Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym napisać sprostowanie we wszystkich moich wypowiedziach zamiast słowa torebka zostało nieopatrznie użyte słowo torba powinnam to wyłapać po wpisie @Heidi tak więc wszystkie zainteresowane osoby :sorry: chyba ta bezsenna noc i żądza posiadania tego cacka tak mnie zaćmiły :$

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, INEZ napisał:

Chciałabym napisać sprostowanie we wszystkich moich wypowiedziach zamiast słowa torebka zostało nieopatrznie użyte słowo torba powinnam to wyłapać po wpisie @Heidi tak więc wszystkie zainteresowane osoby :sorry: chyba ta bezsenna noc i żądza posiadania tego cacka tak mnie zaćmiły :$

Czyżby podświadomość ? :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ładniejsze i modniejsze będą....to był ciężki grat, nie udźwignęłabyś na swoich wątkach ramionach...:szydera:

Ale piękna jest :) może byłoby warto trochę się pomęczyć z takim słodkim ciężarem ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2::cześć:..." Czy mnie jeszcze pamiętasz ?..." :d

Za mną cudowny, długi weekend pełen różnych skrajnych emocji , nerwów , śmiechu i łez wzruszenia ... jednym słowem ślub roku .

Pomału wracamy do rzeczywistości . Dobrego dnia Mordecki Milusińskie.

IMG_20180509_072531_427.JPG

Gratuluję Wam Afryko, a Twoim dzieciom życzę spełnienia tych wszystkich, skadanych  życzeń :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Serducho nie rezygnuj tak szybko ....:769_heart::1410_nail_care_tone1: zrob na oslode .. bedzie pasowalo do tej torebki....

Jak ja nawet nie wiem jaki ona kolor by miała bo widok przykrywała ta czekoladowo -biała,która już ktoś zamówił ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Tak , tak ten dotyk to najważniejsza sprawa,:szydera:

Ta wyglądała na wykonaną z miękkiej skórki dlatego to napisałam ,a że cały czas o torebkę chodzi to chyba zdążyłeś przeczytać i jesteś w temacie .No i może Tobie też się ona podobała ? :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zrobię skup toreb wszelakich i na forum założymy coś na podobieństwo ebay'a....koszt przesyłki ponosi kupujący....:haha:Ciekawe ilu chętnych by się znalazło...:szydera:

:oklaski::hura:aż się boję zgłosić :$ ,żeby znów coś nie namieszać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Zrobię skup toreb wszelakich i na forum założymy coś na podobieństwo ebay'a....koszt przesyłki ponosi kupujący....:haha:Ciekawe ilu chętnych by się znalazło...:szydera:

Ja :oklaski: Tylko proszę ładne wystawiać :d mają być używane bez śladów użytkowania , taniutkie i pachnące nowością :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...