Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

Poczytaj tytuł powyżej??? czy to jest poważny temat? tutaj się relaksujemy,,,relaksujemy  !!! hallo  !!! ktoś tu czegoś nie rozumie,,,zabłądziła owieczka ,,pomocy,,!!! Następny chce mnie zobaczyć? :$  hahahha ja jestem śliczna ,,:hahaha: zgrabna,idealna!!  jestem,,sobą,, czemu ja Ci wlazłam na odcisk,,,co Ci sie tak bardzo podoba,,,a moje zdjęcie to jest moje zdjęcie,,teraz pokazałeś swoje Ja,,i mi to wystarczy,,,pa 

@Blondi pax :cool: Ruig, ganz ruhig :love: Bądź ponad to :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ,,jestem,,:hahaha: piję i palę,,zaraz PDP dom spalę-żartowałam ,,, ale mi teraz śmigła wizja przyszłości,,, bajkowe życie,,tak tak,,bajkowe,,opieka na bok pójdzie,czasami może wskoczę na króciutko gdzieś w luksusy,,a tak to będe się urlopowac i wypoczywac,, przecież to też zmęczy takie życie,,ale nie przy moim słodziaku,,co już ma wszystko zaplanowane,,, lubicie kręgle? ja bardzo lubię,,co tydzien jestem na kręglach ,,byłam ,,bo teraz pracuję..ale wrócę na kręgle ,,bo wszyscy pytają o mnie,,,hahahah zatęsknili się,,:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Tak mogę o swojej napisac też że mi wybrał najlepszą ,,piekny cytat:serce:

Moja była najlepsza i na dodatek najpiękniejsza na świecie:serce: tak jak każda mama dla swojego dziecka i na dodatek mówiła mi i bratu zawsze to samo co ja teraz napisałam o niej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz apel do Wszystkich wstawmy swoje prawdziwe zdjęcia i wtedy dopiero spadnie na nas fala krytyki ,od osób,które nawet nie mają odwagi się tu zalogować tylko wyładowują na kimś swoje frustracje .Można nie zgadzać się z kimś w konkretnym temacie ale ,żeby krytykować kogoś za to co pisze o sobie to mi się po prostu w głowie nie mieści >:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja mam wygładała jak królowa Elżbieta,,miala nawet takie stroje z kapeluszami -eleganckie,,bo moja mam światowa była,,na innym kontynencie często bywała ,,latala samolotami a byla już w wieku starszym,ale dbala o siebie jak o księżniczke,,dlatego ja jestem taka po niej śliczna :hahaha: odważna,dzielna ,pomocna,wyrozumiala itd,  no teraz macie już obraz cały podany na tacy:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Moja była najlepsza i na dodatek najpiękniejsza na świecie:serce: tak jak każda mama dla swojego dziecka i na dodatek mówiła mi i bratu zawsze to samo co ja teraz napisałam o niej .

Tak ten świat ułożony, że dla Matki jej Dzieci są najpiękniejsze i najmądrzejsze, a dla Dziecka, to jego Matka jest najcudowniejszą,  najpiękniejszą i najmądrzejszą istotą na świecie :serce: I tak powinno być :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

A teraz apel do Wszystkich wstawmy swoje prawdziwe zdjęcia i wtedy dopiero spadnie na nas fala krytyki ,od osób,które nawet nie mają odwagi się tu zalogować tylko wyładowują na kimś swoje frustracje .Można nie zgadzać się z kimś w konkretnym temacie ale ,żeby krytykować kogoś za to co pisze o sobie to mi się po prostu w głowie nie mieści >:(

Uwierz mi, świnka ładniejsza. :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GośćOpiekunGość
3 minuty temu, jolantapl. napisał:

A teraz apel do Wszystkich wstawmy swoje prawdziwe zdjęcia i wtedy dopiero spadnie na nas fala krytyki ,od osób,które nawet nie mają odwagi się tu zalogować tylko wyładowują na kimś swoje frustracje .Można nie zgadzać się z kimś w konkretnym temacie ale ,żeby krytykować kogoś za to co pisze o sobie to mi się po prostu w głowie nie mieści >:(

to niech ci się w koncu zmieści,pani vice szefowa forum.Nie używaj słów,których nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

A teraz apel do Wszystkich wstawmy swoje prawdziwe zdjęcia i wtedy dopiero spadnie na nas fala krytyki ,od osób,które nawet nie mają odwagi się tu zalogować tylko wyładowują na kimś swoje frustracje .Można nie zgadzać się z kimś w konkretnym temacie ale ,żeby krytykować kogoś za to co pisze o sobie to mi się po prostu w głowie nie mieści >:(

że nos nie taki,,albo dlaczego taka mina,,albo dlaczego masz ciemne oczy a nie jasne:płacz: a ja mam błękitne,,krew królewską:hahaha: och Jolanta do czego nas namawiasz,,,a krytyka musi być zawsze ,:płacz: ale najgorsze jest to,że hamują mi moją wenę twórczą,,ja lubię pisac i będe pisac a Ci co nie chcą czytać Blondi to niech nie czytają,,przecież ja nikomu nie zabraniam niczego,,,sorry,,, omijac łukiem i będzie git,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gość GośćOpiekunGość napisał:

to niech ci się w koncu zmieści,pani vice szefowa forum.Nie używaj słów,których nie rozumiesz.

Nie wiem kogo uważasz,za szefową ale wiem ,ze ty to co najwyżej buty mógłbyś nam czyścić >:(A najlepiej to pocałuj nas w d.......bo do pięt nam nawet nie dorastasz .

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

A teraz apel do Wszystkich wstawmy swoje prawdziwe zdjęcia i wtedy dopiero spadnie na nas fala krytyki ,od osób,które nawet nie mają odwagi się tu zalogować tylko wyładowują na kimś swoje frustracje .Można nie zgadzać się z kimś w konkretnym temacie ale ,żeby krytykować kogoś za to co pisze o sobie to mi się po prostu w głowie nie mieści >:(

Ja mogę swoje wstawić :d Oporów nie mam ;) Pytanie tylko an'face, z profilu czy całej postaci? :love: Zastanawiam się tylko po co? O.o To jakaś rekrutacja ma być, czy co? O.o Casting na opiekunkę roku? O.o A jak jury tendencyjne będzie? :( A jak nie wygram? O.o To może żyły sobie podetnę? :o Teraz pytanie kluczowe: czy musimy dalej ten temat ciągnąć? Nie! Koniec! Porozmawiajmy o perfumach :d Moje ulubione to Emporio Armani She :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Nie wiem kogo uważasz,za szefową ale wiem ,ze ty to co najwyżej buty mógłbyś nam czyścić >:(A najlepiej to pocałuj nas w d.......bo do pięt nam nawet nie dorastasz .

:hahaha::hahaha: ja mam lakierki:płacz: czyste ale można dopucowac,,jest ktoś chętny????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mogę swoje wstawić :d Oporów nie mam ;) Pytanie tylko an'face, z profilu czy całej postaci? :love: Zastanawiam się tylko po co? O.o To jakaś rekrutacja ma być, czy co? O.o Casting na opiekunkę roku? O.o A jak jury tendencyjne będzie? :( A jak nie wygram? O.o To może żyły sobie podetnę? :o Teraz pytanie kluczowe: czy musimy dalej ten temat ciągnąć? Nie! Koniec! Porozmawiajmy o perfumach :d Moje ulubione to Emporio Armani She :d

A moje Jil Sander

Ale to mój ostatni wpis na tym forum bo pewnie innym się ten zapach nie podoba a ja krytyki już więcej nie zniosę:rozpacz::hahaha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...