Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Blondi napisał:

A ja już myślałam ze się randkujesz,,kiedy ta randka ,,bo na tyłku usiedzieć nie mogę:przekleństwa:

Jak tu skończę zlecenie  (w przyszłą sobotę) , to jadę na dłuższy weekend do mojego Freunda i stamtąd dopiero do Pl.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Powstrzymajcie mnie bo mam ochotę zeskrobać polewę dodać mąki i upiec jeszcze raz. :haha:

Pamiętaj- głupi się nie pokapuje, a mądry nic nie powie ;)

 

A co nie tak z tym sernikiem? Ja bym i bez mąki wsunęła...mniammmm....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mile towarzystwo :d wejść do Was po dwóch dniach nieobecności i odebrać powiadomienie : Mirelka1965, INEZ i 30 innych osób dodało komentarz do  Rozmowa przy kawie... Skóra ścierpła natychmiast bo nie wiem ile to stron :haha:Postaram się nadrobić, ale nie ręczę... Jestem w domu bo nad Wrocławiem burza zapowiadana już z tydzień. Dziś  wydawałam na siebie... fryzjer - zmiana image... bo poprzednie zaczęło mnie denerwować... na razie jestem zadowolona, choć wiadomo, ze starej du.ie to już tylko trumna pomoże... :haha:Fotkę "se" też od razu walnęłam bo okazało, że mój osobisty (dowód :haha:) traci ważność na dniach... Wymóg urzędowy to: - grzywka nie może opadać na brwi... Nie wiem po co im moje brwi jak ja mam permanentne... :haha:Za dwa lata "se" zmienię :haha: Miłego wieczora Wam i buziaki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Acha...i na roboty do Niemiec...:szydera:

Opieka czeka z demencją i tam innymi schorzeniami,,,a rąk do pracy ciągle mało,,bo ręce są zajęte klawiaturą,,,ufff co za ciężkie czasy,,,jak jest teraz trudno głupiego znalesc do roboty,,,wszyscy potrafią się tylko wymigiwać:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mycha napisał:

No nie wiem, chyba dobry wieczór bardziej będzie pasowało niż dzień dobry.

U mnie dalszy ciąg rodzinnych dyskusji nt. przenosin dziadka do mieszkania. Córki kombinują, dziadek nie chce. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ciągle ktoś wpada ale wtedy mam luz, więc mi to nie przeszkadza. 

@Afryka oglądałam Twoje fotki z wesela. Widać że ciuchy nie poleciały do Egiptu, a może szkoda. Byłoby ciekawie O.o xd - żartuję Lasencjo. :oklaski:

Jutro ma padać deszcz. Przyda się. Dzisiaj firma wykosiła trawę w ogródku, własną piersią broniłam wysepki margarytek i dzwoneczków. Ostały się i cieszą oko. Ochłodziło się trochę, na szczęście dla mnie. 

Aż wzruszyłam się, jak przeczytałam, że Ty tak własną piersią....te margarytki  i dzwoneczki :cmok:. Ja teraz , jak pomykam rowerem, po tutejszych polach, lasach a nawet rezerwatach przyrody , spotykam te "zacne " kwiatki i uśmiechamy się do siebie :oklaski:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Wymóg urzędowy to: - grzywka nie może opadać na brwi... Nie wiem po co im moje brwi jak ja mam permanentne... :haha:Za dwa lata "se" zmienię :haha: Miłego wieczora Wam i buziaki :cmok:

Moja fotka też była z kosmkiem wlosów na brwiach,,,nie przyjęli zdjęcia,,a wyrabialam paszport nowy ,,pani przyjęla zdjęcie ale ja jak już bylam w De to telefon ,że odrzucono fotkę,,bo jednej brwi nie widac,,nie dośc że moja gęba nie podobna do mnie,,bo tak kazali zrobić,,to jeszcze na odległosć usuwac mam sobie włosy ,,nie,,litości,,dobrze ,że fotograf mi usunął te wlosy i już mieli brew,,wariactwo ,głupota i tyle,,fotki robią jak na skazanie ,,kryminal może się tylko nimi zając:szok: zrobili z nas debili w dowodach i paszportach,,mam stare paszporty i jestem tam sobą a nie potworką stworką:hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Margaritka napisał:

Aż wzruszyłam się, jak przeczytałam, że Ty tak własną piersią....te margarytki  i dzwoneczki :cmok:. Ja teraz , jak pomykam rowerem, po tutejszych polach, lasach a nawet rezerwatach przyrody , spotykam te "zacne " kwiatki i uśmiechamy się do siebie :oklaski:

Ja wczoraj w lesie ,,znalazlam sporą polankę konwalii,,teraz poczekam na rozkwit,,pączki już były,,,ale ten zapach tych kwiatków ,,,,w ogóle wszystkie kwiatki to moje przyjaciółki,,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Margaritka napisał:

Aż wzruszyłam się, jak przeczytałam, że Ty tak własną piersią....te margarytki  i dzwoneczki :cmok:. Ja teraz , jak pomykam rowerem, po tutejszych polach, lasach a nawet rezerwatach przyrody , spotykam te "zacne " kwiatki i uśmiechamy się do siebie :oklaski:

Masz racje, nie ma to jak Margarytka do margarytki :d Lubie te, jak to napisałaś, zacne kwiatuszki. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię tę porę dnia. Słońce zaszło za drzewa, ptaki się rozśpiewały, powietrze cudnie pachnie - zwłaszcza po dzisiejszym koszeniu trawy. Tylko cholera jasna ci sąsiedzi co to wielgaśne grille na jutro wyciągają. I wcale nie są cicho. A figa z makiem, będzie padało !! To za to że mi ciszę psują :ostrzegam:

Pójdę sobie bo mi internet głupieje. Dobranoc. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Heidi napisał:

Prawda? :tak2:. Spokojna . Wyważona. Zainteresowana opiekunką. Zapisała podpowiedzi o należnym wolnym czasie. Do ręki dostałam plan miasta z rozkładem jazdy środków komunikacji miejskiej i określenie co gdzie jest warte uwagi. To się nazywa  poprawne zaangażowanie :cmok: 

No NIe !!!  Jestem w SZOKU !!!  Podaj NAZWE tak Dobrej Agencji !!!! Plis ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, violka napisał:

Maupy wredne :lanie: Prosiłam , żeby wstrzymać się od klepania na czas mojej nieobecności :czytaj: Nie dość , że tyle naklepały , to jeszcze obgadywały mnie za plecami :lanie: 

A ja myślałam ze Twoje milczenie oznacza zgodę:szydera: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mycha napisał:

Bardzo lubię tę porę dnia. Słońce zaszło za drzewa, ptaki się rozśpiewały, powietrze cudnie pachnie - zwłaszcza po dzisiejszym koszeniu trawy. Tylko cholera jasna ci sąsiedzi co to wielgaśne grille na jutro wyciągają. I wcale nie są cicho. A figa z makiem, będzie padało !! To za to że mi ciszę psują :ostrzegam:

Pójdę sobie bo mi internet głupieje. Dobranoc. 

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...