Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Niezapominajka 67 napisał:

Forumowa, łobuzeria  "fajnie się Was czyta :cmok:

Wyłowiłam z sieci czyli z jednego forum internetowego jedno ogłoszenie o pracę. Mówię Wam istna, prelka" O.o. Jak czytałam to czułam się tak prawie jak bym piękna basn czytała. Coś w stylu za górami, za lasami (po drugiej stronie granicy) leży malownicza miejscowość w której mieszka przesympatyczny książę( podopieczny) czekający na swoją królewnę (opiekunkę) z którą bada żyli (ona będzie się nim opiekowała) długo i szczęśliwie :szydera:

PS 

Że na tym cudownym, bajkowym miejscu jest jeszcze żona w pakiecie to dopisali  na samym dole prawie że drobnym druczkiem tak jak robią to firmy pożyczkowe( banki zresztą też) oferujące kredyt z 0 oprocentowaniem O.o

Żenada. 

Piekne :d, żona w pakiecie.

Ale na marginesie  przypomniały mi się opowieści o związkach starszych z młodszymi. Celowo nie określam płci. Bo jest to dość zmienne. "Ona sobie go wzięła by miał ją kto na starość popychać...na wózku". Albo "on się wziął i zakochał się, a że dużo młodsza...cóż będzie miał dozgonną opiekunkę".  

Zaraz któraś ( jest Was niestety Panie miażdżąca przewaga) mnie podsumuje, że ten tylko o jednym... 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

@waldiroom 6 to fajna cyfra.  Dobrze  się  do przodu kula . Musisz tylko na górce stanąć i ją popchnąć. Zabraniam stanąć tobie na głowie,  bo  3 dni przybędą :szok:

Może mnie też w jakiś sposób pocieszysz? :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Piekne :d, żona w pakiecie.

Ale na marginesie  przypomniały mi się opowieści o związkach starszych z młodszymi. Celowo nie określam płci. Bo jest to dość zmienne. "Ona sobie go wzięła by miał ją kto na starość popychać...na wózku". Albo "on się wziął i zakochał się, a że dużo młodsza...cóż będzie miał dozgonną opiekunkę".  

Zaraz któraś ( jest Was niestety Panie miażdżąca przewaga) mnie podsumuje, że ten tylko o jednym... 

Jeszcze jest czas na podsumowanie. Nie przejmuj się nami bo kto by się przejmował. My tu fajni, przyjaźni ludzie i nikogo nie oceniamy zwłaszcza pochopnie :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, waldiroom napisał:

oj...oj....  nie jest to łatwe. Bogactwo i szczęście. Miłość i pieniądze. To najczęściej w życzeniach się pojawia. Znależć swoja połowke i dostroić się tak by żyć długo i szczęśliwie... To wielkie wyzwanie i trudne zadanie. 

Ale poważnie to zabrzmiało. Nie chciałem. To nie to że nie mam humoru, ale --6-- do końca i już chętnie bym jechał...

 

Poważnie zabrzmiało czyli nudy nie ma . Szczęściarz z 6 czką  ,ale nie zazdroszczę bo dopiero co przyjechałam ,baterie nie całkiem naładowane bo urlop b.krótki, ale tu gdzie jestem to poziom krytycznie nie spadnie .Tak sobie założyłam .:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Forumowa, łobuzeria  "fajnie się Was czyta :cmok:

Wyłowiłam z sieci czyli z jednego forum internetowego jedno ogłoszenie o pracę. Mówię Wam istna, prelka" O.o. Jak czytałam to czułam się tak prawie jak bym piękna basn czytała. Coś w stylu za górami, za lasami (po drugiej stronie granicy) leży malownicza miejscowość w której mieszka przesympatyczny książę( podopieczny) czekający na swoją królewnę (opiekunkę) z którą bada żyli (ona będzie się nim opiekowała) długo i szczęśliwie :szydera:

PS 

Że na tym cudownym, bajkowym miejscu jest jeszcze żona w pakiecie to dopisali  na samym dole prawie że drobnym druczkiem tak jak robią to firmy pożyczkowe( banki zresztą też) oferujące kredyt z 0 oprocentowaniem O.o

Żenada. 

Drobnym drukiem o żonie napisali bo pewnie to drobna kobietka :p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

@Niezapominajka 67 to ja Cię pocieszę - jutro masz szczęśliwą liczbę, nieznacznie tylko większą od mojejrichard gere gotta love this film GIF

To ja się pochwalę. Kupiłam sobie dzisiaj piękna porcelanowa miseczkę i może nawet bym jej nie kupiła bo nie otaczam się ostatnio takimi zbieraczami kurzu jak ja to nazywam  ale zauroczyły mnie wymalowane na niej  Niezapominajki :d

@waldiroomprzyznam, że humor mi się poprawił ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, waldiroom napisał:

Piekne :d, żona w pakiecie.

Ale na marginesie  przypomniały mi się opowieści o związkach starszych z młodszymi. Celowo nie określam płci. Bo jest to dość zmienne. "Ona sobie go wzięła by miał ją kto na starość popychać...na wózku". Albo "on się wziął i zakochał się, a że dużo młodsza...cóż będzie miał dozgonną opiekunkę".  

Zaraz któraś ( jest Was niestety Panie miażdżąca przewaga) mnie podsumuje, że ten tylko o jednym... 

A o czym?:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, waldiroom napisał:

Nie no wiecej kupiłem rzeczy ...ale nie dla Siebie. Zakupy były zwyczajne...

A Szafy faktycznie w domu nie mam. Ale mam pokój z wieszakami ...He

A na wieszakach półtusze :hura:? Poproszę 3 kg kiełbasy  swojskiej wiśnią wędzonej,  2 kg kotletu od strony zadu no  i oczywiście sam zad:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Niezapominajka 67 napisał:

To ja się pochwalę. Kupiłam sobie dzisiaj piękna porcelanowa miseczkę i może nawet bym jej nie kupiła bo nie otaczam się ostatnio takimi zbieraczami kurzu jak ja to nazywam  ale zauroczyły mnie wymalowane na niej  Niezapominajki :d

@waldiroomprzyznam, że humor mi się poprawił ;)

Ja szukam lwa - wisiorek,  ładny musi być :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

A na wieszakach półtusze :hura:? Poproszę 3 kg kiełbasy  swojskiej wiśnią wędzonej,  2 kg kotletu od strony zadu no  i oczywiście sam zad:szydera:

 

Tobie to tylko zady w głowie :szydera:

Jadłabyś i jadła. Taka nienajedzona jesteś :p

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Rak czy nóg? :p

W pasie

 

2 minuty temu, Heidi napisał:

A na wieszakach półtusze :hura:? Poproszę 3 kg kiełbasy  swojskiej wiśnią wędzonej,  2 kg kotletu od strony zadu no  i oczywiście sam zad:szydera:

Co za spęd u Ciebie ?impra jakaś?

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Ja szukam lwa - wisiorek,  ładny musi być :d

Może @waldiroom jest spod  znaku lwa . Zapytaj, przecież od razu na krawacie Ciebie nie powiesi :haha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...