Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

W jakiś sposób jest opiekunem, bo w pewien sposób, nawet jako obserwator, sprawuje opiekę. W domu też coś trzeba zrobić, jakiś obiadek sprawić, posiedzieć przy pdp, czoło obetrzeć itp.... Ale żadnych takich jak dźwiganie, przekładanie, obracanie, kąpanie itd....No, ale tu rodzina jest w porządku, świadoma rodzina, a nie sparusy...

Proszę Cię dobrze wiesz o co chodzi a próbujesz odwracać kota ogonem :( już kiedyś była dyskusja o odleżynach i innych zabiegach i znasz moje zdanie jestem niereformowalna i nie ugięta w takich sprawach nawet kosztem rezygnacji ze zlecenia :serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. niestety wszystkie majtki i podwiązki wysprzedane:(. Sprawa nie może się rypnąć podobnie jak gwałty w noc sylwestrową, dlatego wszystkie nie Niemki lecz opiekunki  do beczki wskoczyły i winogrono ugniatać zaczęły

2a76f874e2ed97fae5aaab151a8aba4b.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Es ist doch Blödsinn! Wir?!!! Niemals!!! Unmöglich!!! :d Dawaj te jabłka i wianki i podwiązki i co tam jeszcze @Łukasz masz w zanadrzu :d

Król @Łukasz umyślne już wysłał z zapasem całym ( nie licząc majtek i podwiązek) dla ferajny, coby po wieczerzy pusto spać nie miała i sen, i jawę okiełznała

724b22673add565d869462103bec449d--inge-look-old-ladies.jpg

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jolantapl. napisał:

Proszę Cię dobrze wiesz o co chodzi a próbujesz odwracać kota ogonem :( już kiedyś była dyskusja o odleżynach i innych zabiegach i znasz moje zdanie jestem niereformowalna i nie ugięta w takich sprawach nawet kosztem rezygnacji ze zlecenia :serce:

@jolantapl. nie odwracam. Wskazuję tylko, że są zlecenia, gdzie nie musisz wykonywać ŻADNYCH zabiegów medycznych. Żadnych-dosłownie, a nie gołosłownie!. A że jesteś nieugięta i niereformowalna, to bardzo dobrze :d I chwała ci za to! :serce:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Heidi napisał:

No.. niestety wszystkie majtki i podwiązki wysprzedane:(. Sprawa nie może się rypnąć podobnie jak gwałty w noc sylwestrową, dlatego wszystkie nie Niemki lecz opiekunki  do beczki wskoczyły i winogrono ugniatać zaczęły

2a76f874e2ed97fae5aaab151a8aba4b.jpg

I winko będzie, takie amoniakiem jadące ;) A że nóżki gniotące stare, to od razu sfermentuje i w szampana się zamieni :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@jolantapl. nie odwracam. Wskazuję tylko, że są zlecenia, gdzie nie musisz wykonywać ŻADNYCH zabiegów medycznych. Żadnych-dosłownie, a nie gołosłownie!. A że jesteś nieugięta i niereformowalna, to bardzo dobrze :d I chwała ci za to! :serce:

To daj namiar na tą stelę może bym pojechała ten pot z czoła wycierać ;) a o karmieniu to nic nie wspomniałaś ;) te służby tam cały dzień nie siedzą niestety ja wiem jak to wygląda przekonałam się na własnej skórze a o tych przepisach napisałam ,żeby inni wiedzieli.Koniec tego tematu przy kawie jak chcemy dalej dyskutować w tym temacie to proponuję założyć nowy temat:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

To daj namiar na tą stelę może bym pojechała ten pot z czoła wycierać ;) a o karmieniu to nic nie wspomniałaś ;) te służby tam cały dzień nie siedzą niestety ja wiem jak to wygląda przekonałam się na własnej skórze a o tych przepisach napisałam ,żeby inni wiedzieli.Koniec tego tematu przy kawie jak chcemy dalej dyskutować w tym temacie to proponuję założyć nowy temat:)

A ja proponuję tematu nie zakładać, bo ten kto wie o co chodzi, to wie, a ten kto nie wie, to niech się dowie z innych wątków, gdzie było to wałkowane :love: Pomidorami i trocinami nie będziemy się obrzucać :d:cool:;) Namiar dam na tę potliwą stelę, czemu nie? Może się z moją koleżanką zakolegujesz :d Ona mogłaby za twojego mentalnego klona robić :cool: Ja sama nie wiem jak ja z nią już tyle lat wytrzymuję hi, hi, hi....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A ja proponuję tematu nie zakładać, bo ten kto wie o co chodzi, to wie, a ten kto nie wie, to niech się dowie z innych wątków, gdzie było to wałkowane :love: Pomidorami i trocinami nie będziemy się obrzucać :d:cool:;) Namiar dam na tę potliwą stelę, czemu nie? Może się z moją koleżanką zakolegujesz :d Ona mogłaby za twojego mentalnego klona robić :cool: Ja sama nie wiem jak ja z nią już tyle lat wytrzymuję hi, hi, hi....:d

:płacz::hahaha: To jednak z kimś takim jak ja da się wytrzymać wiele lat? :love::serce::całus: ale mnie podniosłaś na duchu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

:płacz::hahaha: To jednak z kimś takim jak ja da się wytrzymać wiele lat? :love::serce::całus: ale mnie podniosłaś na duchu;)

Da się, da się....jak się jest takim aniołem jak ja, błaha, ha, ha....:d59ee0989d2696_chcj.jpg.14115fae41bfe615a7aecdf19e52536f.jpg Bo ja uwielbiam ludzi :serce: I jak znajdziesz takiego anioła w męskim wydaniu, to łap i trzymaj mocno!!! :love::d Tak jak mój małż trzyma mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natachałem się, oj natachałem...:jabłko::zielone_jabłko::jabłko::zielone_jabłko::jabłko::zielone_jabłko:. To dla Was dziewczyny, doceńcie to proszę:całus::hahaha: No, a jutro już do pracy...ale nie od rana...mycie w łóżku, zrobienie amciu, przebieranie, kukanie na ...i ewentualnie posmarowanie zaczerwienionych miejsc,czyli odleżynek, przewracanie dziadka na boczek, żeby mu popo całkiem nie spłaszczyło się..zmienić bojtelek z siusiu...A potem być może lift, jakby chciał poruszać się na wózku.  Będzie wreszcie do kogo się odezwać....ostatnio przyszły dwie siostry Jehowej, jedna ruska,druga Niemka...Ta ruska po rosyjsku gadała, więc chociaż szkolne lata się przypomniały:całus:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

:hahaha: przestanę z Tobą rozmawiać bo zawsze masz odmienne zdanie :płacz::hahaha:

Na tym polega dialog, dyskusja, wymiana zdań-nazywaj to jak chcesz :d Grunt, żebyśmy sobie do oczu i gardeł nie skakały i włosów wzajemnie z głów nie wyrywały :d;):love: A jak myślisz, że mnie zastraszysz, to.....:całus::całus::całus: :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Niech stracę ! >:(Stawiam wam beczkę piwa, to wszystkie wygibasy odmiennych charakterów wyprostujecie. Nie spieszcie się , do rana jest czas, potem marsz do roboty( jedna w DE , druga w PL). Odległość was pogodzi >:(

 

To nie odległość nas pogodzi, to uczucia, wyrozumiałość i inne takie ble, ble, ble....:serce: A tak w ogóle to59ee2a88b8f5a_pamitnik.jpg.870bd703ed2de4cf4d34d9612ca277ea.jpg Prawda @jolantapl.:serce::całus::serce::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na tym polega dialog, dyskusja, wymiana zdań-nazywaj to jak chcesz :d Grunt, żebyśmy sobie do oczu i gardeł nie skakały i włosów wzajemnie z głów nie wyrywały :d;):love: A jak myślisz, że mnie zastraszysz, to.....:całus::całus::całus: :serce:

Daleka jestem od zastraszania kogokolwiek a merytoryczna dyskusja nawet z osobą,która ma zgoła inne zdanie w danym temacie to sama przyjemność :hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...