Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nałaziłam się jak głupia po sklepach, zabłądziłam więc kilometrów mam w nogach mnóstwo. Zapomniałam - zmokłam też okrutnie.

Ale zadowolona jestem. Podopieczna nawet się ucieszyła że przyszłam co ważne bo dzieciom ciągle mówi że ona nikogo nie potrzebuje a już najmniej obcokrajowca. Perfum nie kupiłam, powąchałam 5 zapachów i żaden mi nie podszedł, kolejnych nie było sensu wąchać. Za to kupiłam sobie sweterek i ta-dam - spodnie ! Normalne sztruksy w pięknym ciemno szmaragdowym kolorze. Kupno spodni zawsze jest dla mnie wyzwaniem. Czasem przymierzę 10-20 par i żadna nie pasuje. Takie typu legginsy czy strech to bez problemu ale normalne spodnie to wyzwanie. Dupkę mam malutką, a właściwie to jej wcale nie mam więc ciężko coś kupić.

Chciałam zimową kurtkę ale albo mi się nie podobały albo cena była nie do przełknięcia. Może zdążę jeszcze coś kupić bo w Polsce nie zdążę na pewno.

 

No to dama zaszalała, hi, hi, hi.....:d Aż dziw bierzeczy że coś kupiłaś....Niemki to raczej szerokodupne są :cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

To czemu mi tak trudno coś tutaj kupic???? jak towaru kupa,,gdzie?? nie widzę niczego:rozpacz:

Ja nie kupuję ciuchów tutaj. Nie mój gust. Do jakiegokolwiek sklepu bym nie weszła nic mi się nie podoba. Ani fasony, ani materiały, ani kolory.  O butach to nawet nie wspominam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wiele rzeczy tutaj bardzo podoba i są w moim guście i stylu ale przeważnie tyle kosztują,że na razie mnie na nie nie stać .Zawszy kupuje sobie legginsy i getry bo są dobre jakościowo i długo mi służą .Natomiast bielizny nie polecam tu kupować albo dziadostwo albo bardzo drogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja nie kupuję ciuchów tutaj. Nie mój gust. Do jakiegokolwiek sklepu bym nie weszła nic mi się nie podoba. Ani fasony, ani materiały, ani kolory.  O butach to nawet nie wspominam :(

Buty? wiesz ile ja tutaj kupiłam butów? Nike,Adidas dzieciakom,,bo takich kolorystycznych u nas nie ma,,sobie ale tylko wszystko skórzane ,zadne badziewie,,np, granatowe połączone z bawełnianą koronką,,też granatową Oliviera,,,za pół ceny,,oddałam córce bo się jej bardzo spodobały,,inne beżowe -stoją jeszcze w pudełku z metką w domu,,troche kupiłam,,mialam fajne sklepy z butami,,ale to było 2 lata temu:hahaha: potem w Pl kupowałam ,,a teraz nic też nie widzę  na tym zadupiu,,:rozpacz: a ciuchy to jak piszesz,,to samo ja mogę napisać,,nic w moim stylu,  mogę na ich ciuchy krzyżyk postawić,,,:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień pracy już się skończył dzisiaj się znów wyspacerkowałam ,wyspałam w dzień więc nie wiem co ja będę robiła wieczorem pewnie znów się obżerała jakimiś słodyczami :rozpacz: a obiecałam sobie ,że już więcej tak nie będę robiła ;) Jutro przychodzi sprzątaczka rosjanka podobno bardzo fajna więc :kawa: się z nią napije no i sprawdzę ile jeszcze ze szkoły pamiętam w temacie znajomości języka rosyjskiego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio w Mohito w Pl, taka ładna sukieneczka biala-letnia i wykończona dołem koronką bawełnianą,,i wisi rozm,38 i 36 ,,przeceniona ze 150 zl na 50 zl,,więc ja za 38,,ale taka już brudna była ,,wlazłam w nią ,,ale skusiłam się jeszcze zmierzyć 36 roz,i też weszła lekko i kupilam ją,,jeszcze przy kasie obniżka i 30 zl zapłacilam za nią,,jak ja lubie tą sukienkę,,jest taka elegancka i bardzo ładna,,i tylko 30 zl,,brudna też była ale ja wszystko odczyszczę,,,vanisch w ruch i biel jak talala,,,takie zakupy uwelbiam,, ale jak trafię na ciuch i kosztuje sporo,,a ładny -to też kupię,,  dobrze ,że nie ma teraz ladnych:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Blondi napisał:

To czemu mi tak trudno coś tutaj kupic???? jak towaru kupa,,gdzie?? nie widzę niczego:rozpacz:

No nie wiem dlaczego :o Pewnie dlatego , że jestes na zadupiu :hahaha: ja noszę 38 i w każdym sklepie coś znajdę , dlatego boję się nawet przymierzać , bo kusi , kusi :rozpacz::hahaha: Śmiem twierdzić , że tutaj jest taki sam problem jak u nas , sklepów dla puszystych  jak na lekarstwo  a w większości sieciówek  są rozmiarówki dla młodzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jolantapl. napisał:

A mi się wiele rzeczy tutaj bardzo podoba i są w moim guście i stylu ale przeważnie tyle kosztują,że na razie mnie na nie nie stać .Zawszy kupuje sobie legginsy i getry bo są dobre jakościowo i długo mi służą .Natomiast bielizny nie polecam tu kupować albo dziadostwo albo bardzo drogo :)

Ja mam trzy zestawy bielizny z Lidla :d piorę , piorę i ciągle jak nowe a jeden kupiłam Calwina Kleina i po pierwszym pranie do kosza >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie trafiałam na miasta z ładnymi ciuchami ;) Ale tak serio, to mnie się tutaj naprawdę nic nie podoba. Ubieram się ze sportową elegancją, wygodne rzeczy z szykiem. Ja nawet u nas mam problem co kupić. I nie jest to kwestia ceny.  Nie interesuje mnie co akurat jest modne. Mam swój styl i nieważne jest dla mnie, co w modowej trawie piszczy. W pracy noszę wygodne spodnie, t-shirt albo koszula, jakiś spencerek. Ma mi być wygodnie ale również ładnie. Ale na imprezy to musi być szyk! Jedwabie, lny, dobra bawełna i żadnych poliestrów (za wyjątkiem sportowych rzeczy, ale to osobny temat ;)). Buty tylko skórzane (znowu sportowe obuwie jest tu wyjątkiem). A że obcas nie taki jak aktualna moda? No i co z tego? Jak baluję całą noc w moich butkach, to muszą być megawygodne. Jakiś czas temu kupiłam sobie buty dla tancerzy. Powiem wam: rewelacja. Kosztują, ale warto. No to trochę odeszłam od tematu :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja mam trzy zestawy bielizny z Lidla :d piorę , piorę i ciągle jak nowe a jeden kupiłam Calwina Kleina i po pierwszym pranie do kosza >:(

Z Lidla  rzeczy nawet w Polsce są dobrej jakości ja na wiosnę kupiłam sobie spodnie i są super a i jeszcze piżamkę sobie kupiłam .Ja kupiłam bieliznę w rewe nie tak dawno no i okazało się,że dziadostwo jakich mało >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Z Lidla  rzeczy nawet w Polsce są dobrej jakości ja na wiosnę kupiłam sobie spodnie i są super a i jeszcze piżamkę sobie kupiłam .Ja kupiłam bieliznę w rewe nie tak dawno no i okazało się,że dziadostwo jakich mało >:(

Bo w rewe jest towar tylko z Tchibo , a to same drogie i nic nie warte bzdety >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Przestańcie się już chwalić rozmiarami ,które nosicie >:(

A co? Jolanta u mnie jest wachlarz rozmiarów,,nawet jest 42 ,,bo jakies małe te 42 bylo:płacz: albo ja taka gruba byłam..ale jak mi się cos podoba to i większe kupie jak dobrze leży,,,a mojego nie ma rozmiaru,,unieversal jestem rozmiarowy,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

A co? Jolanta u mnie jest wachlarz rozmiarów,,nawet jest 42 ,,bo jakies małe te 42 bylo:płacz: albo ja taka gruba byłam..ale jak mi się cos podoba to i większe kupie jak dobrze leży,,,a mojego nie ma rozmiaru,,unieversal jestem rozmiarowy,,,:hahaha:

No fakt ,że ta rozmiarówka to jest różna ja też do jednych rzeczy w danym rozmiarze się wciskam a inne muszę kupić o rozmiar większe :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Bo w rewe jest towar tylko z Tchibo , a to same drogie i nic nie warte bzdety >:(

Nie zgodzę się.  Bardzo lubię sportowe rzeczy z Tchibo :love: Nawet majtasy :p Górne desu niekoniecznie, ale nie będę tutaj się wypowiadać o detalach, bo wiele osób bywa, czyta, a po co prywatne szczegóły wywlekać ku uciesze gawiedzi ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...