Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, ha ...@Mirelka1965 na mnie już czar Twoich słów padł. Zabrałam się do życia ostro. Laski w ręce moje miłe i niech tylko ktoś waży nam się w drogę wsadzić . Sztachety pod ręką, bierzcie ile chcecie i na kogo chcecie :d

e6af51843078cf1bc0a780f5c9707edb--inge-look-golden-girls.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kto się pod Szwajcarię wybiera ? Ja będę tam za jakieś trzy tygodnie. :d

Majtki mam swoje, tylko laskę dokupię. :hahaha:

Hmmmm....pod Szwajcarię to nie wiem kto się wybiera O.o:cool: Ale do Szwajcarii to wielu!!! :d:love: I to niekoniecznie w celach turystycznych, hi, hi, hi....:love::d:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

czy któraś z Was jest w KRUS?. Potrzebne mi  informacje, jakie mam prawa i obowiązki w związku z legalnymi wyjazdami 

 

Wrzuć na stronę główną temat jako nowy wątek, to będzie odzew

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jolantapl. napisał:

A kogo mam pytać jak nie pomysłodawczynię pomysłu znaczy się motta ?;):hahaha:

No ja cię chyba dzisiaj uduszę! ;)  Zmuszasz mnie przy poniedziałku do wysiłków umysłowych ;) A taka fleissig dzisiaj 59edb1b0caf96_pieszmiota.jpg.bceb221e0818047ce4cb1e096fc59e7a.jpg, wchodzę tu na chwilkę i bach....z piąchy :( Motta daję ku pozytywnemu nastawieniu do kolejnych dni tygodnia!!! :d To się nazywa pozytywna motywacja!!! :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tu dzisiaj tak pozytywnie , to potwierdzam  , że życie jest piękne :d Tylko człowieka czasami trudno zadowolić :hahaha: Ja teraz robię za damę do towarzystwa . Babcia jest kochana , samodzielna fizycznie , ma tylko lekkie stany lękowe i jest momentami trochę splątana .  Nie mam co robić :| . Ostatnia moja sztela była ciężka fizycznie i do tego babcia Hetera . Codziennie walczyłam z rodziną o odciążenie mnie z nadmiaru pracy . Babcie musiałam resocjalizować :święty: Wyjaśniać jak wyglądają zasady kulturalnego obcowania z drugim człowiekiem :hahaha: , i coś się działo . Obawiam się  że tutaj z tego bezruchu dostanę lekkiego plum plum :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Kto się pod Szwajcarię wybiera ? Ja będę tam za jakieś trzy tygodnie. :d

Majtki mam swoje, tylko laskę dokupię. :hahaha:

Pod Szwajcarią byłam w zeszłym roku . Widoki były piękne , szkoda tylko , że podziwiałam je od Niemieckiej strony , bo wypłata była w euro :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

Skoro tu dzisiaj tak pozytywnie , to potwierdzam  , że życie jest piękne :d Tylko człowieka czasami trudno zadowolić :hahaha: Ja teraz robię za damę do towarzystwa . Babcia jest kochana , samodzielna fizycznie , ma tylko lekkie stany lękowe i jest momentami trochę splątana .  Nie mam co robić :| . Ostatnia moja sztela była ciężka fizycznie i do tego babcia Hetera . Codziennie walczyłam z rodziną o odciążenie mnie z nadmiaru pracy . Babcie musiałam resocjalizować :święty: Wyjaśniać jak wyglądają zasady kulturalnego obcowania z drugim człowiekiem :hahaha: , i coś się działo . Obawiam się  że tutaj z tego bezruchu dostanę lekkiego plum plum :rozpacz::hahaha:

Aaaaaa......tak więc dla królewny @jolantapl. i damy do towarzystwa @violka muzyczna dedykacja, z najlepszymi życzeniami, zgodna w 100% z ich potrzebami i zasługami w życiu przeszłym od Opiekunkowa :serce::d:serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

news z FB,smutne

W czwartek 12 pazdziernika moja kolezanka dostala wylew w pracy (stala betreuerinka przy kobiecie z Pflegegrad 5). Teraz lezy w DE w szpitalu i moze bedzie operowana. Ma 38 lat... Nie o czym innym nie moge myslec, nie moge nic kommentowac. Ona myslala, ze jest silna, ze da rady. Dziewczyny, uwazajcie na siebie. I prosze o modlitwe o zdrowie E.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...