Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kochanie ...ta córunia to skarb a nie bonus....Ona gotuje w tygodniu obiady , ja tylko czasem mam obrać kilka ziemniaków , bo ona w czasie swojej pauzy ( ma Praxis- logopeda  ) zastępuje mnie na mojej i wtedy gotuje ... A to , że " zimna kuchnia " to taka ichnia tradycja od lat , która mi nawet pasuje . Jeśli bym chciała sobie ugotować to mogę co chcę ... Zaopatrzenie robi córka cudowne ... Przykład : owoce dla dr-a .....jabłka  podgrzewane do miękkości w mikrofali  .....owoce dla mnie : jabłka , banany , winogrona , truskawki .....Lodówka ugina się od wszelkiego kalibru " aufschnitów ".... Córka ..jak dla mnie młódka - 38 lat . Cała trójka młoda ...Doktor - 86 czy 88 lat ....bardzo kulturalny , miły , sympatyczny ...Po wylewie ma problemy z mową ...Elka go ćwiczy , ale trochę jej nie słucha :-)..Bardzo pomaga , stara się sam wstawać , siada na wózek , tylko trochę go wspieram , bo on musi SAM .... Zmienniczka zostawiła swoich rzeczy masę , więc jej wierzę , że jest tutaj bardziej niż okey ....

To teraz wiem,że masz cudownie,:hura:,,już się uspokoiłam,,wiem ,że sama sobie robię też zimną kuchnię,,bo dzień bez obżarstwa jest też dobrym dniem,,masz jak w wersalu,,jak niczego nie brakuje to żyć nie umierać,,,:oklaski: lubię czytać takie posty:gazeta:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bo my inteligentne ( prawie ) kobity są ....nie będziemy zakłócać ustanowionego miru domowego ...Prawda ?

Inteligentne kobiety , rozkładają się z lapusiami a ich pdp pytają się , czy ich gadający telewizor nie przeszkadza :p:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

U mnie też po obiedzie.....syn Pdp postawił.......następny wypad do restorana 26.05......no co ?  Świętujemy podwójnie.......:d

Zjedliśmy po sznyclu.....popilismy winem i piwem.....A teraz tort i kawa 0 16.00 w domowym zaciszu. Pogoda trochę dziś nie dopisała ale może i lepiej, że nie było upału.....fajny dzień mi sie trafił.....:d

26.05 to dzień matki w Pl,,, i już jest okazja podwójna,,,:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Inteligentne kobiety , rozkładają się z lapusiami a ich pdp pytają się , czy ich gadający telewizor nie przeszkadza :p:haha:

W każdym domu jest inaczej...ty masz apartamenty na jednym poziomie, a wielu z nas musi dygać z kondygnacji na kondygnację...:trele: I telefony się przydają...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, geronimo napisał:

Witam was przy niedzieli

Wszystko co dobre to sie szybko kończy

Kuzynka PDP właśnie opuściła progi i udała się do rodzinnego miasta Basel

Zapowiedziała ze jeszcze wpadnie pod koniec miesiąca

Życzę wszystkim spokojnej i słonecznej niedzieli jako i ja mam taką:cześć2:

Łooooo mateczko :d Widzę autoportret :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Inteligentne kobiety , rozkładają się z lapusiami a ich pdp pytają się , czy ich gadający telewizor nie przeszkadza :p:haha:

Prawie inteligentne ...lapusie zostawiają w pokojach ...swoich i na telefonach popitalają ....Tym bardziej , że niektóre nowiuśkie czytadełka posiadają z jakimiś ochronnymi , specjalnymi przy PRACY ( :-) ) przed komputerem  szkiełkami ....i nic nie stoi na przeszkodzie , żeby maluśkie literki pisać i ...czytać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tak pada ,,dawajcie te chmury do mnie,,,u mnie smaży jak na patelni,,,:hura: dobrze ,że w domu chłodniej,,, 

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Idę na kawę...:cześć:

zaczekaj ,,też lece na tą kawę,,z torcikami,,wiecie jakie pyszne są w Normie? w buzce się rozpływają,,zaraz poszukam fotki,,,

image496x496.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Prawie inteligentne ...lapusie zostawiają w pokojach ...swoich i na telefonach popitalają ....Tym bardziej , że niektóre nowiuśkie czytadełka posiadają z jakimiś ochronnymi , specjalnymi przy PRACY ( :-) ) przed komputerem  szkiełkami ....i nic nie stoi na przeszkodzie , żeby maluśkie literki pisać i ...czytać xd

Przez te specjalne , ochronne czytadełka , które brudzą się w tempie piorunującym  O.o jeszcze bardziej sobie gały popsułam :przekleństwa:może tylko te moje były takie lipne :( ale czytałam opinie w necie i dużo ludzi jest niezadowolonych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Przez te specjalne , ochronne czytadełka , które brudzą się w tempie piorunującym  O.o jeszcze bardziej sobie gały popsułam :przekleństwa:może tylko te moje były takie lipne :( ale czytałam opinie w necie i dużo ludzi jest niezadowolonych .

Nie wk....denerwuj przy świętej niedzieli .....500 zł na nie wywaliłam >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie wk....denerwuj przy świętej niedzieli .....500 zł na nie wywaliłam >:(

Co???:szok: zawału zaraz dostanę,,,chodz moje kosztowały czytadełka też fortunę-hahahha  a mam ich trochę,,sama nie jestem lepsza :przekleństwa: rozrzutnica,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Kosztują tylko 1,99 euro,,Made in Italy

No proszę !!! Żeby posmakować Roste nie muszę jechać do Szwajcarii, żeby posmakować  Mix Max Balconi nie musze wyruszaćw podróż do Italii. Żeby zobaczyć jak jest w Chinach , nie muszę wejść na chiński mur . Czy to nie jest piękne ? Siedzę sobie na fotelu i wszystko w zasięgu ręki. Cudnie to wszystko jest zorganizowane . Kto tym wszystkim tak wspaniale kręci ? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

No proszę !!! Żeby posmakować Roste nie muszę jechać do Szwajcarii, żeby posmakować  Mix Max Balconi nie musze wyruszaćw podróż do Italii. Żeby zobaczyć jak jest w Chinach , nie muszę wejść na chiński mur . Czy to nie jest piękne ? Siedzę sobie na fotelu i wszystko w zasięgu ręki. Cudnie to wszystko jest zorganizowane . Kto tym wszystkim tak wspaniale kręci ? 

Forumówki i forumowie,,,przecież my obracamy się w świecie ,,a nie na zadupiach:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Co???:szok: zawału zaraz dostanę,,,chodz moje kosztowały czytadełka też fortunę-hahahha  a mam ich trochę,,sama nie jestem lepsza :przekleństwa: rozrzutnica,,,

E tam ...cicho byćććć ....to moje pierwsze " prawdziwe " po kontrolnym badaniu oczu . Oprawki też swoje kosztują , ale wybrałam takie , jakie lubię .... Nic ...zaoszczędzi się na tych kupowanych w zwyczajnych marketach xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

No proszę !!! Żeby posmakować Roste nie muszę jechać do Szwajcarii, żeby posmakować  Mix Max Balconi nie musze wyruszaćw podróż do Italii. Żeby zobaczyć jak jest w Chinach , nie muszę wejść na chiński mur . Czy to nie jest piękne ? Siedzę sobie na fotelu i wszystko w zasięgu ręki. Cudnie to wszystko jest zorganizowane . Kto tym wszystkim tak wspaniale kręci ? 

Krystyna z gazowni...I Rysiek z Klanu. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...