarzekałam trochę :donos:., czas brać się o pracy. Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

dzien-dobry_008.jpg

Oddychaj głęboko   .  Po nocy  przychodzi  dzień,  a po burzy spokój . Właściwie , to Pan Cugowski ma ci coś  do powiedzenia 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie.  

Prawdopodobnie masz zaznaczone, że  automatycznie masz być  zalogowana przy każdym  wejściu na OR.  Ja tak mam, dla mnie  jest to bardzo wygodne.  OR to nie jest bank , żeby z ręki za każdym razem wpisywać  tajne hasło. Myślisz,  że jakiś tobie  obcy  ptaszek się włamał na twój  profil ? 

Wszystko wróciło do normy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na forum :cześć2:. Kawusia :kawa:już dymi sobie i łapki grzeje:d. Pogoda do bani, ciągle leje:333_cloud_rain:, mam już dosyć deszczuO.o. Człowiek chodzi jak chmura gradowa bez humoru ;). Wszystko mnie denerwuje, też tak macie :855_interrobang:. A może to zmęczenie pracą daje znać o sobieO.o. No nic, ponarzekałam trochę :donos:., czas brać się o pracy. Miłego dnia życzę wszystkim :cmok:

dzien-dobry_008.jpg

U mnie zmęczenie jeszcze nie, ale humoru też nie mam jak słońca brak .Dlatego trzeba muzy słuchać i się ruszać

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Heidi napisał:

@Blondi tam gdzie teraz  jesteś musi być niezły smród.  Wyszukałam specjalnie dla Ciebie informacje , co  też przyda się być może  innym: 

Ocet

Czy wiesz, że ocet to prawdziwy cud? Można go używać do różnych celów. Przykładowo, dodanie octu do prania ma wiele zalet. Paskudny zapach potu, moczu lub stęchlizny nie będzie miał szans, jeśli dodasz ocet do pralki. Sierść zwierząt nie będzie przylegać do ubrań tak łatwo, jeśli użyjesz octu, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli masz w domu włochatego przyjaciela, na przykład kota lub psa. Ocet on również doskonałym zamiennikiem płynu do płukania tkanin; jest całkowicie naturalny, podczas gdy płyny zawierają wiele nieprzyjemnych chemikaliów. Przede wszystkim ocet idealnie nadaje się do nabłyszczania okien!

Oto co musisz zrobić

Dodaj odrobinę białego octu do butelki z rozpylaczem i napełnij resztę pojemnika wodą. Następnie spryskaj okno miksturą i wyjmij ściereczkę z mikrofibry. Użyj jej do czyszczenia okna. Nie używaj papierowych ręczników, ponieważ jest to prosty sposób na pozostawienie smug. Ściereczka z mikrofibry to najlepsze rozwiązanie!

Ocet przydaje się nie tylko podczas mycia okien. Może być też  niezwykle pomocny w innych domowych sprawach. 

Do zimnych nóżek też dodatek chociaż ja osobiście cytrynę wolę 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

Do zimnych nóżek też dodatek chociaż ja osobiście cytrynę wolę 

To  prawda,  że cytryna  jest  kwaśna jak ocet. Cytrynę to ja używam do placków :$:haha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Funny napisał:

I dzień dobry milusińscy ,piątek mamy informuje .

To niemożliwe!!!  Ja już 1 Ty dzień w robocie jestem. Nie obejrzę się i będzie z górki.  Będę  się tarzać w piórach od piątku do piątku :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Funny napisał:

U mnie zmęczenie jeszcze nie, ale humoru też nie mam jak słońca brak .Dlatego trzeba muzy słuchać i się ruszać

Można  też  zapalić świecę i się pomodlić ,  niż  przeklinać ciemność . To słowa matki Teresy z Kalkuty  :$. Można to  robić ze słuchawkami  na uszach, jeśli to podwoi efekt samowyleczenia.:$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Witajcie.  

Prawdopodobnie masz zaznaczone, że  automatycznie masz być  zalogowana przy każdym  wejściu na OR.  Ja tak mam, dla mnie  jest to bardzo wygodne.  OR to nie jest bank , żeby z ręki za każdym razem wpisywać  tajne hasło. Myślisz,  że jakiś tobie  obcy  ptaszek się włamał na twój  profil ? 

Jeśli to obcy ptaszek ( a dużo tu o ptaszkach ostatnio było ) to weź te ogrodowe i wyrwij chwasta

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

U mnie zmęczenie jeszcze nie, ale humoru też nie mam jak słońca brak .Dlatego trzeba muzy słuchać i się ruszać

@Funny @Heidi @Kleopatra  @BlondiWstawiłem kilka muzycznych - w płytotekę - może to rozświetli ten deszczowy prawie listopadowy poranek

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...