Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Blondi napisał:

Czekam ,,ja mogę już dziisaj,,,ale nie ,jeszcze parę dni będe,,ale babcia jaka szczęsliwa ,że mi pasuje zjechać,,ze jej plany szybko ,smigiem zaakceptowalam,,bo ja jestem normalna ,,rozumię ludzi i widze przecież ,,jak jest,,

To w zasadzie ze dwa tygodnie szybciej zjedziesz?  Ty farciaro :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Boś się uparła na lapusia >:( Ja lecę z telefonu, fakt że nieporęcznie,  ale nie zżera mi w trybie ciągłym. Coś się tak zaparła?O.o 

Ja też z laptopka lece i teraz już mi wszystko jedno,,ile zeżre,,dzięki bogu ze coś mam w ogóle,,na tym zadupiu, prawdziwym zadupiu,,:rozpacz:,

:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Boś się uparła na lapusia >:( Ja lecę z telefonu, fakt że nieporęcznie,  ale nie zżera mi w trybie ciągłym. Coś się tak zaparła?O.o 

Zaparłam się , bo przez te dziadowskie dywany i dywaniki , i żyjące w nich cholerniki ,>:( ciągle łzawię >:( Mam alergię na roztocza :rozpacz: Jak długo patrzę w malutki ekran telefonu , to łzawię jeszcze bardziej :rozpacz: .... a fee ,,, ale ja dzisiaj marudzę :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie marudzę dzisiaj,,bo wziełam już się za siebie,,bo wiadomo? kiedy fru zrobię, ? pani  robi pazury dziadkom to ja się wzięłam za swoje,,obżympoliłam pół stopy i już rozmiar mniejsza nóżka-hahaha

a co będzie jak się wezmę za depilację? obżympolę pół skóry,,z tego podniecenia ,że szybciej stąd wyfrunę,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Ja nie marudzę dzisiaj,,bo wziełam już się za siebie,,bo wiadomo? kiedy fru zrobię, ? pani  robi pazury dziadkom to ja się wzięłam za swoje,,obżympoliłam pół stopy i już rozmiar mniejsza nóżka-hahaha

a co będzie jak się wezmę za depilację? obżympolę pół skóry,,z tego podniecenia ,że szybciej stąd wyfrunę,,

A my  zaraz Tobie coś obeżremy z zazdrości i będzie ciebie jeszcze mniej :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

A my  zaraz Tobie coś obeżremy z zazdrości i będzie ciebie jeszcze mniej :hahaha:

co???:rozpacz: ale juz nie ma z czego:rozpacz: jestem oskubana już z każdej strony,,,,cycków nie widac ,,dupka mała,,rączki delikatne,,skóra i kosci,,i z czego? ni ma z czego,,:płacz: brzuch:hahaha: został z obiadem:hahaha: brac go i to szybko:hahaha: bo wyglądam jak dziecko afryki:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z@Blondi dzisiaj idziemy na fajfy. Już jesteśmy po przymiarkach  i przeróbkach u krawcowej, bo my lubimy ekstrawagancję. Mamy w rezerwie jeden strój dla chętnej opiekunki. Kto pierwszy zgłosi się, to ma szansę pójść z nami :) 

parada.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

co???:rozpacz: ale juz nie ma z czego:rozpacz: jestem oskubana już z każdej strony,,,,cycków nie widac ,,dupka mała,,rączki delikatne,,skóra i kosci,,i z czego? ni ma z czego,,:płacz: brzuch:hahaha: został z obiadem:hahaha: brac go i to szybko:hahaha: bo wyglądam jak dziecko afryki:płacz:

Brzuchol tez posiadam O.o Więc ja dziękuję :hahaha: możesz go sobie zachować :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która to ja jestem,,tak się skurczyłam? wydłużyłam,,? bucików nie mam,,ale zaznaczona jestem,,abym nie zwiała koleżankom:hahaha: a pyszczek od pyszczenia jak mi urósł:płacz: słodziak mnie nie pozna:rozpacz:ale kreakcja idealna  takiepliski lubie i taką farbę,,,no to śmigamy,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Która to ja jestem,,tak się skurczyłam? wydłużyłam,,? bucików nie mam,,ale zaznaczona jestem,,abym nie zwiała koleżankom:hahaha: a pyszczek od pyszczenia jak mi urósł:płacz: słodziak mnie nie pozna:rozpacz:ale kreakcja idealna  takiepliski lubie i taką farbę,,,no to śmigamy,,,:love:

o...,  ja jednak na fajfy nie pójdę , bo.... jestem po pierwszym masażu, położyłam się na chwilę starym opiekunkowym zwyczajem i o powstaniu a komendę nie ma mowy

kot po masażu.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi oni w Ciebie młodosć wklepują,,:hahaha: masują,,nie poddawaj sie ,,szybko na nogi,,:święty: najgorzej się rozkleić i udawać obolałą  a tylko Ci fajfy pomogą ,,najlepsze lekarstwo ,,aby teraz tyłek podniesc i pofikać,,to już nie wspomnę o nocy,,popadacie razem masowym snem:płacz: Ty mnie ciągnij na takie tortury,,:rozpacz: nie mam grzechów:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a....  kawa już dzisiaj była, czy te moje  masaże i kąpiele efekty ujemne na spostrzegawczość mają ? Jeśli nikt mnie nie wyprzedził, to ja tu serwuję co w zasięgu ręki posiadam. Proszę delektować się na tyle na ile kto moce przerobowe ma :)

kawa 3.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałaziłam się jak głupia po sklepach, zabłądziłam więc kilometrów mam w nogach mnóstwo. Zapomniałam - zmokłam też okrutnie.

Ale zadowolona jestem. Podopieczna nawet się ucieszyła że przyszłam co ważne bo dzieciom ciągle mówi że ona nikogo nie potrzebuje a już najmniej obcokrajowca. Perfum nie kupiłam, powąchałam 5 zapachów i żaden mi nie podszedł, kolejnych nie było sensu wąchać. Za to kupiłam sobie sweterek i ta-dam - spodnie ! Normalne sztruksy w pięknym ciemno szmaragdowym kolorze. Kupno spodni zawsze jest dla mnie wyzwaniem. Czasem przymierzę 10-20 par i żadna nie pasuje. Takie typu legginsy czy strech to bez problemu ale normalne spodnie to wyzwanie. Dupkę mam malutką, a właściwie to jej wcale nie mam więc ciężko coś kupić.

Chciałam zimową kurtkę ale albo mi się nie podobały albo cena była nie do przełknięcia. Może zdążę jeszcze coś kupić bo w Polsce nie zdążę na pewno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta najważniejsze ,że zakupy udane,,a reszta do obrobienia,jesteś sama na włosciach to się porządzisz tu i tam,,ale fajnie dzień spędzilaś,,już zaraz będzie za nami,,,ja już mogę zmoknąc ,zabłądzić ,,co jeszcze zgubić,,aby tylko pochodzić po cywilizacji:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

I znowu mnie ominęło :d Jakieś wellness'y, Karaiby, bale przebierańców :płacz: A ja jak ta sierotka Marysia zapierniczałam przy pierniczkach ;) Ale skończyłam i poniedziałek mam z głowy ;):d A teraz laba......:d Czyli prawie jak wellness :cool::d

No...! Skoro już pierniczki czekają na swój marny los, bo wiadomo, gdzie skończą, to jeszcze próby śpiewania kolęd przed tobą. Jenogłośnie wybraliśmy ciebie @Mirelka1965 na solistkę. zapewnić ciebie mogę, że  reszta opiekunkowa murmurandem uzupełni tony. Pamiętaj, że na tę okazję dekoltów się nie wywala !!!! i długość spódniczki właściwą zakłada !!!

graphics-instruments-076804.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

No...! Skoro już pierniczki czekają na swój marny los, bo wiadomo, gdzie skończą, to jeszcze próby śpiewania kolęd przed tobą. Jenogłośnie wybraliśmy ciebie @Mirelka1965 na solistkę. zapewnić ciebie mogę, że  reszta opiekunkowa murmurandem uzupełni tony. Pamiętaj, że na tę okazję dekoltów się nie wywala !!!! i długość spódniczki właściwą zakłada !!!

graphics-instruments-076804.gif

Mach ich gerne :d Tylko ciekawe kto wytrzyma to moje kocie wycie :d Błaha,  ha, ha. ...:d Szpileczki mam, mini się znajdzie, kłaczki ufatbuję....I dalej jazda!!!! A wy moi kochani za chórek robić będziecie :d I zagłuszać mnie proszę.....:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Normalne sztruksy w pięknym ciemno szmaragdowym kolorze. Kupno spodni zawsze jest dla mnie wyzwaniem. Czasem przymierzę 10-20 par i żadna nie pasuje. Takie typu legginsy czy strech to bez problemu ale normalne spodnie to wyzwanie. Dupkę mam malutką, a właściwie to jej wcale nie mam więc ciężko coś kupić.

Och... @Maria Jolanta ja też mam duże problemy z zakupami. Czasami szkoda mi czasu na bieganie po sklepach, dlatego idę tam, gdzie zawsze coś na siebie znajdę.  Świetnie, że udało się tobie kupiś piękne  szmaragdowe spodnie, bo ostatnio miałaś szczęście dywan pod stopy zorganizować :) , a to że torebkę wyrwałaś mi z rąk to już w niepamięć puściłam :)  

szperaczki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...