Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, 

Zaczynamy nowy tydzien tej ciezkiej harówki.....:szydera: mnie sie juz odciski robią na tylnej części ciała a jeszcze miesiąc przede mną....nie ma lekko i trzeba pchać ten wózek.....:d

Liska i Nugatka choć widziałam Was tylko na zdjęciu jestem urzeczona waszą urodą. :cmok:

Miłego dnia wszystkim życzę.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

 

Liska i Nugatka choć widziałam Was tylko na zdjęciu jestem urzeczona waszą urodą. :cmok:

Dziękujemy Ci nasza kochana Ewuniu i bardzo bardzo Cię przytulamy :1007_hearts:. Obie jesteśmy śliczne i bosko fotogeniczne i jeszcze raz Cię przytulamy tuli tuli tuli...Cmok cmok. Ajajaj i gili gili...:769_heart::serce:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paolo napisał:

Dziękujemy Ci nasza kochana Ewuniu i bardzo bardzo Cię przytulamy :1007_hearts:. Obie jesteśmy śliczne i bosko fotogeniczne i jeszcze raz Cię przytulamy tuli tuli tuli...Cmok cmok. Ajajaj i gili gili...:769_heart::serce:

Dobrze,że nie słodzę ...bo by mnie zemgliło jak nic.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Paolo napisał:

Dziękujemy Ci nasza kochana Ewuniu i bardzo bardzo Cię przytulamy :1007_hearts:. Obie jesteśmy śliczne i bosko fotogeniczne i jeszcze raz Cię przytulamy tuli tuli tuli...Cmok cmok. Ajajaj i gili gili...:769_heart::serce:

To nie było o Tobie Gamoniu....to co się pchasz między wódkę i zakąskę ? 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, awe59 napisał:

Dzien dobry, 

Zaczynamy nowy tydzien tej ciezkiej harówki.....:szydera: mnie sie juz odciski robią na tylnej części ciała a jeszcze miesiąc przede mną....nie ma lekko i trzeba pchać ten wózek.....:d

Liska i Nugatka choć widziałam Was tylko na zdjęciu jestem urzeczona waszą urodą. :cmok:

Miłego dnia wszystkim życzę.

Moje Słońce juz podziękowało :szydera: to ja tylko dam buziaka :cmok:o buziaku zapomniałam :haha:

Edytowane przez Nugatka
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lisa_Ona napisał:

Bo Ja jestem tajemnicza i dziewica,,,,:całus:

Witam wszystkich serdecznie.Chciałam poczytać, ale tu muszę zrobić pauzę. Ja....ki  wpis @Lisa_Ona ? Choć jestem kobietą, to ten moment mnie zaintrygował bardzo. :d. Hmmm, żeby też doczekać się takiej popularności, zapytam: czy po ponad 30-letnim stażu małżeńskim i po porodzie dwójki dzieci też mogę dodać taki wpis ? Też chcę , by w końcu końców ktoś napisał o mnie jesteś piękna !! A póki co jestem zazdrosna :smutek::cmok:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...