Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Afryka napisał:

O w mordę cara Mikołaja !? Przeszłam przez rybki,chomiki , królika Matuzalema , który żył 15 lat ,psa jednego i drugiego ( cały czas na stanie ) , nawet pchły u piesy przeżyłam ,ale takie " formy," !? ...Never !!!! O.o :szydera:

 

 

 

Też przeszłam całe stado,,:hura: życiowy kochajtus:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ale że co ? :cool: U tych żyjątek pchły nie zobaczysz , sierści nie zrzucają , piachu do domu nie wnoszą . Więc nie wiem o co Ci chodzi :haha: 

O wygląd ( no taka kuźwa estetka ze mnie,:haha:)obrzydzenie i...ja bym oka nie zmrużyła ,mając świadomość,że to może wyleźć, wypełznąć i ... nawet nie chcę myśleć,co jeszcze .... normalnie już kocham kudły po moim psie ,jej zapędy niszczycielskie i złodziejską naturę.:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

O wygląd ( no taka kuźwa estetka ze mnie,:haha:)obrzydzenie i...ja bym oka nie zmrużyła ,mając świadomość,że to może wyleźć, wypełznąć i ... nawet nie chcę myśleć,co jeszcze .... normalnie już kocham kudły po moim psie ,jej zapędy niszczycielskie i złodziejską naturę.:haha:

 

Oj tam, oj tam...nie wiesz co tracisz...:szydera: Taki zaginiony skorpin pod szafką w łazience, to bajka...:szydera: A przepoczwarzona karma dla pajączków i gekonów jak pięknie się prezentuje pełzając i śmigając na kafelkach...:szydera: Normalnie bajka...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Oj tam, oj tam...nie wiesz co tracisz...:szydera: Taki zaginiony skorpin pod szafką w łazience, to bajka...:szydera: A przepoczwarzona karma dla pajączków i gekonów jak pięknie się prezentuje pełzając i śmigając na kafelkach...:szydera: Normalnie bajka...:szydera: 

Zacznę rzygać. :836_sos:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

O wygląd ( no taka kuźwa estetka ze mnie,:haha:)obrzydzenie i...ja bym oka nie zmrużyła ,mając świadomość,że to może wyleźć, wypełznąć i ... nawet nie chcę myśleć,co jeszcze .... normalnie już kocham kudły po moim psie ,jej zapędy niszczycielskie i złodziejską naturę.:haha:

 

Kudły też kocham :love: a jak tęsknię za tymi kudłami :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Oj tam, oj tam...nie wiesz co tracisz...:szydera: Taki zaginiony skorpin pod szafką w łazience, to bajka...:szydera: A przepoczwarzona karma dla pajączków i gekonów jak pięknie się prezentuje pełzając i śmigając na kafelkach...:szydera: Normalnie bajka...:szydera: 

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Takie milusie przytulanki...:szydera: A pojemnik z wylinkami ptaszników dopiero niedawno wyrzuciłam...:szydera:

dzieki bogu tomaz takiego jednego ususzyl i temat zamknal sie sam...z animalsow to to dwa koty i moj kochany cezary golden...zdechl dwa lata temu i nie chce wiecej miec psa...boli jak widzisz kiedy z radosnego zwierzaka zmienil sie w siwego starca ktory nie kontrolowal swoich odruchow...az znalazlalm go martwego

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A...wylinki ptaszników....najpierw odczytałam wyliniałych ptaszków ...

oj Baśka, Baśka, popraw się :haha:

:cześć2:Serdecznie witam Panie i Panów ,życzę spokojnego dnia:)

Zapraszam na kawę :kawa:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociąg FrankenDemenz  IntencontinenzRegio

relacji :1108_flag_de: Chora Głowa - Kudowa :1193_flag_pl: dotarł do stacji docelowej. POCIĄG KOŃCZY BIEG !!!

Demencyjna mamusia i walnięta córunia czują się z pewnością zajebiscie. Jak dla mnie następna stacja to może być Pistu Główne Osobowe i tam ten pociąg skieruję. Widząc co przyjechało mnie zmienić - jestem pewny,że pociąg ten zahaczy o niezły Sajgon,fajny Meksyk ,Bora Bora i Baden Baden...Ale i tak to wszystko zawsze przez Kudowę...

Dzień dobry i nie palić na peronie. Gamonie...

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...