Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl.,Ty się nie kłopocz majtusiami zgubionymi:całus:ostatnio kupiłem w Centrum Riviera taki fajne,różowe, to mogę Ci ofiarować:płacz: mogę Ci podesłać karocą...czy chociaż buziaka realnego dostanę? :święty::hahaha:

images-3.jpeg

Skąd wiedziałeś?:całus::całus::całus::całus: a sam byś nie przywiózł?:święty::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

No no widzę,że impreza nie zła się dzisiaj szykuje a ja znów biletu nie dostałam :( przyjdzie mi tylko na te majteczki od @Łukasz a czekać :święty::serce: w samotności .

To jest impreza ze wstępem wolnym, taki spontan :d Gramol się na to drzewo, miejsca "starczy", tfu....wystarczy dla wszystkich :love:;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

ja po kolacji na drzewo zapraszam. Tylko kieliszki swoje zabrać !!!

old-ladies-finnish-illustrator-inge-lk-52-638.jpg

@Heidi jeszcze jedną flaszeczkę dawaj! W torebce masz? @jolantapl. zagrychę masz? :cool: Po drodze ze stołu jakiś półmisek porwij, żebyśmy nie musiały z tego drzewa złazić :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi....Majty, kolacja i....całus.....to się zaraz nasz królewna na mur wyloguje hi, hi, hi......Nie czytałeś wcześniej, to nie wiesz @Łukasz o co biega :love::święty::d

Nie bądż smutna @Łukasz też Ci takie kupi jak wypłatę dostanie.Prawda @Łukasz?:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Nie bądż smutna @Łukasz też Ci takie kupi jak wypłatę dostanie.Prawda @Łukasz?:hahaha:

Ja smutna nie jestem, żal tylko, że mnie się odgrażałaś, a teraz happy and smile! :d No i nie szczuj chłopaka,bo na barchany dla mnie to by @Łukaszowi wypłaty zabrakło ;) Pozostanę przy moich cieplutkich i milutkich majtaski.jpg.ed1e56e41481d5011a886cb7ad07eb92.jpg :święty::cool:;)

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja smutna nie jestem, żal tylko, że mnie się odgrażałaś, a teraz happy and smile! :d No i nie szczuj chłopaka,bo na barchany dla mnie to by @Łukaszowi wypłaty zabrakło ;) Pozostanę przy moich cieplutkich i milutkich majtaski.jpg.ed1e56e41481d5011a886cb7ad07eb92.jpg :święty::cool:;)

Miłe w dotyku muszą być :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Aldika po gacie :hahaha: mają cieplutkie ,,jeszcze cieplutkie:płacz: i nie używane-hahha

Witam wszystkich ,,jestem w czytaniu jak zawsze za murzyniątkami,,,ale nadrobię kiedyś tam,,niedawno wróciłam  z pokazów traktorów ,,gdzie sama brałam udział:hahaha: co za cudowne atrakcje,,poznałam całą miejscowośc łącznie z mieszkańcami,,bo co ja się do nich namachać musiałam ,,a :hahaha: nie schodził z mojej buzi,,,a że jestem super traktorzystką to nawet nie wiedziałam,,wszystko z tym zabytkowym traktorkiem wykonalam tak perfekt ,że mucha nie siada,,pierwszy raz mnie takie coś spotkało,,ale warto było i takiego czegoś popróbować,,,a co!! chłopka jestem,,jak szybko z księzniczki przerobiłam się w robotnicę chłopską,,można? można!!!! jestem taka elastyczna jak plastelinka,,,zimno tylko troszkę było,,ubralam się cieplutko ale mimo tego wiatr mrożny,,,z traktora przesiadłam się na rower,,trochę km zaliczylam ale kondycja moja jest super,,,na dzisiaj mi atrakcji wystarczy,, a najlepsza była jazda traktorkiem na skróty po lesie,,już myślałam ,że zabłądzilismy i sami w lesie a tam może za krzakami dzik,,ale lubię takie emocje,,dla niedziela nie wiem kiedy minęła ,,szybko leci ten czas jak zwariowany,,a mało tego to jeszcze popróbowałam jazdy na elektrycznym rowerku i wiecie co? rewelacja ,,jak chce kupić takie rowerki mój slodziak to niech kupuje i już nie będę klepać ,że za drogie są,,a co mi tam,,,błąd ich ,że dali mi pojezdzić na takim wypasie ,,więc trudno,,,ale mimo wszystko pozostaje przy normalnym pedałowcu,,ile to przy takim się kalorii spali,,a i nóżki jakie sprawne są,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Byłyśmy we trzy, ale pchają się ludzie na potęgę na naszą imprezkę :d Jak wstęp wolny, to prawie się nie zadeptają hi, hi, hi....59ecc93f1004c_imprezanadrzewie.jpg.79272b52434751e6af9fae7edd20c292.jpg

Mam dzisiaj taką kondycję ,że na czubek się wgramolę i z flaszki mogę coś pociągnąc:hahaha: bo jedynie metalowy kubek ze mną taką przeprawę wytrzyma,,na czubku sa jeszcze miejsca wolne:hahaha: wezmę jeszcze więcej flaszek aby polewać Wam z góry,,będzie leciało jak z nieba  do Waszych kubeczków,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Mam dzisiaj taką kondycję ,że na czubek się wgramolę i z flaszki mogę coś pociągnąc:hahaha: bo jedynie metalowy kubek ze mną taką przeprawę wytrzyma,,na czubku sa jeszcze miejsca wolne:hahaha: wezmę jeszcze więcej flaszek aby polewać Wam z góry,,będzie leciało jak z nieba  do Waszych kubeczków,,,

No i imprezka się rozkręca :d Brawo @Blondi, dajesz!!! Zaraz dziewczyny dołączą, chyba że....garderobę na wieczór zmieniają bo myślą, że to randka? :love:59eccc62b572c_odwoarandk.jpg.26d37a3e9e1179acb75ba7b6bcaf0ef6.jpg Dziewczyny, to nie randka, strój swobodny ma być :cool: Już zostawcie te szafy.....:p My tu o suchym pysku czekamy.....:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Łukasz napisał:

Witaj Blondi:love: jolancie z pl. kupiłem majtusie, a Tobie piękną sukienkę z dodatkami...a niech stracę...teraz jesteś światowa dziewczyna...a po Schweiz się odkuję :całus::hahaha:

images-4.jpeg

No to poleciałeś po bandzie,,te moje klamociki kosztują fortunę i szybko się odkuwaj bo ja może będe chciała więcej???  nie bojaj ,,nie będe chciała więcej ,,jestem skromniutka ,,mam w czym wybierać w swojej szufladce ,,,ale dzięki wielkie ,,zaraz wpadam w tej sukieneczce i w tych szpileczkach ,,nóżki mam całe o dziwo i dam radę,,,

Polewam -hallo !!! dawać kubki!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Łukasz napisał:

Częstować się proszę:p

images-5.jpeg

@Łukasz, ja tu węszę jakiś podstęp :cool: @jolantapl. majty dostała, @Blondi ciuchy od Armaniego, a nas chcesz okpić flaszeczkami?! :rozpacz: Od dzisiaj nie piję, to moje postanowienie przy niedzieli! :p Złażę z drzewa i jestem obrażona! :rozpacz: Kawy dzisiaj popołudniowej nie zrobiłeś, sama musiałam rączki umęczyć! :hahaha: I zrobię zaraz wpis do twojego pamiętnika, taki złośliwy, uprzedzam! 59ecd46786e70_wpisdopamitnika.jpg.f8f80a345a1cc90cbafc7819a3539d0f.jpg O!!! :( I wódki z tobą nie będę piła :rozpacz: Mogę co najwyżej obiadki gotować ;):love::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Bondi babki.jpg.e90ff66a8c10bccb24bb23a316ce472e.jpg żelazne zapasy ruszyłaś. To się chwali. Właź tedy na samą górę . Zabierz ze sbą sznurek to flaszki sicher będziesz nam spuszczać

Ja się wypisuję :( Rano kaca będę miała, bo jak nerw człowiek ma, to alkoholizmy źle na organizm wpływają :hahaha: Kolacyjkę zjadłam, brzusio pełen, herbatka do siorbania na stoliku obok stoi, to teraz będę zachowywać się stosownie do metryki :love::( Ale jeszcze ostatni pląs..59ecdb35e753e_taczca.gif.7a6ffea40790d9a88563b9585088b10b.gif i idę spać :spioch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekunki wspaniałe babki, kapelusze na głowy posadzą, szaleju nosem wciągając odrobinę zażyją i heja.. na drzewo !! @Blondi palec opatrzyła, @jolantapl. nowe majtki założyła,@Mirelka pląsy odstawiła,  @Łukasz światło zgasi :(cf810f43d30e22b52da59dbf3a7d0d8b--inge-look-humour.jpg.11637789ce626e6c914697ee0f164540.jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Opiekunki wspaniałe babki, kapelusze na głowy posadzą, szaleju nosem wciągając odrobinę zażyją i heja.. na drzewo !! @Blondi palec opatrzyła, @jolantapl. nowe majtki założyła,@Mirelka pląsy odstawiła,  @Łukasz światło zgasi :(cf810f43d30e22b52da59dbf3a7d0d8b--inge-look-humour.jpg.11637789ce626e6c914697ee0f164540.jpg

Oki, oki...a co będziesz robić ty? :love::dO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mateczko O.o Co to za rozpusta tu się wyczynia :hahaha: Chciałam się tylko zameldować , że jestem już na miejscu :) Podróż przeleciała fajnie w miłym śląskim towarzystwie :d Jak ja uwielbiam te Ślązary :hahaha::serce: Jedna babeczka została dzisiaj bardzo nie przyjemnie potraktowana przez rodzinę niemiecką , ale o tym opowiem jutro . Co do mojego miejsca pracy nic na razie nie mogę powiedzieć . Zawsze jak coś chwalę to zaraz coś się wali , a kiedy narzekam , to pózniej mam wyrzuty sumienia , że taka wredna byłam :hahaha: Niech piosenka mówi za mnie :d:całus: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...