Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Łukasz, na szczęście będziesz miał dla kogo pracować. Mam nadzieję że zła passa się obróciła i już nie wróci. Daj jedno jabłuszko podopiecznemu od nas. :d

A ja muszę napisać że moja podopieczna mnie polubiła i od niedawna jest coraz częściej miła i sympatyczna. I już się nie czepia że np. rurę od odkurzacza źle trzymam. :d:d:d Zależy jej żebym wróciła. Wiem że to wyrachowanie pewnie ale i tak łatwiej się pracuje. Ale i tak jak spotkałam Polkę z podopiecznym to potem mi mówiła że podopieczny pytał jak ja wytrzymuję ze swoją. :d Znana jest w całej wsi od złej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Łukasz, na szczęście będziesz miał dla kogo pracować. Mam nadzieję że zła passa się obróciła i już nie wróci. Daj jedno jabłuszko podopiecznemu od nas. :d

A ja muszę napisać że moja podopieczna mnie polubiła i od niedawna jest coraz częściej miła i sympatyczna. I już się nie czepia że np. rurę od odkurzacza źle trzymam. :d:d:d Zależy jej żebym wróciła. Wiem że to wyrachowanie pewnie ale i tak łatwiej się pracuje. Ale i tak jak spotkałam Polkę z podopiecznym to potem mi mówiła że podopieczny pytał jak ja wytrzymuję ze swoją. :d Znana jest w całej wsi od złej strony.

Ja zawsze po sąsiadach , widzę kim się opiekuje . Jak na spacerze widzę sąsiadów uciekających przed moją pdp , to wiem ,że ja też będę się szybko ewakuować :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ja zawsze po sąsiadach , widzę kim się opiekuje . Jak na spacerze widzę sąsiadów uciekających przed moją pdp , to wiem ,że ja też będę się szybko ewakuować :hahaha:

Jedna z sąsiadek jak widzi że wynoszę wózek to się ewakuuje. :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

@Łukasz, na szczęście będziesz miał dla kogo pracować. Mam nadzieję że zła passa się obróciła i już nie wróci. Daj jedno jabłuszko podopiecznemu od nas. :d

A ja muszę napisać że moja podopieczna mnie polubiła i od niedawna jest coraz częściej miła i sympatyczna. I już się nie czepia że np. rurę od odkurzacza źle trzymam. :d:d:d Zależy jej żebym wróciła. Wiem że to wyrachowanie pewnie ale i tak łatwiej się pracuje. Ale i tak jak spotkałam Polkę z podopiecznym to potem mi mówiła że podopieczny pytał jak ja wytrzymuję ze swoją. :d Znana jest w całej wsi od złej strony.

Na koniec pokazała ludzką Twarz :serce: a może doszła do wniosku ,że zawsze gorsza od Ciebie opiekunka może jej się trafić :płacz::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie szczęście @Maria Jolanta i @violka. Mnie trafiają się tacy niespacerkujący i nie mam jak dowiedzieć się po ludziach i ich reakcjach. Sama muszę dochodzić do pewnych wniosków, nieraz stresujących bardzo :( Tylko raz trafiła mi się para, którą wszyscy sąsiedzi lubili. A reszta, to...lepiej nie wspominać! Same wampiry, wredoty i wstręciuchy:rozpacz: A ciekawe jest, dlaczego wszyscy chcieli, żebym wróciła? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No to macie szczęście @Maria Jolanta i @violka. Mnie trafiają się tacy niespacerkujący i nie mam jak dowiedzieć się po ludziach i ich reakcjach. Sama muszę dochodzić do pewnych wniosków, nieraz stresujących bardzo :( Tylko raz trafiła mi się para, którą wszyscy sąsiedzi lubili. A reszta, to...lepiej nie wspominać! Same wampiry, wredoty i wstręciuchy:rozpacz: A ciekawe jest, dlaczego wszyscy chcieli, żebym wróciła? O.o

:płacz::hahaha: na prawdę chcesz poznać moje zdanie? :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No to macie szczęście @Maria Jolanta i @violka. Mnie trafiają się tacy niespacerkujący i nie mam jak dowiedzieć się po ludziach i ich reakcjach. Sama muszę dochodzić do pewnych wniosków, nieraz stresujących bardzo :( Tylko raz trafiła mi się para, którą wszyscy sąsiedzi lubili. A reszta, to...lepiej nie wspominać! Same wampiry, wredoty i wstręciuchy:rozpacz: A ciekawe jest, dlaczego wszyscy chcieli, żebym wróciła? O.o

 Bo te wszystkie wampiry to w swoim życiu były boidupami , i teraz wyżywają się na opiekunkach . Za kazdym jak ma przyjechać nowa , to znowu robią po gaciach i chcą zatrzymać człowieka wszelkimi sposobami >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Na koniec pokazała ludzką Twarz :serce: a może doszła do wniosku ,że zawsze gorsza od Ciebie opiekunka może jej się trafić :płacz::hahaha:

Ja się boję moje zdanie powiedzieć :rozpacz: A co tam, zaryzykuję! :cool: A może po prostu doceniła anioła w swoim otoczeniu? :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

 Bo te wszystkie wampiry to w swoim życiu były boidupami , i teraz wyżywają się na opiekunkach . Za kazdym jak ma przyjechać nowa , to znowu robią po gaciach i chcą zatrzymać człowieka wszelkimi sposobami >:(

W myśl zasady: szanuj opiekuna swego, bo możesz mieć gorszego? :( Ja tak za @jolantapl. powtarzam, żeby jej się nie narażać :$:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

W myśl zasady: szanuj opiekuna swego, bo możesz mieć gorszego? :( Ja tak za @jolantapl. powtarzam, żeby jej się nie narażać :$:d

Jeszcze Cie królewna wywali z naszego grona . Nic się nie martw jestem z Tobą :całus: Poprzytulamy ją i będzie ok:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jeszcze Cie królewna wywali z naszego grona . Nic się nie martw jestem z Tobą :całus: Poprzytulamy ją i będzie ok:d

Syn mój patrzy się na rodzicielkę wzrokiem Bazyliszka, bo od głośnego rechotu mego ściany się trzęsą i w czytaniu mu hałas przeszkadza :d Ja muszę mieć tą osłonę na ekran!!!!! :d:rozpacz: Proteza moja to wystrzeliła jak z katapulty i prawie 5 metrów przeleciała i o mało ekranu telewizora nie rozwaliła!!! :d:rozpacz::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...