Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Syn mój patrzy się na rodzicielkę wzrokiem Bazyliszka, bo od głośnego rechotu mego ściany się trzęsą i w czytaniu mu hałas przeszkadza :d Ja muszę mieć tą osłonę na ekran!!!!! :d:rozpacz: Proteza moja to wystrzeliła jak z katapulty i prawie 5 metrów przeleciała i o mało ekranu telewizora nie rozwaliła!!! :d:rozpacz::d

Teraz to się na prawdę pobeczałam.:hahaha::rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Moja biedna babcia , zastanawia się nad zmianą opiekunki :rozpacz::hahaha:

Oj, tam, oj tam...:cool: Może nie będzie tak źle? :$ Może ona problem z oczętami ma? O.o I nic nie zobaczy? :d Może schowaj te brylki do dali i zostaw tylko te do czytania? To wtedy możesz się dalej wychylać :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Oj, tam, oj tam...:cool: Może nie będzie tak źle? :$ Może ona problem z oczętami ma? O.o I nic nie zobaczy? :d Może schowaj te brylki do dali i zostaw tylko te do czytania? To wtedy możesz się dalej wychylać :d:d:d

Babcia mi się pytała z czego ja się tak śmieje , a ja jej na to , że uczę sie niemieckiego z Deutch mit  Marija , no i ta Marija jest Rosjanką i czasami tak śmiesznie gada . Babcia mówi to pokaż , ja jej szybko pokazałam a babcia w śmiech O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Babcia mi się pytała z czego ja się tak śmieje , a ja jej na to , że uczę sie niemieckiego z Deutch mit  Marija , no i ta Marija jest Rosjanką i czasami tak śmiesznie gada . Babcia mówi to pokaż , ja jej szybko pokazałam a babcia w śmiech O.o:hahaha:

Znaczy, babcia klawa jest :tak:Fajnie że na sztywniachę nie trafiłaś :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...