Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, violka napisał:

W moim przypadku , to wszystko wina teściowej :cool: Ona nie nauczyła swojego synka a mój synek zapatrzył sie na jej syna :haha:

Nie zwalaj wszystkiego na geny...:trele: Przyznaj się w końcu, że jesteś Matką Curlingową...tą miotełką na lodzie zamiatasz przed synkiem jak możesz...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Byłam niedobrą,wredną mamusią, bo nieumyte kubki, talerzyki itp,stawiałam synowi pod drzwiami:):):)Córka myła po sobie on nie ,ale szybko sie nauczył:):)Ha ha ha .Sprzątałam im w pokojach gdzieś tak do okolic 6 klasy,potem uznałąm,że skoro są na tyle duże żeby nabrudzić to i na tyle duże żeby posprzątać.Wyjątkiem do pewnego momentu były okna na 6 piętrze.No,ale to tylko i wyłącznie ze względów bezpieczeństwa.Jak byłam dzieckiem mama mi pokoju nigdy nie sprzątała,nic takiego nie pamiętam:)

Też nie sprzątałam swoim dziatkom ... powiem więcej ,raz w przypływie tzw ."ulania" mnie się na odpowiedzi typu zaraz , jutro , czemu ja!? ,zrobiłam regularny kipisz  ,wywalając z półek wszystko , , aby " dzieło" było w pełni skończone.:haha:....okazało się bardziej skuteczne niż jojczenie.

A mamusia też mnie w życiu nie sprzątała , widać u nas taka rodzinna tradycja.:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie zwalaj wszystkiego na geny...:trele: Przyznaj się w końcu, że jesteś Matką Curlingową...tą miotełką na lodzie zamiatasz przed synkiem jak możesz...:szydera:

Kurde , jakiś problem z netem mam , coś nie mogę postów odczytać , kręci się , kreci i otworzyć nie może ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Też nie sprzątałam swoim dziatkom ... powiem więcej ,raz w przypływie tzw ."ulania" mnie się na odpowiedzi typu zaraz , jutro , czemu ja!? ,zrobiłam regularny kipisz  ,wywalając z półek wszystko , , aby " dzieło" było w pełni skończone.:haha:....okazało się bardziej skuteczne niż jojczenie.

A mamusia też mnie w życiu nie sprzątała , widać u nas taka rodzinna tradycja.:d

 

Trzeba założyć "Kub Wrednych Matek"...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi och Wieden!

Kocham to miasto, wszystkie inne wydaja sie takie nijakie w porownaniu z nim

Blodni, zwiedzaj, jest mnostwo ciekawych rzeczy  ,mdzi ,,Kunsthistoisches Museum, i Hoffburg!

 

:tak: zwiedzam ,,mało butów nie pogubię,,nogi padają,,bylam tam wszędzie,, to się ze mnie turystka zrobila,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Trzeba założyć "Kub Wrednych Matek"...:oklaski: 

Moje Bliźniaki ,to pierwsze byłyby do wypełnienia deklaracji członkowskiej dla mamusi :szydera: ...no łatwo ze mną nie miały.:haha:....ale teraz bardzo to doceniają , bez przemocy , sarkazmem , ironią , dopingiem i wyszły na fajnych ludzi ... :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Moje Bliźniaki ,to pierwsze byłyby do wypełnienia deklaracji członkowskiej dla mamusi :szydera: ...no łatwo ze mną nie miały.:haha:....ale teraz bardzo to doceniają , bez przemocy , sarkazmem , ironią , dopingiem i wyszły na fajnych ludzi ... :d

Das selbe....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pająki, skorpiony i takie tam inne "przyjemności"...:szydera:

O w mordę cara Mikołaja !? Przeszłam przez rybki,chomiki , królika Matuzalema , który żył 15 lat ,psa jednego i drugiego ( cały czas na stanie ) , nawet pchły u piesy przeżyłam ,ale takie " formy," !? ...Never !!!! O.o :szydera:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

O w mordę cara Mikołaja !? Przeszłam przez rybki,chomiki , królika Matuzalema , który żył 15 lat ,psa jednego i drugiego ( cały czas na stanie ) , nawet pchły u piesy przeżyłam ,ale takie " formy," !? ...Never !!!! O.o :szydera:

 

 

 

Ale że co ? :cool: U tych żyjątek pchły nie zobaczysz , sierści nie zrzucają , piachu do domu nie wnoszą . Więc nie wiem o co Ci chodzi :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Afryka napisał:

O w mordę cara Mikołaja !? Przeszłam przez rybki,chomiki , królika Matuzalema , który żył 15 lat ,psa jednego i drugiego ( cały czas na stanie ) , nawet pchły u piesy przeżyłam ,ale takie " formy," !? ...Never !!!! O.o :szydera:

 

 

 

Eeeee tam....szynszyle, koszatniczki, fretki, świnki morskie, rybki, kanarki, psy, koty, waran stepowy, gekony, kameleony, węże i dopiero na końcu te drobiażdżki...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...