Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Funny widziałam dzisiaj lwa :d

W TK maxx jest taka cudna biżuteria i nawet lwy tam mają :dobrze:

Mam jechać koło Kolonii po świętach w samej Kolonii sklep owy jest, wiec się udam z premia świąteczna ale fotkę to mogłaś walnąć to niewybaczalny błąd

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrycja781 Porządna  Agencja powinna to wszystko  zorganizować . Niech  się cieszą,  że jedziesz .

Są agencje, które dbają o opiekunki.  Telefon w dłoń i pytaj , szukaj.  @Niezapominajka 67 nie rozwiąże  twoich problemów finansowych, ani nie weźmie na siebie odpowiedzialnie za twoją  agencję  

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Cześć kochani. Jestem tylko podopieczna przedwczoraj trochę mi zaniemogła ale dzisiaj jest już prawie ok. Dzisiaj miałam przysługujące mi wolne i chociaż podopieczna nie poszła do przedszkola to ja miałam i tak wolne bo córka przy niej siedziała. Nawet obiad zrobiła dla mamy. 

Za tydzień wracam do domu a zmienniczki dalej dla mnie nie ma. Fajne zlecenie i nie ma chętnych O.o

Pozdrawiam Was i pamiętam o wszystkich. Czytanie muszę nadrobić ale wiem, że @Heidi, @Funnydalej rozrabiają jak pijany zająć  :oklaski:

@Janeczka1963ciągle udaje, że pracuje więc mogę powiedzieć, że moja krew :cmok:

@elfnadal z głową w chmurach bo wierzy, że firmy się naszym losem przejmują i o nas dbają :szydera:

Co reszta porabia muszę dopiero doczytać :love:

Tak sobie pomilczala troszkę - a jak już powiedziała do słuchu / to hej . Wpadłem na chwilkę poczytać jak się bawicie. I widzę ze przednio

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Heidi napisał:

@Patrycja781 Porządna  Agencja powinna to wszystko  zorganizować . Niech  się cieszą,  że jedziesz .

Są agencje, które dbają o opiekunki.  Telefon w dłoń i pytaj , szukaj.  @Niezapominajka 67 nie rozwiąże  twoich problemów finansowych, ani nie weźmie na siebie odpowiedzialnie za twoją  agencję  

Tak Niezapominajka telefonu też nie weźmie w dłoń żeby Funny fotę strzelić czegoś czego szuka z uporem maniaka a co do firm ,dobra zadba jak piszesz, łaski nie robi, zawsze można z innej jechać .Ja bym bez ważnego testu nie pojechała a jakby mi moja agencja powiedziała że mnie nie znajdą albo jakoś zgubię się w tłumie to byłaby to ostatnia rozmowa z nimi !!!

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Funny napisał:

Tak Niezapominajka telefonu też nie weźmie w dłoń żeby Funny fotę strzelić czegoś czego szuka z uporem maniaka a co do firm ,dobra zadba jak piszesz, łaski nie robi, zawsze można z innej jechać .Ja bym bez ważnego testu nie pojechała a jakby mi moja agencja powiedziała że mnie nie znajdą albo jakoś zgubię się w tłumie to byłaby to ostatnia rozmowa z nimi !!!

I wszystko w temacie :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Znów mam coś postawić??? ;)

Za parę dni mam imieniny to się tak obstawie, że będzie Wam uszami wypływało  :d

Zgadzam się być  zaproszoną na tą imprezę . Wiesz na co liczę:d ? 

Co trzeba zrobić żeby zdrowe, zęby  mieć? Pić...... co?:haha:

Nie napiszę wprost,  bo obrażam moim apetytem  innych :trele:. Domyśleć się trzeba :trele:

Mam nadzieję,  że pod stołem coś  dla mnie przemycisz:tak2:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Zgadzam się być  zaproszoną na tą imprezę . Wiesz na co liczę:d ? 

Co trzeba zrobić żeby zdrowe, zęby  mieć? Pić...... co?:haha:

Nie napiszę wprost,  bo obrażam moim apetytem  innych :trele:. Domyśleć się trzeba :trele:

Mam nadzieję,  że pod stołem coś  dla mnie przemycisz:tak2:.

Ja o uszach pisałam a nie o zębach :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

a za co to lanie, ładnie tak koleżankę potraktować rózgą xd. @waldiroomprocentowo stawia coś dobrego :wino:, a dla @Heidimam to co ptaszyna lubi najbardziej 

Kot 109.gif

Kot 98.gif

Teraz postawiłaś mnie  pod ścianą :nie_widzę:. Wieczorem  wybieram kielicha :haha:. Może zespół  SKS nie będzie mi dziś w nocy  dokuczał:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

:szydera: zrobię  dziś  wyjątek, skoro  sam Pan Szpakowski do nas dołączył :szydera:

wyjątki chodzą w piątki, musisz do jutra poczekać :d, na uszy też nie wiem co się pije, ale na przeziębienie, najlepsze są okłady z młodych piersi, tak słyszałam :$

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Funny napisał:

Mam jechać koło Kolonii po świętach w samej Kolonii sklep owy jest, wiec się udam z premia świąteczna ale fotkę to mogłaś walnąć to niewybaczalny błąd

Wracasz do Koloni w to samo miejsce? :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Funny napisał:

Tak Niezapominajka telefonu też nie weźmie w dłoń żeby Funny fotę strzelić czegoś czego szuka z uporem maniaka a co do firm ,dobra zadba jak piszesz, łaski nie robi, zawsze można z innej jechać .Ja bym bez ważnego testu nie pojechała a jakby mi moja agencja powiedziała że mnie nie znajdą albo jakoś zgubię się w tłumie to byłaby to ostatnia rozmowa z nimi !!!

Skoro  ta @  @Niezapominajka 67 o tobie  nie  pamiętała,  to oto taki kotek do mojego ogrodu zawitał. Oddam tanio. Chcesz na łańcuszek?  Zmęczyło nas już z łopatą i wiadrem po  ogrodzie każdego dnia..... zbierać O.o

20201022_210051.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

wyjątki chodzą w piątki, musisz do jutra poczekać :d, na uszy też nie wiem co się pije, ale na przeziębienie, najlepsze są okłady z młodych piersi, tak słyszałam :$

Na uszy to można makaron nawijać :p

Co się pije, żeby urosly takie dorodne jak u słonia to dalej nie wiem O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

wyjątki chodzą w piątki, musisz do jutra poczekać :d, na uszy też nie wiem co się pije, ale na przeziębienie, najlepsze są okłady z młodych piersi, tak słyszałam :$

Przegięłaś ! Skąd ja mam u siebie wziąć młode piersi :szydera:. Wiesz ile mam lat? :szydera: Tyle co węgiel :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...