Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A propos chrapania współtowarzyszy....

 

Mam grono przyjaciół z innego forum, z którymi wspólnie spędzamy różne wyjazdy.

Zeszłego lata byliśmy w Bolczowie. Noclegi w super agroturystyce u podnóża góry zamkowej..

Do dyspozycji mieliśmy domek z kilkoma sypialniami.

Jedna z nich była zajęta przez mężczyzn, z których jeden okropicznie chrapie.

Ja z reguły wcześnie wstaję na kawę...wychodzę z pokoju na zewnątrz i widzę...czterech z pięciu kolegów śpiacych pod gołym niebem, na czym bądź. Podobno nie dało się z nim wytrzymać.

Teraz w weekend "bożocielny" będziemy na Mazurach, E. ma już zarezerwowany pokój z dala od grupy xd

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Nasze święto było przedwczoraj...ty jakoś tak postkomunistycznie świętowałaś...:szydera:

A jak ! ...W tamtych czasach żyłam ....alee...na członka nigdy mnie nie wciągnięto ....członka jedynie słusznej partii ....oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jak ! ...W tamtych czasach żyłam ....alee...na członka nigdy mnie nie wciągnięto ....członka jedynie słusznej partii ....oczywiście ;)

No jak nie wciągnięto....? To skąd się dzieci wzięły ? Coś ściemniasz Barbaro

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, hankaanka napisał:

Jak ja tak urabialam pania recepcjonistke aby dostac jedynke,to powiedziala mi,ze oni maja sposob na chrapaczy-2 lub 3 osoby glosno chrapiace daja do 1 pokoju.Serdecznie podziekowalam i bylam szczesliwa,ze nie podalam nazwiska.

NA miejscu sie okazalo,ze dostalam najglosniej chrapiaca osobe w calym sanatorium.Skonczylo sie na tym,ze spalam z materacem na korytarzu.

 

A zatyczki na uszka  nie pomogą? czytam i słyszę ,że co drugi ma problemy z chrapaniem,, a przecież to nie nasza wina,,my śpimy ,,a jak śpimy to nie wiemy, :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Toż szybciutko jakiegoś mena złapiesz, tylko musisz zastosować ten trick ,co go to Sharon Stone wylansowała .:haha:

Jeżu malusieńki ....kolczasty mocno ...Co Ty jej radzisz ....przecież ona ma mena ...osobistego zresztą !....Do zdrad namawiasz dziewczynę ze świętego miasta ?xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mycha napisał:

Czyli dobrze Ci się wszystko układa. To dobrze. A roztrzepaniem się zbytnio nie martw. To nie jest taka zła cecha, tylko strasznie upierdliwa :szydera:

jestem zakrecona jak moje wlosy ;););)

 

Dobrze sie uklada. Najwazniejsze,ze wszyscy zdrowi.

Dalam nr. tel. corce nowej pdp-nej do mojej dawnej koordynytorki,z ktora mam caly czas prywatny kontakt.

Juz dzwonila. To ona bedzie na moje potrzeby przysylac zmienniczki ze swojej firmy.

O nic nie bede musiala sie martwic i nie bede musiala sie denerwowac.

Taki uklad jak najbardziej mi pasuje.Uniezaleznia mnie od zmian,ktorych musialabym na wlasna reke szukac,co juz w poprzedniej pracy przerabialam .

Jest ok Myszko mila :-)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

A zatyczki na uszka  nie pomogą? czytam i słyszę ,że co drugi ma problemy z chrapaniem,, a przecież to nie nasza wina,,my śpimy ,,a jak śpimy to nie wiemy, :donos:

Słusznie, słusznie prawisz...:haha: Zamiast spać, to podsłuchują innych, a potem się skarżą i pod gołym niebem spać muszą...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

No jak nie wciągnięto....? To skąd się dzieci wzięły ? Coś ściemniasz Barbaro

Okularki Ewunia przetrze i przeczyta uważnie ...ze zrozumieniem  .Pomaluśku ....powoluśku ...literka po literce ...Może kuźwa dotrze w końcu ....gapciu ...Co się porobiło ..kiedyś taka bystra dziewczyna była a teraz ....ja pikolę !:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Okularki Ewunia przetrze i przeczyta uważnie ...ze zrozumieniem  .Pomaluśku ....powoluśku ...literka po literce ...Może kuźwa dotrze w końcu ....gapciu ...Co się porobiło ..kiedyś taka bystra dziewczyna była a teraz ....ja pikolę !:haha:

Ewunia inteligentna jest i przeczytała to co chciała, a ja się z nią zgadzam...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Słusznie, słusznie prawisz...:haha: Zamiast spać, to podsłuchują innych, a potem się skarżą i pod gołym niebem spać muszą...:szydera:

a jak ktoś pierdzi i smród podkołdernik się przedostanie na zewnątrz??? toż to następna katastrofa,,,:smutek:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Okularki Ewunia przetrze i przeczyta uważnie ...ze zrozumieniem  .Pomaluśku ....powoluśku ...literka po literce ...Może kuźwa dotrze w końcu ....gapciu ...Co się porobiło ..kiedyś taka bystra dziewczyna była a teraz ....ja pikolę !:haha:

:szydera: :szydera: :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

a jak ktoś pierdzi i smród podkołdernik się przedostanie na zewnątrz??? toż to następna katastrofa,,,:smutek:

xd 

 

 

Jeszcze może być współspacz bojący się mydła i wody :o

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To nie nawyk, to styl życia...:oklaski: Na salonach najlepiej...:hura:

A salony to moja specjalnosc,,w domu też mnie nigdzie nie znajdziesz tylko na salonach,,,urodzona jestem do tego,,trudno,,wygoda i jeszcze raz wygoda,,,,byłam 10 min temu na tarasach ,,kawka i lody i tak prażyło słonce ,z 50 stopni,,,teraz ciemne chmury i z rowera nici,,bo chyba lunie,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodzisława napisał:

Qrwa mać. Czy jest jeszcze coś na tym łez padole, co mnie zadziwi, a nawet w osłupienie wprawi?

Moja ostatnia zmienniczka zadbała o to, abym zaraz po powrocie nie nudziła się. Zadbała również o to, żebym troszkę schudła, fundując mi zaocznie kilkudniowy post z powodu obrzydzenia na widok pozostawionego po sobie chlewu. Zdjęć zastanego...stanu rzeczy Wam oszczędzę, bo mam w sobie dużo empatii do ludzi. Z powodu ogólnego wkurwa rozbolała mnie dolna ósemka, ktora jak wiadomo jest jakby pasozytem gębowym :d Od niepamiętnych czasów nie bolały mnie zeby az do teraz. Skąpany w ropie wspomniany ząb wymagał natychmiastowego ratunku, a raczej ja, więc udałam się do odpowiedniego Praxis. Przemiła , młodziutka dentystka zrobiła panoramę mego uzębienia, (58 euro) wysłuchała  symptomów mego cierpienia (10,72 euro), coś tam jeszcze zrobiła?/? za kolejne 10,72 euro, coś za 6,47 euro, kolejne za 9,05 i usunęła sprawnie zęba za kolejne 34,93, głaszcząc mnie po ramieniu . W sumie to we dwie , doktor i pomoc dentystyczna mnie głaskały. Zmiękczyć mnie chciały czy co, na wypadek zawału po odczytaniu rachunku? Po podsumowaniu rachunek wyniosł 130,16 euro. Nie będę komentować tego, bo ulga po resekcji warta jest każdej ceny. 

Nie wiem czy w nagrodę, czy za karę otrzymałam skierowanie do sanatorium w Krynicy Zdroju od 25.06.2018. Nie odpowiada mi ani termin, ani miejsce, ani nic. Najwczesniej z Niemiec mogę wyjechać 23 czerwca nad ranem, więc aktualnie uzywam telefonicznie wdzięku osobistego, aby w niedziele 24 czerwca kosmetyczka zrobiła mi nogi , ręce, henne, rzęsy i co tam jeszcze trzeba. Fryzjerkę udało mi sie namówić na otwarcie zakładu o 6 rano 25.06 i popracowanie nad urodą i wyglądem moich włosów. Prosto od fryzjerki będę jechała juz do Krynicy. Nie wiem czy ja wyprzedzam własne nogi czy one mnie. A tak w ogóle, to zycie jednak jest cudowne. :d  Miłego dnia

Ja tez chce schudnac :rozpacz:  Dawaj namiary na zmienniczke !!!!!   

Jesli u mnie popracuje dluzej niz u ciebie,to czy mam gwarancje nie jedzenia ok 3 tygodni????

To by mi bardzo pasowalo      :oklaski: ;)))))

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

@Dodzisława dawno się tak nie uśmiałam jak teraz po przeczytaniu Twojego posta :haha:.To się nazywa organizacja :oklaski:

Jaka organizacja  ?  toż to już podchodzi pod Stowarzyszenie Przypadków. Kasa na rozwój przypadków  z Unii się należy !! Aplikuj, masz szansę otrzymać należne granty. Zainwestowałaś kupę szmalu, teraz z nawiązką niech oddadzą. Księgową dobrą  :książka:. znajdź, w biznesie to podstawa

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...