Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Kleopatra napisał:

Nie ma tu już nikogo ale skoro polewasz to zaczynamy:szydera::wino:

Troszkę czasu mi zajęło napełnianie ale jestem - choć nie ma nikogo więcej .... Ech szybko wymiękają dziewczyny. Może jutro.

Dobrej nocy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, waldiroom napisał:

Dzień dobry pora na kawe - co tu tak pusto - wszyscy zaspali ???

 

Normalne po udanej imprezie :oklaski:

Dzień dobry. Good Morning Baby GIFgood morning GIF by Chippy the Dog

kawaii sailor moon GIFProszę bardzo nowy dzień nastał, kawa jest to proszę się częstować. Krawaty też mam nadzieję, że wszyscy mają zawiązane. Miłego i spokojnego wtorku wszystkim życzę. Moja podopieczna już pojechała do przedszkola a ja mam 7 godzin wolnego i nie mam dużego wyboru co do wykorzystania tego czasu. Kierowcy busów już drugi dzień strajkują więc pojechać to ja nigdzie nie pojadę. Zostaje mi spacer a potem odpoczynek w domu:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Nie jestem pierwsza, ale może i nie ostatnia dzisiaj z przywitaniem się :d. Jak to po dobrej imprezie kawy :kawa:, kawy  :kawa: mi się chce, więc częstuję kawusią :kawa:, kto chętny to proszę się nie krępować, każdy się tu czuje jak u siebie w domku :love:. Pogoda się fajna zrobiła, słoneczko :327_sunny: pięknie świeci dziś. Nie wiem kto gdzie i kiedy wyjeżdża, więc podróżującym życzę bezpiecznego dotarcia do celu a wszystkim miłego dnia.:cmok:

@Kleopatra , masz rację widok jest piękny, a zapach, no cóż, jeśli ktoś lubi zapach zgnilizny :szydera:, tylko tym teraz pachnie w lesie O.o

wtorek_002.jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, elf napisał:

@Patrycja781 ja bym sobie darowala osobę 41 tak chora że potrzebuje opiekunki. Może być rozgoryczona i przy okazji nie miła. Poczekaj na coś odpowiedniego najlepiej chłodząca miłą wdzięczna za pomoc babcie. Zrobisz jak zeszchesz ale nie znając jednostki chorobowe nie wiesz co cię czeka. Po co ci to 

Zgadzam się z Tobą

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Niemcy to jednak dziwny naród. Wczoraj na ulicach prawie, że tłumy ludzi. Wszystko pootwierane. W restauracji palca nie można było wcisnąć. Ludzie z malutkimi dziećmi. Niech mi nikt nie mówi, że oni zdyscyplinowani są. Dzisiaj jak usłyszałam, że córka mojej podopiecznej wpadła na wspaniały pomysł zabrania matki do miasta na zakupy (bo parę nowych rzeczy by się jej przydało) to aż nie mogłam uwierzyć w to co słyszę. Jak 2 tygodnie temu zaproponowałam żebyśmy w środę pojechały w 3 do miasta bo w centrum jest w ten dzień targ to powiedziała, że mama się nie nadaje bo źle się czuję w miejscach gdzie jest dużo ludzi i ciągle narzeka, że jej zimno. To co teraz jak są wprowadzone obostrzenia to przestała bać się ludzi i nie będzie jej zimno

No i nagle córka sobie przypomniała, że mama nie ma się w co ubrać??? 

Jakieś dziwnie podejrzane to mi się wydaje. Sama nie wiem co o tym myśleć

Naród myślących inaczej :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

Dzień dobrymno spóźniona mocno, jakoś się dziś po tej imprezie ogarnąć nie mogłam .Miłej środy od rana do wieczora :cześć:

Jakiej środy - gdzies Ci dzień @Funny uciekł - musiała być niezła ta impreza

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldiroom napisał:

Jakiej środy - gdzies Ci dzień @Funny uciekł - musiała być niezła ta impreza

Wszyscy się chyba dobrze bawili :dobrze:Ty polewales perfekcyjnie :oklaski:

Zastanawiam się dlaczego @Funny nabawiła się bólu brzucha Może..... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Witam wczesnym wieczorem :) Dzisiaj przyszły papiery z mojej agencji.Wezmę tą PDP,z racji świąt stawka łączna i tak wyjdzie powyżej 1400 e. i zobaczymy co dalej...Kobieta ma 41 lat,reumatyzm,artretyzm i to co mnie najbardziej martwi bo nigdy nie spotkałam to:Zapalenie skórno-mięśniowe...Jeśli teraz agencja mnie robi w trąbę to będzie to przysłowiowy 3 raz...a wtedy najprawdopodobniej będę szukać innej agencji...

Witaj Pati fajnie że się meldujesz, poczytaj jak najwięcej w necie o tej chorobie zresztą myślę, że już to zrobiłaś .Powodzenia życzę. 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nie Ty jedna :d

No prosze - nie trzeba było  sie kłócić o palmę  pierwszeństwa do Wodzirejowania tylko usiąść za barem jak ja i rano na baczność / byłem chyba tu dziś pierwszy Przy następnej imprezie @Funny i @Niezapominajka 67 ... prowadzicie wspólnie / jedna polewa druga do tańca porywa

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Wszyscy się chyba dobrze bawili :dobrze:Ty polewales perfekcyjnie :oklaski:

Zastanawiam się dlaczego @Funny nabawiła się bólu brzucha Może..... 

Miałam ból brzucha czytając wpisy.:d Heidi to z byle czego użytek zrobi Rybi ogon za wachlarz?   nie do przebicia

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Funny napisał:

Miałam ból brzucha czytając wpisy.:d Heidi to z byle czego użytek zrobi Rybi ogon za wachlarz?   nie do przebicia

Mam nadzieję, że jak do pracy wróci to będzie miała więcej czasu dla nas:oklaski:paradoksalnie  :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...