Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Barbara48 napisał:

Ta gorzka czekolada mnie urzekła, bedzie do mnie pasować :oklaski:

Mirelko jak koleżanka zrezygnuje to ja się piszę :d.

Pod spodem wisi jeszcze jedna kolor obojętny bo to mój styl nie dało by się jej kupić ? Możesz wystawić na forum na licytacje :d

Ps.W nocy spać nie mogłam przez tą torbę :$

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć2:

Z oka Was spuścić nie mozna.........znowu naklepane ile klawiatura wytrzyma.:dyskusja:

Słońce już wstało, ptaki drą dzioby jakby im ktoś pióra wyrywał, pora zacząc nowy dzień.

Spokojnej środy kochani.

Kawa już zrobiona.

kawa-ruchomy-obrazek-0005.gif

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, violka napisał:

Jak to po co ? :d Każdy chce mieć swojego anioła :d

Tak po krótce . Ostatnio jak tutaj byłam , całe 3 tygodnie ustalałam z babci rodziną , stawkę dla mnie . Po wielu trudach i znojach :haha: stanęliśmy na kwocie , która bardzo mnie satysfakcjonowała :d Podczas mojego urlopu dowiedziałam się , że babcia dostała prawną opiekunkę , która będzie teraz zarządzać jej finansami . Dzisiaj odbyło się nasze pierwsze spotkanie i obawiałam się , ze znowu zaczyna się powtórka z wątpliwej rozrywki . O.o Wynik spotkania jest dla mnie bardziej niż zadawalający :oklaski: Kasę lekko zaokrągliłyśmy na plus :d ze zmienniczką możemy wymieniać się co 6 tygodni a nie 7 :d Bałam się , ze Turczynka , która była tu teraz przez 5 dni nie będzie mogła mnie zastępować co tydzień na mojej dłuuugiej  przerwie , ponieważ pracuje na czarno i nie może wystawiać rachunku ale wszystko będzie ok :oklaski: Mam przyznane więcej kasy na wyżywienie i z tych pieniędzy mam wołać kobietę kiedy mi pasuje i sama się z nią rozliczać , to będzie taka moja osobista pomoc :oklaski:

Muszę przyjść do Ciebie na szkolenie.

Za cholere nie umiem nic negocjować a już na pewno nie jeśli chodzi o pieniądze....

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2::cześć:..." Czy mnie jeszcze pamiętasz ?..." :d

Za mną cudowny, długi weekend pełen różnych skrajnych emocji , nerwów , śmiechu i łez wzruszenia ... jednym słowem ślub roku .

Pomału wracamy do rzeczywistości . Dobrego dnia Mordecki Milusińskie.

IMG_20180509_072531_427.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2::cześć:..." Czy mnie jeszcze pamiętasz ?..." :d

Za mną cudowny, długi weekend pełen różnych skrajnych emocji , nerwów , śmiechu i łez wzruszenia ... jednym słowem ślub roku .

Pomału wracamy do rzeczywistości . Dobrego dnia Mordecki Milusińskie.

IMG_20180509_072531_427.JPG

No pięknie Pani wyglada :oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2::cześć:..." Czy mnie jeszcze pamiętasz ?..." :d

Za mną cudowny, długi weekend pełen różnych skrajnych emocji , nerwów , śmiechu i łez wzruszenia ... jednym słowem ślub roku .

Pomału wracamy do rzeczywistości . Dobrego dnia Mordecki Milusińskie.

IMG_20180509_072531_427.JPG

Anglia...szyk kapelutek...i dama pod nim również...:dobrze: O przystojniaku obok to nawet nie wspomnę...:szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2::cześć:..." Czy mnie jeszcze pamiętasz ?..." :d

Za mną cudowny, długi weekend pełen różnych skrajnych emocji , nerwów , śmiechu i łez wzruszenia ... jednym słowem ślub roku .

Pomału wracamy do rzeczywistości . Dobrego dnia Mordecki Milusińskie.

IMG_20180509_072531_427.JPG

A ja się zastanawiałam czy to państwo młodzi. :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie z opoznieniem bo wsteczny sie dziewczynie wlaczyl ponownie a wczoraj bylo juz tak fajnieO.o...tak czy inaczej zapach kawy mnie do was doprowadzil  kawa jak zawsze wysmienita

nasz pierwsza dama wyglada super ..tak trzymac Afryko:dobrze:

 

pozwolcie mi legnac poki mam mozliwosc ...potem pewnie intensywie

i blagam nie skrobcie az tyle przeciez tego nie sposob na biezaco czytac

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Cisza aż w uszach dzwoni ....Wczoraj pożegnałam się już z córcią i jej rodziną ...Pojechali do Łodzi , bo stamtąd będą w poniedziałek jechać do siebie . Po drodze spotkania z przyjaciółmi i inne podobne bzdety ....Moje plany trochę wzięły w łeb , bo na urodziny " teściowej " nie pojadę ....czasu będzie mi brakowało , żeby przed powrotem do D. zrobić sobie dwa dni przerwy ...urlopu (? ) ...ale nic ...nadrobię w lipcu-sierpniu ....chyba ....Jestem dumna z mojego wnuka- "komunisty " , bo wczoraj zdał egzamin z jęz. polskiego ...matematyki w dawnej szkole ...jeszcze w czwartek tata przywiezie go na egzamin z WF-u i muzyki , ale to już tylko taki sprawdzian . Jest pierwszym uczniem " na odległość " w tej dawnej , swojej szkole , którego do egzaminu przygotowywała mama , kontaktująca się ze szkołą przez internet .......Noo...i taki mój krótki urlop ....atrakcje goniły atrakcje ....nerwowo było , bo dlaczego miało nie być ?......A teraz cisza ....tv brzęczy , żeby nie zwariować ...lapek odpalony ...jak widać .....Zaraz ogarnę się trochę i biorę za oporządzenie pobojowiska ....a jest co zbierać ...oj jest ;)....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Nugatka napisał:

Mówię piękne dzień dobry i uciekam :d

Lećććććć.....w te ramiona ...leććććć ...Ino GO za bardzo nie męcz ...niech oddech załapie , bo później będzie mi znów ziajał do ucha " Baśkaaa....jak cudownie było ....eeeeeee ":haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...