Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Jak tu wesoło było późnym wieczorem:szydera:, jaka szkoda, że przespałam pośmiechujki z wami :smutek:. No trudno, za to na kawusię  :kawa: zapraszam z rancia :d. @Niezapominajka 67szczęśliwej podróży Ci życzę :476_red_car:. Zazdroszczę spotkania:szept:i zazdraszczam :smutek:. Miłego czwartku życzę :cmok:

images.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi witam serdecznie Ciebie i wszystkich na tym forum.. 

Nic nie skrobię ale telefoniere kupiłam do roboty:oklaski:jestem na tablecie i tutaj nie mogę fotki znalesc, ale ogarnę już nie długo... Jak mi tęskno już do skrobania i szlifowania. Nawet nie wiesz jak bardzo... Narazie faceta szlifuje.. Synka tutaj:hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@waldiroom nawet nie mylę o Hiszpanii. Mam dużo zapytań czy w tym roku przyjadę.. Bo jednak przez 3 lata co roku na 3 msc tam jeździłam.. Dużo ludzi poznałam i fajnych ludzi. Więc teraz pytanie za pytaniem.. A ja taka twardziocha i wszystkim pisze.., nie jadę ',, żadnych szmat na powietrzu. W życiu.. Nie posłuszna byłam zawsze. Mi żadne nakazy i zakazy nie straszne. Nie nawidzę aby ktoś mną rządził.. Więc też po cholere taki do doopy urlop jak można ciekawiej ten czas spędzić :hura:

Pytam się znajomych jak teraz jest na tym pięknym Campingu i co? 

Cisza.. Nie ma tańców i nie ma muzyki. Jest całkiem inaczej niż było za. Moich czasów.. Więc dobre to, że wiem jak może być fajnie w normalnych czasach a nie tych dziś i teraz :tak:

Ale. Polecam. Pięknie jest i to porą zimową, 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno.. Nie pomyślałam nawet,jadąc tutaj do pracy, że czeka mnie wiezienie domowe :szok: @Heidi dobrze, że tutaj nie jedziesz. Normalnie jesteś w zamknięciu, dobrze że palę fajki to mam balkon i świeże powietrze.. Chodzić mi się nie chce po pustych  drogach. Lenistwo większe od wszystkiego innego.. A zresztą po nocach? Po czorta mi jakiegoś diabła szukać? :szydera: miesiąc idzie wytrzymać ale ani jednego dnia więcej.. Mowy nie ma.. Jak zostanę wypuszczona na sklepy to będę musiała auto dostawcze zamówić.. Albo nauczyć się obcować wśród. Ludzi... Ło matko co mi się trafiło.. :tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Funny napisał:

Witam i ja od @Blondi energię pozytywną zakosilam bo jak rozdaje to o brać trzeba i zostawiam coś na rozruch ...jakby mnie tak facet prowadził to bym chyba zwariowała Miłego dnia u mnie dziś zakupowy

 

Fajny akcent na początek dnia... każdego dnia

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

@waldiroom nawet nie mylę o Hiszpanii. Mam dużo zapytań czy w tym roku przyjadę.. Bo jednak przez 3 lata co roku na 3 msc tam jeździłam.. Dużo ludzi poznałam i fajnych ludzi. Więc teraz pytanie za pytaniem.. A ja taka twardziocha i wszystkim pisze.., nie jadę ',, żadnych szmat na powietrzu. W życiu.. Nie posłuszna byłam zawsze. Mi żadne nakazy i zakazy nie straszne. Nie nawidzę aby ktoś mną rządził.. Więc też po cholere taki do doopy urlop jak można ciekawiej ten czas spędzić :hura:

Pytam się znajomych jak teraz jest na tym pięknym Campingu i co? 

Cisza.. Nie ma tańców i nie ma muzyki. Jest całkiem inaczej niż było za. Moich czasów.. Więc dobre to, że wiem jak może być fajnie w normalnych czasach a nie tych dziś i teraz :tak:

Ale. Polecam. Pięknie jest i to porą zimową, 

@Blondi Hiszpania ... nie byłem jeszcze - jest na liście miejsc, które chce odwiedzić . Może kiedyś w końcu jakiś Camper ( marzy mi się taki trip adventure) 

Czas teraz na wycieczki na żywo nie jest dobry- świat oszalał - Corona spadła z głowy króla i toczy się po całym świecie , zamiatając wszystko ci dobre i siejąc strach. 
Nie zgadzam się. Protestuje. 
jutro wracam do DE - więcej czasu na przemyślenia i to forum, które stało się fajnym azylem w tych trudnych czasach. 
 

przy kawie z reguły ładujemy sobie dużo fajnej energii i polityki nie ruszamy. 
Twoj głos i pozytywna energia - prosimy więcej . 

Rzucilem hasło byśmy swoje piękne miejsca tutaj czasem ujawnili - i historie o nich... może jakieś fotki ( w dziale fotografii) @Heidi opowiedziała piękna historie czarownicach ... i to tez fajne

@Funny chwaliła się gdzies ze te Włochy uwielbiane zna... i pewnie  coś tam o nich jeszcze nam opowie, 

Ty @Blondi wspominasz Hiszpanię - nno to jakaś historie ( lub miejsce magiczne) nam podasz

pozdrawiam Was serdecznie 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niezapominajka 67 to ja :szydera:

Nie wiem dlaczego mi się to wstawiło i usunąć nie można O.o

Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i życzę miłej reszty dnia. My już po obiadku. Dzisiaj dzielę pracę że zmienniczka i zamiast połowę mniej roboty to mam jeszcze więcej :szydera:

Informacje od przewoźnika dostałam, że z katarem, kaszlem lub gorączka nie zabierają :smutek:

Jak to przeczytałam to głowa mnie rozbolała i kaszle zaczęłam O.o

Miło mi, że nasza forumowa ikona @Blondisię odezwała :oklaski::cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

O kurde co jest?

Podobno stan wyjątkowy w Polsce od poniedziałku ma być. Takie informacje są bardzo przygnębiające. Dzisiaj dostałam też informacje, że rodzina do której mam lecieć powiedziała, że muszę mieć wynik negatywny z testu  bo inaczej mnie nie przyjmą. Muszę test zrobić w Polsce. Zapłacić ma rodzina. Kurcze ale się porobiło. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Niezapominajka 67 to ja :szydera:

Nie wiem dlaczego mi się to wstawiło i usunąć nie można O.o

Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i życzę miłej reszty dnia. My już po obiadku. Dzisiaj dzielę pracę że zmienniczka i zamiast połowę mniej roboty to mam jeszcze więcej :szydera:

Informacje od przewoźnika dostałam, że z katarem, kaszlem lub gorączka nie zabierają :smutek:

Jak to przeczytałam to głowa mnie rozbolała i kaszle zaczęłam O.o

Miło mi, że nasza forumowa ikona @Blondisię odezwała :oklaski::cmok:

Zwal na fajki w razie czego

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Podobno stan wyjątkowy w Polsce od poniedziałku ma być. Takie informacje są bardzo przygnębiające. Dzisiaj dostałam też informacje, że rodzina do której mam lecieć powiedziała, że muszę mieć wynik negatywny z testu  bo inaczej mnie nie przyjmą. Muszę test zrobić w Polsce. Zapłacić ma rodzina. Kurcze ale się porobiło. 

No tak demonstracje są i to konkretnie to na kogoś winę trzeba zrzucić i stan wyjątkowy wprowadzić ot taka polityka ...

wielki mały człowiek zagubiony tak i dumny jak paw.....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

Podobno stan wyjątkowy w Polsce od poniedziałku ma być. Takie informacje są bardzo przygnębiające. Dzisiaj dostałam też informacje, że rodzina do której mam lecieć powiedziała, że muszę mieć wynik negatywny z testu  bo inaczej mnie nie przyjmą. Muszę test zrobić w Polsce. Zapłacić ma rodzina. Kurcze ale się porobiło. 

Cześć wam. Fajnie tu, miła  atmosfera i przed wami maski  nie trzeba zakładać i czapki zdejmować .  @Funny zrób  test ciążowy , mniej fatygi:szydera: .  Podejrzewam,  że wyjdzie negatywny. Pokażesz,  oczy im wytrzesz i pozamiatane . 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też  byłam dziś na zakupach. 130 Euro pękło. Teraz mogę pofikać ?‍♀️w kuchni też ?‍♀️.

Dziewczyna z PD  nie wchodziła ze mną  do marketu.  Grzecznie siedziała w aucie.  Profilaktyka już stosowana w kontaktach  międzyludzkich 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Nie będziesz musiała biegać i szukać  punktu pobrań na wymaz. Wystarczy  schować się  w łazience i..... nasikać. Minuta osiem i masz wynik fertig

Ale dalej nie kapuje to Kwiatek do domu jedzie nie ja po co mam z darma celować w okienko

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...