Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się pochwalić,,jutro czeka mnie ogromna atrakcja,,jadę do miasta,,jadę do miasta ,,z tego zadupia do cywilizacji,,czy będe umiała się zachowac ?:małpa::220_monkey_face:  to jest pytanie,,wypuszczona z dziczu ,,gdzie za płotem same:świnia::świnia::świnia:,,,jadą dziadki do lekarza i córunia mnie tez zabierze,,co za cudowne dziecko mają,,myśli aby opiekunke zabrac też,,może uda mi sie Rossmana odwiedzić,,albo inny sklep ,,albo nic nie zobaczę:nie_widzę:  :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika @Mirelka1965 @jolantapl. nie błądzić już po pustych garach,,zostawcie kuchnię ,,teraz w salonie pijemy:kawa::kawa::kawa::kawa: ,,kto jeszcze chętny,,? to niech wpada tutaj,,,starczy dla wszystkich:kawa: Lody i resztę ma  @Mirelka1965 i kawusię też,,na bogato dzisiaj,,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Skąd masz to ciasto>:( a te lody i to słoneczko???:rozpacz: ja mam jakieś wybrakowane:38_worried: ale za to :serce: mam ładniejsze ,,:hahaha:

Nie zawsze ładne co ładne,  ale co się komu podoba :trele: A reszta to według zasług :cześć3: czyli zasłużyłam się czymś szczególnym :oklaski::35_thinking:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

Muszę się pochwalić,,jutro czeka mnie ogromna atrakcja,,jadę do miasta,,jadę do miasta ,,z tego zadupia do cywilizacji,,czy będe umiała się zachowac ?:małpa::220_monkey_face:  to jest pytanie,,wypuszczona z dziczu ,,gdzie za płotem same:świnia::świnia::świnia:,,,jadą dziadki do lekarza i córunia mnie tez zabierze,,co za cudowne dziecko mają,,myśli aby opiekunke zabrac też,,może uda mi sie Rossmana odwiedzić,,albo inny sklep ,,albo nic nie zobaczę:nie_widzę:  :smutek:

Wyrazy głębokiego współczucia :51_scream: Pamiętam moje pierwsze zlecenie....co dwa tygodnie zawożono mnie do "miasta" i dawano wolność na 1,5 godziny :51_scream: Nigdy więcej.....:przekleństwa:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, jolantapl. napisał:

iezA ja zaraz zmykam na pauze :oklaski: już  kolejny dzionek prawie za mną jeszcze tylko kolacja .potem 3 koszule wyprasować i będę mogła się pobawić ikonkami na forum :książka::trele:

@jolantapl. to Ci sie trafiła stella ,,robotna,:),dziecko Ty na nic czasu nie masz ,,zmeczona zasypiasz w fotelu,,:spioch:zarobisz się tam,,ale chodz szybko czas leci,,nie tak jak mi,,:święty: wlecze się ,,ale ja go :grzmotnąć: ale ja go napędzam, dla Ciebie za ciężką pracę,:róża:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

:327_sunny::tak:Następna ze słońcem,:327_sunny:,za mnie tam spacerek zrób:4_joy: ,,

@Maria Jolanta

zlaziłam dzisiaj targ swiateczny w spandau nogi mam w d...ie wiec nie dam rady ci towarzyszyc w spacerku ale duchem jestem tam gdzie cieplo i slonecznie..

tu pogoda nie dopisuje...za to atrakcje byly....polskie stoisko z warzywami i POLSKIMI OGORKAMI....a niemiaszki kupowaly kupowaly...stalam sobie rozkoszujac sie wiadrem ogorkow a potem poprosiłam goscia po polsku (!!!) o ogoraska i od razy wciełam ...pyszny...mniam..jak u mamy:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Napisz jaka duża jest ta nowa perełka w rodzinie :róża:I może jakieś zdjąteczko uda się wkleić :d Moderator obiecał powiększyć przesyłane pliki. Może się wyrobi :dobrze:Czekamy :oklaski:

Gwiazdeczka ma na imię Nelly ( no cóż , jako ciocia muszę zaakceptować :11_blush: ) 3.275 kg i 51 cm do całowania :d  :serce: A Ciebie upoważniam  do wklejenia foci :róża: :18_kissing_heart: bo ja taka mało kumata ciocia jestem :nie_mówię::4_joy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Wyrazy głębokiego współczucia :51_scream: Pamiętam moje pierwsze zlecenie....co dwa tygodnie zawożono mnie do "miasta" i dawano wolność na 1,5 godziny :51_scream: Nigdy więcej.....:przekleństwa:

Ja juz nigdy na zadupię nie pojadę,,na żadną wiochę,,a już napewno nie taką jak tutaj,,,niech wszyscy zapomną,,jeszcze mało tego zero internetu,,,:przekleństwa: toż to idzie na głowę dostać:grzmotnąć: ale jeszcze parę godzin wytrzymam i żegnaj pustynio zadupowska:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...