Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, maras1 napisał:

trza było brać chudego chłopa:d

A chudy to same kosci,,ja to bym się czuła jakbym do szkieleta się tuliła,,,dlatego nie mam szkieleta,,nie mam atlety,,normalnie trafił mi się orginał  ,egzemplarz jakich mało w tym wieku,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

No i z psów i kotów zjechaliśmy na prostatę  i nie trzymanie moczu itd,itd,  na ujeżdzanie  ,,macanie i badanie ,,,coś widze ,że tutaj pokończymy wiele kierunków z rożnych dziedzin,,,no co!!! dobrze piszę,,posuwamy się tematycznie w tempie blyskawicy,,,:czytaj:

Co nam chciałaś przekazać tym ostatnim zdaniem w cudzysłowie ?xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Co nam chciałaś przekazać tym ostatnim zdaniem w cudzysłowie ?xd

żadnych czarnych myśli ,,mi tutaj,,,że wieczor mamy to nie znaczy ,że zaraz będziemy się wszyscy posuwać:hura: mamy pobierać nauki,, jesteśmy grzeczne dziewczynki jak śpimy,,:hura: a czorty w nas siedzą,,,we mnie siedzi taki jeden diabełek,,:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Cały dzień zastanawiam się o której godzinie seniorzy chodzą spać w Altenheim O.o Czy ktoś może mnie oświecić ? :)

Koło mnie jest taki oto dom...jak gaszę światło o 22-23, to tam jeszcze sobie siedzą.....;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nugatka napisał:

Koło mnie jest taki oto dom...jak gaszę światło o 22-23, to tam jeszcze sobie siedzą.....;)

To musi być zakład karny...Oni tam czasem długo siedzą. Sobie...

Edytowane przez Paolo
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

A chudy to same kosci,,ja to bym się czuła jakbym do szkieleta się tuliła,,,dlatego nie mam szkieleta,,nie mam atlety,,normalnie trafił mi się orginał  ,egzemplarz jakich mało w tym wieku,,,

Miłość jest ślepa

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...