Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Heidi napisał:

 pewnie, że coś mam @Mirelka1965 . Teraz to już tylko odrobinę ruchu :) . Dziś sobota, więc coś specjalnego na cały wieczór. /ja ich dzisiaj już słucham od rana  i nastrajam się wodorowo-energetycznie 

 

Oszalałaś @Heidi ? Ja po sutym jedzonku marzę o łóżeczku mięciutkim, kocyku cieplutkim...Zwłaszcza że tu pogoda barowo-pościelowa jest :rozpacz: A ty mi tu jakieś wygibasy proponujesz....Ja jestem już w wieku poprodukcyjnym i po takim czymś mogłaby pompka mi się zatrzymać :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

 pewnie, że coś mam @Mirelka1965 . Teraz to już tylko odrobinę ruchu :) . Dziś sobota, więc coś specjalnego na cały wieczór. /ja ich dzisiaj już słucham od rana  i nastrajam się wodorowo-energetycznie 

 

Bardziej pasuje mi to

Bo jakoś tak bajka o szarym kaczątku lepiej mi podchodzi do nastroju....:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ..  ty naprawdę moim klonem jesteś O.o:o. Andre Rieu, Susan Boyle, Amira , Andrea Bocielli i Norah Jones to moi muzyczni faworyci. Każdego dnia są ze mną choć słoń nadepnął mi na uszy :) . Muzyka łagodzi obyczaje, więc staram się  :) jak mogę. Wiadomo też , że na każdy dzień pogody inne tony sa wskazane . Jednak oddech tracę tylko przy Amirze Willington  i tu włos mi się jeży zawsze i  zegary przestają tykać zawsze ! ( nawet zegar  biologiczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie mi przygrywa muzyka, że już lajt w organizmie rozgrzany. Nic nie robię, tylko leżeć i pachnieć mi się chce . Maskę ze złotem w Rossmanie kupiłam, to jej przecież nie  zjem. Na twarz położyć trzeba,  Król Midas obiecał , że jak prześpię się z okładem ,to złoto na dłużej  ostanie (liczę, że choć w sercu).

serce midasa.jpg

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Tak pięknie mi przygrywa muzyka, że już lajt w organizmie rozgrzany. Nic nie robię, tylko leżeć i pachnieć mi się chce . Maskę ze złotem w Rossmanie kupiłam, to jej przecież nie  zjem. Na twarz położyć trzeba,  Król Midas obiecał , że jak prześpię się z okładem ,to złoto na dłużej  ostanie (liczę, że choć w sercu).

serce midasa.jpg

@Heidi serce masz złote nawet bez tej maski z Rossman'a i pomoc kolegi Midasa nie jest tu potrzebna :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

O ..  ty naprawdę moim klonem jesteś O.o:o. Andre Rieu, Susan Boyle, Amira , Andrea Bocielli i Norah Jones to moi muzyczni faworyci. Każdego dnia są ze mną choć słoń nadepnął mi na uszy :) . Muzyka łagodzi obyczaje, więc staram się  :) jak mogę. Wiadomo też , że na każdy dzień pogody inne tony sa wskazane . Jednak oddech tracę tylko przy Amirze Willington  i tu włos mi się jeży zawsze i  zegary przestają tykać zawsze ! ( nawet zegar  biologiczny :)

@Heidi ze specjalnymi życzeniami:serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałam , że @violka dziś ostatni bal zalicza. Paprazzi ją namierzyli, choć przebranie miała nieziemskie. Królową balu mają wybierać . Ma gust !  Myślę, że jednogłośnie zostanie okrzyknięta najpiękniejszą Opiekunką  :całus:

paw królowa balu.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny i pusty dzień na forum był :love: Jedni się pakują, inni odpoczywają, inni mają jakieś swoje sobotnie plany :love: Wypada dzień zakończyć,do łóżeczka się udać, jakiś film przed snem włączyć, oczka zu machen i o wspaniałościach śnić :love: Tak więc dobranoc Opiekunkowo :serce: I choć do świąt czas jakiś jeszcze mamy, proszę na choreografię nie patrzyć, lecz słuchać, słuchać, słuchać....:serce:

Dziękuję @Heidi :całus: Ona jest niesamowicie cudowna i dlatego już drugi raz dzisiaj ją wstawiam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej lenia niedzielnego ćwiczę. I jeszcze mi za to płacą, haha. Witam Was:love: Dziękuję za kawkę, też termosową siorbię sobie . Tak się rozleniwiłem , że znowu nic mi się nie chce....Ale śniadanko odpuszczam sobie (król nie musi się zawsze kojarzyć z dużym basiorem,haha). W południe zjem obiadek. Miłego dnia opiekunkowo:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...