Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, awe59 napisał:

Eee....tam.....zakonnica to pikuś. Ciebie zobaczyć to dopiero pech.....to jak sodomia i gomoria....albo jeszcze gorzej :d

A Ty jak wczoraj rano wyskoczyłaś bez tapety,w jednym kapciu i w papilotach pchać kubły to nawet śmieciarze uciekli...

Edytowane przez Paolo
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja słyszałam , że Paolo ....co mu kobity niedługo wpi....wpierniczą xd.....To oczywiście żart ...nie bojaj się ...maleńki :cmok:

Na marginesie : Gdyby nasze dziewczyny uważnie czytały to wiedziałyby , że Basiunia ma możliwość poznania forumowego kolegi " Jurek50 " .....Swoją drogą ....ciekawe , czy mu się przyznała , że "48 " przy jej nicku to było ze dwa lata temu ....Patrzta ją jak to się odmładza ...no cóż ...o Leninie też się mówi , że wiecznie żywy to i Basiunia będzie wiecznie " 48 " ...chyba .....Ania 37  odważna była i teraz jest Anią 39 :p

 

 

Ok, zmienię sobie na,, Baśka powtarzająca się "2:szydera:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Basiaim napisał:

Te niemieckie babki mają takie hazardowe ciągoty.

Jak byłam u 100-latka,to grałam z nim w Halmę albo SkipBo. Z umiarem- 3 partyjki dziennie, by był zwycięzca.

Natomiast, jak przyjeżdżała jego przyjaciółka, to co rusz tylko by grała. Po kolacji zawsze odmeldowywałam się do siebie. Przy niej zawsze był "problem".

Bo trzeba bylo zaproponowac by razem poszli spac ...i od rano by znow grali ...ojojo nie domyslilas sie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja słyszałam , że Paolo ....co mu kobity niedługo wpi....wpierniczą xd.....To oczywiście żart ...nie bojaj się ...maleńki :cmok:

Na marginesie : Gdyby nasze dziewczyny uważnie czytały to wiedziałyby , że Basiunia ma możliwość poznania forumowego kolegi " Jurek50 " .....Swoją drogą ....ciekawe , czy mu się przyznała , że "48 " przy jej nicku to było ze dwa lata temu ....Patrzta ją jak to się odmładza ...no cóż ...o Leninie też się mówi , że wiecznie żywy to i Basiunia będzie wiecznie " 48 " ...chyba .....Ania 37  odważna była i teraz jest Anią 39 :p

 

 

Wszyscy by chcieli by czas sie - zatrzymal :pa czy to wazne rok w ta czy 2 latka w tamta a moze to nr buta ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, violka napisał:

Tak sobie myślę , że dzisiaj jest również nasze Święto :d My wszystkie opiekujemy się niemieckimi dziećmi , zmieniamy pampersy , karmimy , podcieramy nosek , wyprowadzamy na spacerek , często też wychowujemy . Więc kto jest mamusią ? :cool: no my :d Więc ogłaszam dzień wolny od pracy :oklaski:

To ja pierwsza się podpinam...:oklaski: Świętujemy...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się napracowałam...:szydera: Śniadanko zjedzone, kawka i orzechy dla pitolących na instrumentach gości przygotowane, obiadek wegański gotów i teraz mogę do 13-ej świętować...:oklaski: Potem zjemy szybciutko posiłek i następni goście...z ciastem przyjadą...:oklaski: I znowu wolne do wieczora...:oklaski: Ale zajebiaszczy Dzień Matki...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Barbara48 napisał:

Tak @Maria Jolanta, dobrze myślisz. 

Dlatego tyram w de, coby mnie było stać na jaką opiekunke z Ukrainy za parę lat :szydera:.

To lepiej zaklepac apertamencik z wiktem i opierunkiem ...i lekarz na miejscu ...za latek pare to Ukrainki juz u Niemcow beda ojro liczyli ....bo tak wrobelki cwierkaja ... Firmy wynajmuja lokale melduja Ukrainki i na 3 miesiace ich do Niemiec deleguja ...Slyszalyscie ???/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Barbara48 napisał:

Tak @Maria Jolanta, dobrze myślisz. 

Dlatego tyram w de, coby mnie było stać na jaką opiekunke z Ukrainy za parę lat :szydera:.

Tam też się cenią.A propos byłam kilka razy we Lwowie.OMG piękne ale stare zniszczone ,zaniedbane miasto.Jest co oglądać i podziwiać ,starówka do złudzenia swoim stylem budownictwa przypomina Krakow.Wszędzie  kafejki zapraszają  na przekąski .Cudny poprostu cudny stary teatr , spektakle po Polsku ,a Opera ..do tej pory nie mogę wyjść z podziwu....A poza tym mili ..bardzo..mili ludzie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Tam też się cenią.A propos byłam kilka razy we Lwowie.OMG piękne ale stare zniszczone ,zaniedbane miasto.Jest co oglądać i podziwiać ,starówka do złudzenia swoim stylem budownictwa przypomina Krakow.Wszędzie  kafejki zapraszają  na przekąski .Cudny poprostu cudny stary teatr , spektakle po Polsku ,a Opera ..do tej pory nie mogę wyjść z podziwu....A poza tym mili ..bardzo..mili ludzie

Poznalam kilka Ukrainek na opiece .... ladnie oklady na policzki daja ...a krzyki przy tym i wyzwiska ...Nie radze .... Przy rodzinie mile ...ale gdy same z podopieczna strach sie bac ... Okropnosc ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:zdrówko: chyba zacznę podawać obwód talii.....też będzie wesoło...:szydera:

 ha ha ha.  to męższczyzni co będą podawać w swoim nicku, obwód pasa czy rozmiar buta albo........:szok::p  :hura:......  hahaha no to będzie przegląd:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, anna5826 napisał:

Poznalam kilka Ukrainek na opiece .... ladnie oklady na policzki daja ...a krzyki przy tym i wyzwiska ...Nie radze .... Przy rodzinie mile ...ale gdy same z podopieczna strach sie bac ... Okropnosc ...

Nie można generalizować ..wszędzie są tego pokroju ludzie i w Polsce też.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...