Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Afryka napisał:

To faktycznie , nie jest dobrze ... może lotnisko zaproponuj , jakiegoś ziomala co na messerschmicie lata !? Przynajmniej zmiana środka lokomocji .zawsze to jakaś odmiana.A tak na marginesie , bardzo mnie interesuje jak jest po niemiecku " wygły" ? :szydera:

"Wygły" hi,hii.

Teraz dopiero doczytalam, może mialy być widły ??:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

To faktycznie , nie jest dobrze ... może lotnisko zaproponuj , jakiegoś ziomala co na messerschmicie lata !? Przynajmniej zmiana środka lokomocji .zawsze to jakaś odmiana.A tak na marginesie , bardzo mnie interesuje jak jest po niemiecku " wygły" ? :szydera:

Normalnie. Tory się trochen wykurwen...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

To faktycznie , nie jest dobrze ... może lotnisko zaproponuj , jakiegoś ziomala co na messerschmicie lata !? Przynajmniej zmiana środka lokomocji .zawsze to jakaś odmiana.A tak na marginesie , bardzo mnie interesuje jak jest po niemiecku " wygły" ? :szydera:

Ale mnie to oko napiernicza ... chyba beda cieli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Inne mam leki ..a bylam prywatnie tez tylko dzisiaj dopiero ..wczesniej masc z apteki ... zaraz dam wode ciepla do butelki ...kazala to wygrzewac ....

Mnie też mówiła o ciepłych okładach  ,ale powiedziała również,że jak chcę pójść na imprezę ,to lepiej tego nie robić ,bo zanim pęknie,to będzie rosło,a tak rozpędziłam to antybiotykiem w skoncentrowanej dawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zmykam na filmobranie, bo alibi musi być prawdą. Mąż dopytuje się co robię, żeby się nie zanudzić. No cóż... ? Książkę piszę i  filmy oglądam. Książka z Wami , a film dziś muszę jakiś ogarnąć, bo przecież ja nigdy nie kłamię :). Tyle tylko, że moja rzeczywistość wypaczona jak u moich PoP :haha:

dobranoc 3.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Dobranoc Wam

Idę wiadomosci poczytać,

P.s na fejsie" mnie nie ma ,,,

Milego wieczoru, milej nocy życzę

Przykryjcie sie dobrze kolderka ha,haa

Zimnej Zośki bedzie w nocy.

Pa.:święty:

Żadnej nieboszczki Zośki do łóżka nie chcę.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...