Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

ten ostatni akapit..przperaszam za sformulowanie i to nic osobistego.az mnie zemdlilo...patrzac na ostatnie poczynania w kraju ..tylko przeslanie wolnych niedziel powinno inaczej brzmiec...nie dodam jak bp kazdy z nas wie..

Sorry to kopia oryginalnego artykulu, nie zwrocilam uwagi na koncowke

 

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Dzień dobry . @...  50 plus wasy8 były u mnie, dlatego musisz umyć się sama . A ja już jestem po.... .myciu:szydera:. To iformacja dla ciekawskich :haha:

.

.

Długo mu coś ta toaleta przy Tobie zajęła ,że do innych nie zdążył :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

alez ja wierze...wierze ze dobrze napisalam przejzyscie klarownie krotko i kazdy krok szczegolowo...nawet co nalezy lub mozna robic w czasie kiedy babka dostaje sniadanie...nawet  jak ma wygladac stol do posilku...noz widelec lyzeczka serwetka...

wierze naprawde wierze...ale uwierzyc nie moge..sama bys czula sie przygnieciona ogromnym glazem stresu bo jedziesz a tu zero ZERO widokow ze jakos to bedzie ..

nawet twoja anielska cierpliwosc by sie chyba skonczyla...mniej wiecej po godzinie...

mialabys dylemat moralny nie tyle czy na urlop jechac bo to nie podlega jakiejkolwiek dyskusji ...w czwartek nie mnie tu..ale dylemat gatunku co powedziec mezowi pdp kiedy dzwoni i...pyta jak dziewczyna daje sobie rade...

ja mowie ze jest ok

 

Mow ze OK .... ze duzo pracy i musi wszystko zapamietac .... Niech wie tez ze to nie takie proste.... Spokojnie ..zawsze sie jest ta "NOWA" ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...