Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Funny napisał:

Ogródek

Taaaak, ceny szaleją, trzeba grządki robić : sadzić siać... czy co tam się w tym ogródku robi. Kiedyś chciałem trawy i walczyłem z żona by tych krzaków tak dużo nie sadziła... Teraz trzeba będzie  trawę zamienić na ogródek. 

@Funny a Malibu częstuje @Niezapominajka 67 - ja przyniosę stołki

Edytowane przez waldiroom
dodałem treść
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Nigdy nie twierdziłam, że Malibu ma coś wspólnego z mlekiem oprócz tego, że  pije się je z dodatkiem mleka :)(dobre jest to połączenie. Pełna symbioza) 

W temacie mleka i alkoholi. To w młodości moim ulubionym drinkiem było właśnie mleko z dodatkiem wysokoprocentowego czystego alkoholu i Grenadiny (proporcje dowolne) :drink:

Upierac sie nie będę - ale te mleko z czystym alkoholem tez brzmi nieźle. Obecnie nie pijam drinków - wole czyste ( ale nie białe zupełnie) alkohole. Whisky - najlepiej single malt. Wina i czerwone i białe - wytrawne. 

Jest kilka ulubionych szczepów, ale o winach się rozmawia tylko je pije  ( degustuje) 

Pamietam z dawnych czasów -  jakieś drinki z tabasco,.... coś jakoś.... wódka z jajkiem ( samo żółtko) i tabasco... szalone czasy i eksperymenty.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, waldiroom napisał:

Taaaak, ceny szaleją, trzeba grządki robić : sadzić siać... czy co tam się w tym ogródku robi. Kiedyś chciałem trawy i walczyłem z żona by tych krzaków tak dużo nie sadziła... Teraz trzeba będzie  trawę zamienić na ogródek. 

@Funny a Malibu częstuje @Niezapominajka 67 - ja przyniosę stołki

Koniecznie z oparciem ,może leżaki lepiej bo tu jak znam życie na jednej się nie skończy

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra napisał:

Wiecie tak sobie myślę o tej ekologii i hmmm...no jakoś mi nie zal tych pszczółek i motyli gdy koszą trawę ,do drzewa też się nie przywiąże żeby go nie wycięli ,powiem nawet że czekam na odgórne pozwolenie na wycięcie kilku z mojej działki. A jadąc w górach samochodem cieszę się że mam czym przycisnąć Dawniej tylko furmankami powozili mając co najwyżej 2 konie :trele: a teraz " niby zwolennicy " ekologi grymasza że tylko 150 koni  jest pod maską zabytkowego samochodu i na pewno nie mającego katalizatora .Myślę że nie wolno popadać że skrajności w skrajnośc bo jeśli ktoś mówi że szanuje wszystkich ludzi a później że niektórzy  są głupi to dla mnie jest nie ten tego po kolei. Nikt nie jest głupi każdy żyje swoim życiem , a co najwyżej można się nie zgodzić z czyjąś teoria życia.

Ot takie przemyślenia mnie naszły na tym górskim szlaku:d

Jakie góry?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, waldiroom napisał:

Upierac sie nie będę - ale te mleko z czystym alkoholem tez brzmi nieźle. Obecnie nie pijam drinków - wole czyste ( ale nie białe zupełnie) alkohole. Whisky - najlepiej single malt. Wina i czerwone i białe - wytrawne. 

Jest kilka ulubionych szczepów, ale o winach się rozmawia tylko je pije  ( degustuje) 

Pamietam z dawnych czasów -  jakieś drinki z tabasco,.... coś jakoś.... wódka z jajkiem ( samo żółtko) i tabasco... szalone czasy i eksperymenty.

Mnie jednak najbardziej podoba się sposób na picie Tequili. Po wypiciu 

art soccer GIFTakich umiejętności się nabywa :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, waldiroom napisał:

Czekaj czekaj .... nie nadążam... gdzie niby ?

Może w lesie:haha: ? Już 4 bimbrowników złapali:szept:. Szukają piątego gościa, ale podobno za granicę rowerem zwiał, na krótko :szydera:. Za krótko:smutek:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, waldiroom napisał:

Jakie góry?

Jestem w okolicach Lörrach. W Szwarzwaldzkim trójkącie blisko granicy Szwajcarsko francuskiej. Przepiękne okolice, lasy .A góry? Muszę sprawdzić na mapie jak się nazywają bo nie wiem. W każdym bądź razie przypominają mi nasze Bieszczady. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

:drink:

pineapple GIF by Malibu RumZapraszam wszystkich :d

Podobno jak się człowiek chce napić to i okazja się znajdzie :d

Już w południe polewają:drink: to wieczorem będzie się działo. Ja w takim razie zapytam ..może mandarynkę na przegryzke:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kleopatra napisał:

Już w południe polewają:drink: to wieczorem będzie się działo. Ja w takim razie zapytam ..może mandarynkę na przegryzke:szydera:

Dziś Mann stawia :hura:, bo jutro walizki do domu już pakuje. Dziś trochę czasu dla nas musi poświęcić, skoro znowu pojawi się nie wiadomo kiedy. A może wiadomo ? Ja w każdym bądź razie pewnie jeszcze w pace będę siedzieć przytulona do Malibu:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Cwiarteczki cytryny maczane w soli :d

W soli , to ja moczę  już tusze śledziowe:d na wieczorną imprezę, bo ognkiem póki co wachluję się  :szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Dziś Mann stawia :hura:, bo jutro walizki do domu już pakuje. Dziś trochę czasu dla nas musi poświęcić, skoro znowu pojawi się nie wiadomo kiedy. A może wiadomo ? Ja w każdym bądź razie pewnie jeszcze w pace będę siedzieć przytulona do Malibu:d

Ja nic nie wiem. Moim zdaniem ponowne pojawienie się @waldiroom na forum jest uzależnione od tego ile zajmie mu przekopanie ogrodu????

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Heidi napisał:

Dziś Mann stawia :hura:, bo jutro walizki do domu już pakuje. Dziś trochę czasu dla nas musi poświęcić, skoro znowu pojawi się nie wiadomo kiedy. A może wiadomo ? Ja w każdym bądź razie pewnie jeszcze w pace będę siedzieć przytulona do Malibu:d

Tak święta prawda niech stawia chciał się wymigać ,że niby stołki przytarga no więcej niż 2 to nie da rady i jak zasiądziemy do stołu jak nas cała banda ..??? Ławę może ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...