Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Paolo napisał:

Tak Nugat. U mnie też tak samo. Babka leje a ja grzmię na nią żeby odsunęła się od peronu. Powietrze jest super bo ogólnie potrzebne jest do oddychania ludziom i Niemcom.

Tak Kochanie wiem bo co chwile mnie informujesz co u Ciebie, łącznie z dokumentacja w postaci zdjęć, ale naucz sie w końcu, ze dodajemy na końcu -ka...czyli Nugatka :lanie: :szydera: :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nugatka napisał:

Tak Kochanie wiem bo co chwile mnie informujesz co u Ciebie, łącznie z dokumentacja w postaci zdjęć, ale naucz sie w końcu, ze dodajemy na końcu -ka...czyli Nugatka :lanie: :szydera: :cmok:

Oj....to chyba ciut za trudne......dla niektórych......:szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Nugatka napisał:

Tak Kochanie wiem bo co chwile mnie informujesz co u Ciebie, łącznie z dokumentacja w postaci zdjęć, ale naucz sie w końcu, ze dodajemy na końcu -ka...czyli Nugatka :lanie: :szydera: :cmok:

Ok. Jest niedziela wieczór więc niech babka już w końcu zamknie dzioba a Ty dzióbKA...

Edytowane przez Paolo
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy tu sobie będziecie jeszcze trochę pitu, pitu o tym i o tamtym, a ja skoncentruję się na scenariuszu...:haha: A że mam serial kryminalny na tapecie, to może jakieś pomysły zaczerpnę...:szydera: Nie siedzieć mi za długo, nie pisać za dużo...:ostrzegam: I jak tylko wam się znudzi, to...image.png.b38812298d67676ff92dd9615ff111ba.png Dobrej nocy wszystkim życzę...:cmok: Do jutra kochani...:cześć: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kropidła (skojarzenia) to ono kojarzy mi się wyłącznie z kolędą.

Kiedyś księdza po kolędzie się spodziewałem, no i na pół godziny przed przyjściem przygotowałem stół. Czyli świeczki, wodę święconą, no i ..kropidło.

Byłem pewnien, że je mam, bo rok temu kupiłem, w papier zawinąłem i leżało sobie rok cały, takie drewnem pachnące.

No ja tu kropidło rozwijam z papiera, a tu tylko kij w ręce mi pozostał. Bo z pędzla do kropienia pozostały jedynie jakieś wióry. Coś je zjadło ze smakiem chyba.

No to ja zacząłem kombinować, z czego to  kropidło wykombinować. No z gąbeczek cienkich pokroiłem, zawiązałem. no i pięknie. Ae do czasu gdy nie namaczałem w wodzie. Wszystko oklapło i kropić nie chciało wcale.

ŚMIchu w domu było co niemiara, no ale ksiądz w progu, a tu kropidła niet.

No to wpadli my w końcu na pomysł pożyczyć kropidło od sąsiada dwa domy wcześniej. Jak ksiądz był jeden dom przed moim, to pędem jak pałeczka w sztafecie się odbyło. 

Bo ten dwa domy za mną za skarby pożyczyć kropidła nie chciał. :-)))

W domu nie mam żadnego robacytwa ani innych insektów. Przynajmniej tak mi się wydaje. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...