Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, violka napisał:

Jestem :d 

Nastawiłam się , ze przyjedzie jakaś Harpia a w drzwiach pojawiła się młoda przesympatyczna dziewczyna :d podczas rozmowy byłam już pewna , że to jest anioł w ludzkiej  postaci :haha: Moje sprawy potoczyły się lepiej niż planowałam :oklaski:Ostatnio spotyka mnie tyle szczęścia , że zaczynam odczuwać jakieś lęki :haha: żeby się tylko coś głupiego nie wydarzyło dla równowagi O.o Tfu  tfu tfu 

czyżby anioł spotkał anioła?:cześć: ale dwie anielice razem..hm..:donos:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Nie wiem jak u was ,u mnie dziki upał.Poszłąm z psem na łąki i wróciłam mokra.Czajki juz młode wyprowadzają:)Ale za daleko było na fotkę z telefonu i za bagnisto.Pora na drugą  malutką kawusię i do roboty:)

U mnie Afryka też,,kocham wszędzie pootwierane okna i świeże pachnące powietrze,,tę porę roku lubię,,kiedy jest tak cieplutko,,uważac na ramionka i buzki,,chowac od słońca,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, violka napisał:

Jestem :d 

Nastawiłam się , ze przyjedzie jakaś Harpia a w drzwiach pojawiła się młoda przesympatyczna dziewczyna :d podczas rozmowy byłam już pewna , że to jest anioł w ludzkiej  postaci :haha: Moje sprawy potoczyły się lepiej niż planowałam :oklaski:Ostatnio spotyka mnie tyle szczęścia , że zaczynam odczuwać jakieś lęki :haha: żeby się tylko coś głupiego nie wydarzyło dla równowagi O.o Tfu  tfu tfu 

Chyba nie jestem w temacie.

Po co Ci ten anioł ????

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andreaa napisał:

Bedziemy zwiedzaly Passau.

Zazdroszczę Passau :). 

W sumie mogę się wybrać, nawet kiedyś zrodził się taki pomysł, ale w tych okolicznościach towarzyskich nie mogłabym odwiedzić starych kątów, starych znajomych i starych uczuć ;). 

Andreo, proszę relację fotograficzną :)!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, salazar napisał:

Zazdroszczę Passau :). 

W sumie mogę się wybrać, nawet kiedyś zrodził się taki pomysł, ale w tych okolicznościach towarzyskich nie mogłabym odwiedzić starych kątów, starych znajomych i starych uczuć ;). 

Andreo, proszę relację fotograficzną :)!

Oczywiscie zdjecia do ciebie dojda na twoj telefon,jak mi numer podasz ;););)

 

Wiesz ,ze ja nie techniczna jestem. Z dawnym lapkiem bym sobie poradzila,zeby tu zdjecia wkleic,bo tam odpowiedni program ktos mi wgral,zebym mpgla kablowo telefon podlaczyc do lapka i zdjecia gotowe.

Teraz mam nowego i nic o nim nie wiem. Ale sie dowiem,nie martw sie,tylko to troche potrwa. Ja sie tak latwo nie poddaje :-)

A poki co zostaje nam  aplikacja  WhatsApp :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andreaa napisał:

Oczywiscie zdjecia do ciebie dojda na twoj telefon,jak mi numer podasz ;););)

 

Wiesz ,ze ja nie techniczna jestem. Z dawnym lapkiem bym sobie poradzila,zeby tu zdjecia wkleic,bo tam odpowiedni program ktos mi wgral,zebym mpgla kablowo telefon podlaczyc do lapka i zdjecia gotowe.

Teraz mam nowego i nic o nim nie wiem. Ale sie dowiem,nie martw sie,tylko to troche potrwa. Ja sie tak latwo nie poddaje :-)

A poki co zostaje nam  aplikacja  WhatsApp :oklaski:

Dzięki, znajdziemy się na pewno :)!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;):szydera:Właśnie odebrałam przesyłkę dla brata PDP przesyłka z Deutsche Post,przyniósł nawet przystojny Post Men...no i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego...ja łamanym niemieckim poinformowałam go ze nie ma go w domu i ja nie chcę odbierać przesyłki,coś tam zaszfargotał do mnie ..ha ha...nic a nic nie zrozumiałam i powiedziałam mu oczywiscie pi angielsku ze lepiej by było zeby do niego zadzwonił a on.....bez skrupułów jak gdyby nigdy nic przeszedł na angielski..............ludziska ....jak tu się uczyć niemieckiego -.-

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Jestem :d 

Nastawiłam się , ze przyjedzie jakaś Harpia a w drzwiach pojawiła się młoda przesympatyczna dziewczyna :d podczas rozmowy byłam już pewna , że to jest anioł w ludzkiej  postaci :haha: Moje sprawy potoczyły się lepiej niż planowałam :oklaski:Ostatnio spotyka mnie tyle szczęścia , że zaczynam odczuwać jakieś lęki :haha: żeby się tylko coś głupiego nie wydarzyło dla równowagi O.o Tfu  tfu tfu 

:oklaski::szydera::oklaski::zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

;):szydera:Właśnie odebrałam przesyłkę dla brata PDP przesyłka z Deutsche Post,przyniósł nawet przystojny Post Men...no i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego...ja łamanym niemieckim poinformowałam go ze nie ma go w domu i ja nie chcę odbierać przesyłki,coś tam zaszfargotał do mnie ..ha ha...nic a nic nie zrozumiałam i powiedziałam mu oczywiscie pi angielsku ze lepiej by było zeby do niego zadzwonił a on.....bez skrupułów jak gdyby nigdy nic przeszedł na angielski..............ludziska ....jak tu się uczyć niemieckiego -.-

DO wzięcia ten postman był? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Powiem Ci ze...brałby...całkiem całkiem,jizas i tak  sie popatrzył.....i zagadał i uśmiechnął....ze podpisałam i odebrałam tą paczuszkę...

Kobieto, puchu marny...same okazje w łapy lezą, a ty co? :ostrzegam: Żeby mi to było przedostatni raz....:szydera: Jak sobie nie weźmiesz, to o koleżankach pamiętaj...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Kobieto, puchu marny...same okazje w łapy lezą, a ty co? :ostrzegam: Żeby mi to było przedostatni raz....:szydera: Jak sobie nie weźmiesz, to o koleżankach pamiętaj...:oklaski:

tak od razu podam mu stronę tego forum.....hahaha:oklaski:Ale Wy byście go zdeprawowały:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja swoboda się wkrótce kończy...:smutek: Pod koniec tygodnia przenoszę się z atelier na parter...:smutek: Już się nie będę mogła tak głośno rechotać z waszych żartów...:smutek: Pan Malarz ( brzydki, stary, sepleni...:haha:) kończy dzisiaj malowanie Przybytku Opiekunek i za dwa dni przeprowadzka...:smutek: Co to będzie? Co to będzie?....:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Moja swoboda się wkrótce kończy...:smutek: Pod koniec tygodnia przenoszę się z atelier na parter...:smutek: Już się nie będę mogła tak głośno rechotać z waszych żartów...:smutek: Pan Malarz ( brzydki, stary, sepleni...:haha:) kończy dzisiaj malowanie Przybytku Opiekunek i za dwa dni przeprowadzka...:smutek: Co to będzie? Co to będzie?....:smutek:

a zdeprawuj go ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...