Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry...Pogoda przepiękna aż żal że w pracy siedzę.Na szczęście dzisiaj kompletny spokój,także jakoś to przeżyję :)

 

I dziś  i po  następnych dyżurach   też przeżyjesz.  Nie taki diabeł straszny jak  go malują :tak2:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Tak. Chociaż czasami wolałabym pewnych rzeczy nie pamiętać :smutek:

Nie marudz ...idziemy do przodu z uśmiechem na twarzy z marzeniami w głowie i glupawką ....a niech nas dopada ☺️ucho mnie piecze lewe u kogo jestem na tapecie ? Przyznać się ....

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi Jeszcze miesiąc i zostawiam pracę w Polsce.Nastąpił przesyt treści i formy ... @Funny Ładnie w Polsce dzisiaj,wietrzyk może chodny ale od samego rana słońce świeci.Gdyby się dało to bym Ci troszkę podesłała...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Patrycja781 napisał:

@Heidi Jeszcze miesiąc i zostawiam pracę w Polsce.Nastąpił przesyt treści i formy ... @Funny Ładnie w Polsce dzisiaj,wietrzyk może chodny ale od samego rana słońce świeci.Gdyby się dało to bym Ci troszkę podesłała...

Ja zmieniłam mój grafik pobytów. Zarabiam w DE,  urlopuję w Polsce.  Urlopować np.na Kanarach nie warto ,  bo tam giną walizki  :haha::smutek:było i minęło . Muchami mnie  tam już  nie zaciągną>:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Funny napisał:

Ale w koło  jest wesoło

Dobrze kiedy głupawka kołem się toczy.  Toż to lepsze jak fortuna,  bo ona nie zawsze łaskawa , a głupawka zaraźliwa i dobrze  na długowieczność działa:oklaski:. Wskazana  zamiast  kielicha, który uzależnia.  Która  rodzina  długo wytrzyma z alkoholikiem?   Z głupawym raczej każdy  da radę:d. I okolica słynie i ludzie mają o czym gadać z uśmiechem na twarzy

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

Hej, hej..... Stop. Przestańcie się już  głupawo śmiać:haha:  , czas zacząć kawę pić i pisać. Dajcie już  nosom  odpocząć :szydera:, zwolnijcie w końcu swoje palce z tego legalnie  niedozwolonego czynu.  

Czy o dłubanie w nosie biega ? A potem marudzą że nosy do korekty

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leje i leje. Dobrze, że chociaż nie wieje. Przestałam się śmiać i wzięłam za pisanie. Nie tylko na forum ale listę zakupową sobie zrobiłam. Wszystko co pod ręką ma być niezbędne muszę kupić dla zmienniczki. Resztę kupi sobie sama co uważa. Mam nadzieję na wspólną kawę na mieście ale to w zależności kiedy ona przyjedzie :)

O muszę do niej też napisać i zapytać jaka kawę ona pije bo kawę też muszę zakupić odpowiednią dla niej :dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Czy o dłubanie w nosie biega ? A potem marudzą że nosy do korekty

:szydera: niektórzy to aż spore garby na nich już mają :szydera:. Może  chodzi  o to, żeby okulary dobrze się trzymały?  Zapewne  z rusztowanie trudno byłoby się  przemieszczać :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

U mnie leje i leje. Dobrze, że chociaż nie wieje. Przestałam się śmiać i wzięłam za pisanie. Nie tylko na forum ale listę zakupową sobie zrobiłam. Wszystko co pod ręką ma być niezbędne muszę kupić dla zmienniczki. Resztę kupi sobie sama co uważa. Mam nadzieję na wspólną kawę na mieście ale to w zależności kiedy ona przyjedzie :)

O muszę do niej też napisać i zapytać jaka kawę ona pije bo kawę też muszę zakupić odpowiednią dla niej :dobrze:

Aaaa z karteczką się biega na zakupy a ja bez i zawsze czegoś zapomnę ,ale nie szkodzi mózg trenuje

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Zwracam się do wszystkich  głupoli: czy Wy  myślicie,  że ja tu do De przyjechałam się nudzić?>:(

Lepiej jak lato jest mniej upalne ale za to długa aż do listopada piękna i pogodna złota jesień. Wydaje mi się, że jesień to najdłuższa pora roku(jakoś tak się dłuży) i dlatego lubię jak jest w miarę ciepło :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Lepiej jak lato jest mniej upalne ale za to długa aż do listopada piękna i pogodna złota jesień. Wydaje mi się, że jesień to najdłuższa pora roku(jakoś tak się dłuży) i dlatego lubię jak jest w miarę ciepło :)

I jeszcze ta zmiana czasu ,...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...