Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Witojcie" 

U mnie burza sie zaczyna, boje sie, chyba wejdę Babci pod koldre hi,hiii.

Zawsze sie balam burzy.

Milego,spokojnego wieczoru zycze

A pupy wystawic dla Geronimo albo Paolo do szczypana ,,:szydera: nie umiem pisac na tym tablecie!, literowki.

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Ja chyba pijana byłam jak się pakowałam. Zabrałam dwie spódnice których i tak nie ubiorę a zapomniałam o krótkich spodenkach. :grzmotnąć:

A ja specjalnie zapakowałam sobie śliczną wyjściową bluzeczkę , do moich nowych spodni , tylko o spodniach zapomniałam , że trzeba je wrzucić do walizki :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Afryka napisał:

Ok.Ta wstrząsowa kuracja antybiotykowa ( co dwie godziny zakraplanie i smarowanie ) dała świetne efekty , jeszcze w piątek wieczorem chciało mi się wyć ,w sobotę rano było o niebo lepiej , makijażem zakryłam, oko było tylko lekko zaczerwienione , dzisiaj prawie bez śladu,ale jeszcze leczę ,ale nie z taką częstotliwością.

U mnie to Gradowka ....  babel na powiece okazaly dzis u okulisty bylam .... nie da sie tego niczym przykryc ... cieple suche oklady ... np jajko ugotowane ....lub reczniczek podgrzany zelazkiem ... krople a po nich 15 min pozniej masc ...  zadne saszetki herbaty lub rumianku ... ale i tak jest juz duzo lepiej ..bo opuchlizna zeszla ....  Pozdrawiam ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lisa_Ona napisał:

"Witojcie" 

U mnie burza sie zaczyna, boje sie, chyba wejdę Babci pod koldre hi,hiii.

Zawsze sie balam burzy.

Milego,spokojnego wieczoru zycze

A pupy wystawic dla Geronimo albo Paolo do szczypana ,,:szydera: nie umiem pisac na tym tablecie!, literowki.

Geronimo ma swoją ukochaną żonkę ...Paolo Nugatkę ...Nam pozostaje  tylko szczypanie we własnym zakresie ....czyli baba - babę . Jedno dobre ...za takie szczypanie nikt nam po pysiolach nie natrzaska .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

A ja specjalnie zapakowałam sobie śliczną wyjściową bluzeczkę , do moich nowych spodni , tylko o spodniach zapomniałam , że trzeba je wrzucić do walizki :$

Kupisz sobie ..bo i tak bywa ..ostatnio zapomnialam szczotki do wlosow i lokowko suszarki ;;;)))   i musialo byc.... kilka dni nim mi kupiono ...bo poprosilam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja chyba pijana byłam jak się pakowałam. Zabrałam dwie spódnice których i tak nie ubiorę a zapomniałam o krótkich spodenkach. :grzmotnąć:

Nozyczki i z dlugich zrob krotkie ..wrzuc do pralki by postrzepilo troche.....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Geronimo ma swoją ukochaną żonkę ...Paolo Nugatkę ...Nam pozostaje  tylko szczypanie we własnym zakresie ....czyli baba - babę . Jedno dobre ...za takie szczypanie nikt nam po pysiolach nie natrzaska .

Szczypanie w pucię to nie jest zdrada,,,:oklaski: jeszcze wirtualnie na dodatek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Geronimo ma swoją ukochaną żonkę ...Paolo Nugatkę ...Nam pozostaje  tylko szczypanie we własnym zakresie ....czyli baba - babę . Jedno dobre ...za takie szczypanie nikt nam po pysiolach nie natrzaska .

Kawalera mamy jeszcze na forum :d Jak tylko przestanie świętować , to zagonimy go do roboty :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...