Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Radek50 napisał:

images-2.jpeg.02dd8f84fc68ce2fedb8d64e7b0e1a00.jpeg

tylko prośba...dziewczyny, którym zdarza się nocne wstawanie mówię...nie za dużo:)

Ha, ha, Windelhose  to prawie każda z nas ma w zasięgu ręki, i wcale nas to nie kosztuje, rolstuhl też się znajdzie :883_wheelchair:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba iść dziadka położyć, i ja też niebawem,po kąpieli,wyląduję w łóżku.Mieliśmy ciekawy dzień pełen wrażeń i jesteśmy trochę zmęczeni. Jeszcze jutro powtórka z rozrywki :haha:

Dobranoc forumowicze:cześć: a piwkiem się częstujcie:dobrze:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Radek50 napisał:

Mieliśmy ciekawy dzień pełen wrażeń i jesteśmy trochę zmęczeni.

a gdzie  kondycja,,zagubiła się w tym ciekawym  dniu,,a ja myślalam ,że to tylko mnie dopadło zmęczenie ,,siedzeniem przy laptopku,,, a to się okazuje dzień jest taki ciężki,,i to 13 :szok: ale udana 13,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...