Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

:szok::szok::szok: raczej rzadko odbiera mu głos, ale teraz to mnie zatkało :szok::szok::szok: I nadal jesteś na tej stelli?! 

tak.... nie chce robić przykrości córce PDP,wiesz ile ona by musiała teraz płacić gdybym poszedł na chorobowe?  nie jest żle ,nie dzwigam go .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamos60 napisał:

tak.... nie chce robić przykrości córce PDP,wiesz ile ona by musiała teraz płacić gdybym poszedł na chorobowe?  nie jest żle ,nie dzwigam go .

Sorki, że kliknęłam palucha w dół, ale zdrowie to ma się jedno!!!!!!!!!!!!!!>:( Ty się nad nią litujesz, a o tobie to ona pomyśli? >:( @adamos60 rany boskie, ja bym ci chętnie do tyłka nakopała!!!! >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jolantapl. napisał:

Gorzej jak :grzmotnąć: po użyciu niewłaściwego słowa :smutek:

Nie ma niewłaściwych słów ;) Przecież twój niemiecki ist noch nicht perfekt :haha:A za to nikt :grzmotnąć: co najwyżej ty sama :mur:że za mało powiedziałaś :haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Jak wam mija poniedziałek? 

Super dziadek dzisiaj zajadał się racuchami zapomniał nawet o tabletce i pomiarze cukru przed jedzeniem jak zobaczył placki to od razu chciał je jeść chyba głodny był bardzo bo to przecież nic wyszukanego nie jest.Plany obiadowe musiałam zmienić to co miało być dzisiaj zrobię jutro bo czasu nie miałam przed południem po papierosy musiałam iść do sklepu i nogi mnie trochę bolały jak wróciłam .A teraz jestem już praktycznie po pracy bo za pół godziny mam przerwę potem tylko schodzę robię kolację i tyle mojego a około 19 30 przykrywam dziadka kołderką przybijam mu piąteczkę i mówię dobranoc :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos60 napisał:

w czym hihi--?--   teraz  noszę gorset  mam na odcinku  kręgosłupa  złamanie i ma gorset ,ale jestem na steli -wizyty u lekarzy itd.  po prostu  podnosiłem PDP z wanny  no i skutek,już teraz ma lift.

Trzymaj się i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia . Mam nadzieję , że dobrze skonsultowałeś to z lekarzem i nie widział przeciwwskazań , żebyś mógł w tym momencie wykonywać pracę . Pamiętaj , że odpowiedzialny opiekun , w pierwszej kolejności musi myśleć o swoim zdrowiu . Najlepsza rodzina niemiecka nie pomoże Ci w sytuacji gdybyś potrzebował długiej rekonwalescencji . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Popołudniową :kawa: i :ciacho: to ja serwowałam już dwie godziny temu >:( Wystygła, ciasta wyschły i jestem stratna :| Wołałam, wzywałam...w obu językach i odpowiadało mi echo :( Jestem nabzdyczona >:(

:$:sorry: nie zauważyłam to wszystko dlatego,że w różnych godzinach mamy przerwę i pijemy kawę umówmy się na przyszłość ,że popołudniową na forum pijemy ok. 15 i jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

adamos60 co się stało? bo nie jestem w temacie

ja mam inny dylemat....oferta na 500 euro tygodniowo,też za agencji,zusammen 2050,przez 2 miesiące,i Monachium

 

Pfi O.o Też mi dylemat O.o Jedzie się tam gdzie lepiej płacą ;) A  tak na poważnie takie dobrze płatne miejsca trzeba najpierw porządnie prześwietlić . Telefon do zmienniczki i do rodziny . Większość z nas już się przejechała na super płatnym miejscu . Dopytaj dokładnie o szczegóły i czy to jest nowe miejsce pracy , przy nowych jest mniejsza szansa , żeby trafić na minę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

:$:sorry: nie zauważyłam to wszystko dlatego,że w różnych godzinach mamy przerwę i pijemy kawę umówmy się na przyszłość ,że popołudniową na forum pijemy ok. 15 i jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację

Twoje szczęście, że przykulałam się tu z obiadowego wątku, bo tam nabzdyczenie mi przeszło :haha:I nie musisz przepraszać akurat za to. Ale za to, że poprzedniej strony nie przeczytałaś to :lanie::pejcz::grzmotnąć: Tak się nie robi,  wstyd....:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Pfi O.o Też mi dylemat O.o Jedzie się tam gdzie lepiej płacą ;) A  tak na poważnie takie dobrze płatne miejsca trzeba najpierw porządnie prześwietlić . Telefon do zmienniczki i do rodziny . Większość z nas już się przejechała na super płatnym miejscu . Dopytaj dokładnie o szczegóły i czy to jest nowe miejsce pracy , przy nowych jest mniejsza szansa , żeby trafić na minę .

No? Kasa niezła. A gdzie haczyk? Masz rację @violka z tym prześwietleniem :tak2: Mam jakieś przeczucie, że łatwo nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No? Kasa niezła. A gdzie haczyk? Masz rację @violka z tym prześwietleniem :tak2: Mam jakieś przeczucie, że łatwo nie będzie. 

kasa kasa ale cos tam pewnie jszcze w zanadrzu maja tylko powiedziec moze nie chca...jak masz mizliwosc pytaj i pytaj az cel osiagniesz:szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...