Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Heidi napisał:

A ja najadłem się już na zapas. Co w brzuchu to moje. :d. Och jak te wyjazdy do De kształcą.  Po co ma to wszystlo leżeć w szafie ?

To jeszcze wysikaj się na zapas. Po co ma to zalega w szafie? Ha has:szydera:

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Słonko, ja byłam już parę razy u takich wykształciuchów. To kwestia charakteru...są wykształciuchy dobre i wykształciuchy złe. To loteria...Kiedyś byłam u "Wielkiego Managera", a słoma z butów wyłaziła każdą szczeliną. Teraz jestem u pisarki/malarki. Super babcia. I niech takich więcej będzie...:oklaski:

Z talentem pisarki czy malarki nie idzie w parze wyksztalcenie ;;;))) :bukiet::362_cherries::żółw::ślimaj::róża:.... talent sie zachwyci tymi slicznosciami ..a wyksztalciuch na to s*a .... ot i to ....:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, INEZ napisał:

Ta oferta co ją dzisiaj na tapetę wzięłyście to podopieczna jest wykształcona czy opiekunka ma być wykształcona ?:d

Do wyksztalconej podopiecznej Firma szuka odpowiedniej opiekunki ...chyba tez wyksztalconej .... coby intelektem dorownala .... lub bez szemrania sie podporzadkowala ???/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Powiem wam, że w Szwajcarii lumpeksy są...:oklaski: Byłam dzisiaj osobiście zlustrować....:szydera:  Wypas pełen...:oklaski: Wkleję potem z telefonu torebeczkę od Prady...oryginał...za 3 franki...:oklaski: 

Nie....  nie Kuś. Proszę :smutek:bardzo boli. Oj jak boli... nie mają  jest cze jednej? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anna5826 napisał:

Dorzuce Palete ....  do makijazu ....

Wczoraj @violka deklarowała jakieś cudo do malowania nóg....:szydera: A ja dysponuję jeszcze lakierem do malowania paznokci...:haha: I jeszcze tusz do rzęs....:szydera: Teraz to normalnie czuję się jak Nikifor...tylko kataru nie mam...:haha:ALe artystka jestem całą gębą...:oklaski: Normalnie będę musiała wernisaż pop-art zorganizować...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, geronimo napisał:

Wam to tylko w głowie Prady, Korsy i jakieś Zary, kurde zara do kolacji szykować podopiecznych:szydera:

Jasne ! Zara idę robić żarełko dla MK . Z kumplami ma przyjść  i jakieś  Mochito odstawić :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

629127306_2018-05-0818_20_30.thumb.jpg.9ae0053d4a65d682fb84a8fae7a1897f.jpgDla siebie wybrałam kremowy zamsz....za całe 3 franki...:oklaski: 

Teraz to z @geronimo na randkę możesz pójść.  Wszystko w klimacie zachowane. Jeszcze tylko te góralskie kierpce zamień na indiańskie.  I muzyka gra. 

Ile mam tobie kasy przysłać na zakupy dla mnie ? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Teraz to z @geronimo na randkę możesz pójść.  Wszystko w klimacie zachowane. Jeszcze tylko te góralskie kierpce zamień na indiańskie.  I muzyka gra. 

Ile mam tobie kasy przysłać na zakupy dla mnie ? 

Na nadbagaż musi wystarczyć i na potencjalne perełki...:szydera: Dużo.....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Słonko, ja byłam już parę razy u takich wykształciuchów. To kwestia charakteru...są wykształciuchy dobre i wykształciuchy złe. To loteria...Kiedyś byłam u "Wielkiego Managera", a słoma z butów wyłaziła każdą szczeliną. Teraz jestem u pisarki/malarki. Super babcia. I niech takich więcej będzie...:oklaski:

bo malarka jest artystką i ma inną wrażliwość niż śmiertelnicy:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

629127306_2018-05-0818_20_30.thumb.jpg.9ae0053d4a65d682fb84a8fae7a1897f.jpgDla siebie wybrałam kremowy zamsz....za całe 3 franki...:oklaski: 

Lubię takie wyjscia na takie zakupy,,mała kasa a jak cieszy ,,moje śliczne łaszki patałaszki kosztowały takie małe euro,,w Hiszpani oczywiscie kupione,,nie tutaj w De,,tutaj takich szmatek nie ma,,też cieszyłam się i się cieszę, bo kocham takie zakupy,,,nie szkoda potem wywiesc na taczce i weg szmajsen:hura: torba fajna,,i kasa wspaniała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wczoraj @violka deklarowała jakieś cudo do malowania nóg....:szydera: A ja dysponuję jeszcze lakierem do malowania paznokci...:haha: I jeszcze tusz do rzęs....:szydera: Teraz to normalnie czuję się jak Nikifor...tylko kataru nie mam...:haha:ALe artystka jestem całą gębą...:oklaski: Normalnie będę musiała wernisaż pop-art zorganizować...:szydera:

Ja dysponuję pomeksem do stopek i piętek,,,no co!! na czasie przecież:szydera: artystycznie zaraz zrobię sobie piętki ,,że będa jak u niemowlaka dopielęgnowane,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...