Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry w niedzielny pogodny poranek. Miałam dziś wielki plan. Nie pracować więcej niż muszę.  No i..... niemiecki Dzień matki,  to gość do dom zawita.  Niemiecki syn zapowiedział się na obiad >:(. Ciekawe czy kwiaty dla nas przyniesie,  czy tylko obiad wciągnie dziurką od nosa i wyparuje. Po ostatnim jego zachowaniu  ja nie mam wątpliwości.  Czekam na zaskoczenie. Oby. A jak nie to ja mu do uszu nawtykam. To będzie jego pierwszy i ostatni obiad za mojego pobytu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, anna5826 napisał:

Masz racje ...  mialam kiedys przekazywana prace .... Zamarlam .... ???? i mam ten obraz ciagle przed oczyma :płacz:

wiesz...ja staram sie szukać pozytywów,wszędzie w pracy w domu w kontaktach z innymi,wiem tez ze czasem ciężko przymknąć na coś oko...no ale świata nie uzdrowimy. Wszędzie są ludzie........i ludzie.....a to też ludzie...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Dzień dobry w niedzielny pogodny poranek. Miałam dziś wielki plan. Nie pracować więcej niż muszę.  No i..... niemiecki Dzień matki,  to gość do dom zawita.  Niemiecki syn zapowiedział się na obiad >:(. Ciekawe czy kwiaty dla nas przyniesie,  czy tylko obiad wciągnie dziurką od nosa i wyparuje. Po ostatnim jego zachowaniu  ja nie mam wątpliwości.  Czekam na zaskoczenie. Oby. A jak nie to ja mu do uszu nawtykam. To będzie jego pierwszy i ostatni obiad za mojego pobytu

Synalkowie tez potrafia byc sknery .... znajoma ze sknera zakupy robila ...chleba nawet brakowalo ... sam decydowal co ma kupic ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

wiesz...ja staram sie szukać pozytywów,wszędzie w pracy w domu w kontaktach z innymi,wiem tez ze czasem ciężko przymknąć na coś oko...no ale świata nie uzdrowimy. Wszędzie są ludzie........i ludzie.....a to też ludzie...

Musimy tez pamietac ..ze choroba sama przychodzi .... Rodzina odpowiada za dobor lekow .... Traktujmy innych tak -jakbysmy to my chcieli by nas inni traktowali ....:769_heart::róża:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, anna5826 napisał:

Synalkowie tez potrafia byc sknery .... znajoma ze sknera zakupy robila ...chleba nawet brakowalo ... sam decydowal co ma kupic ....

Dlatego u mnie w lodówce zawsze leżą drożdże, mąka i mleko. Jeśli nie zdążą do kuchni zajrzeć można choć słodkie bułeczki ukulać. Wiem też , że każdy dom to inna schiza. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

@Basiaim, jak nie przejdzie w ciągu dwóch dni to wzywaj lekarza. Może jestem przewrażliwiona ale miałam pdp u której tak wyglądał ostry stan zapalenia woreczka żółciowego. 

Przy mojej zmienniczce miał taki właśnie atak- kamienie w woreczku.

Syn, który tu mieszka był wtedy przy tym, też teraz tak podejrzewał, ale pdp twierdził, ze to nie taki ból.

Na razie jest w łóżku, odsypia noc. Twierdzi, że jest już ok.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...