Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no powiem ci ze sie sie mocno zastanawia bardzo mocno bo nic jej nie powiedzieli o stanie pd a malo tego facet z ganecji powiedzila tylko ze ..to bedzie dla niej nowe doswiadczenie a poza tym to tu jest bardzo spokojnie....

Nabierze wprawy ...jutro niech rekawy zakasa a TY wypoczywaj - niech sama z kartka ... a gdy potrzeba ..powiedz by po CIEBIE przyszla .... NIE SWIECI GARNKI NAUCZYLI sie LEPIC !!! 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

I tu agencja pokazała jak pracują nad dopasowaniem kandydata do zlecenia. Gdzieś mają, czy opiekunka sobie poradzi. Ma dziewczyna wielkie szczęście, że może tobie się przyglądać jak pracujesz. Odpocznij też, bo i dla Ciebie to też jest przeciążenie. Teraz niech zapłacą tobie za babkę i za zestresowana opiekunkę. A... i jeszcze dziadek. O mein Gott O.o

ten dzieki bogu jest a wyjezdzie..ale wku...wa mam na agencje ...nie pytaj...dodatek dostane o tym juz mi maz pdp powiedzial..o to od niego a nie z firmy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

nie kochana w moim wieku z8letnim doswiadczeniem w opiece i zerowym...pojeciem c ja czeka i mamy zamieszanie...

O PIERNIK ..a juz myslalam ze Mlode dziewcze .... Mazanie niech wrzuci do kata i za robote ma sie BRAC ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Ja w życiu i za żadne pieniądze bym nie chciała jechac na Twoje miejsce,,jak czytam jak masz ,,to nie dla mnie,takie komandory i nocne wstawania,,,masz ciężkie miejsce ,,nie dziwię się tej zmienniczce ,,może malo ma doświadczenia i na 100% słabą psychikę,,jak piszesz,,Ty odpyskujesz i ja bym odpyskowala grzecznie,,ale są tacy co w życiu nie odpyskują,,bo się boją,,szkoda mi tej dziewczyny,,bo już ma stresa a to dopiero początek,,,,,

moja kochana ona w opiece 8 lat z czego praktycznie 11miesiecy ciagiem czyli w domu bywa raptem niewiele ale..jest opieka i...opieka...jezeli miala babcie do sniadan samodzielne i  niemiecki na slabym poziomie ...wiec byc moze to tez problem i masz racje ...psychika psychika ...rok poza domem robi swoje wozenie dwoch walizek ze zlecenia na zlecenie odbija sie na pracy i stanie psychicznym a co dopiero tak 8 lat?

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Podejrzewam, że przyczyną stresu tkwi gdzieś głębiej i jest zaszyta pod starą skórą. Daj jej się wyplakac.  Jeśli tak długo tkwi na stellach , to jest już zaorana.  Czas ją wygonić na urlop do Pl

mysle nie bardzo ma dokad wracac...ale nie pytam..ale fakt jest zaorana  i chyba miala problem z aa

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

nie kochana w moim wieku z8letnim doswiadczeniem w opiece i zerowym...pojeciem c ja czeka i mamy zamieszanie...

Pierwszy raz gdy zobaczylam ; respirator , tlen , ssaki , tachometria ...sonda ...  i inne cudenka ... A po tyg Doktor Gierkowa stanela w progu pokoju i mowi ; Dokonala pani CUDU tak swietnie podopieczna wyglada ..Co za opieka ... A ja mowie prosze to powiedziec rodzinie ....  Nie wiem co by ta Twoja Nowa zrobila ... chyba juz by truchtem do Polski biegla ....:446_bicyclist:albo rowerem z szopy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, violka napisał:

To niech teraz przyjedzie ją uspokoić i przy okazji nabędzie nowe doświadczenie >:(

o na to sie nie zdecyduje bo on pod dyktanod szefowej pracuje a ona troche nie tego jest...nie panuje nad jezykiem jak z kims rozmawia o czym ostatnio jej wspomnialam i nawet mnie przeprosila..oni sa po jednym psie niestety bez wzgledu na nazwe...grabia tylko w jedna storne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, anna5826 napisał:

Nabierze wprawy ...jutro niech rekawy zakasa a TY wypoczywaj - niech sama z kartka ... a gdy potrzeba ..powiedz by po CIEBIE przyszla .... NIE SWIECI GARNKI NAUCZYLI sie LEPIC !!! 

jak troche zbesztalam przy pilocie lozka...a to chyba jest podstawa...to msze ci powiedziec ze trybiki zaczely jej pracowac na innych obrotach...teraz wieczorem myla przebierala itd sama przy mnie...robila to wolniej ale musial i tyle zapowiedzialam jej ze nocki musze odespac i jutro niestety ale bedzie musial sama sie w zadek kapnac i wlaczyc myslenie...trudno ...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

a co dopiero tak 8 lat?

Masakra,,,8 lat? i boi się roboty? płacze? nic innego jak tylko potrzeba jej odpoczynku-taka prawda,,,język słaby,,,wszystko do kupy i :grzmotnąć: o dupę rozbić to wszystko,,,ale już widziałam takie osoby,,z wieloletnim stażem i nie mają się nawet co równac z mową czy podejsciem do pracy z taką jak ja ,,,czy z wieloma z nas tutaj na forum ,,,nie wiem tylko jak przez tyle lat być i stać ciągle w miejscu,,nie iśc dalej z mową czy doswiadczeniem,,,szkoda ,,bardzo szkoda,,bo 8 lat to szmat czasu,,dla mnie taka osoba powinna być dla mnie przykladem a nie odwrotnie,,,ale cóż,,każdy z nas jest inny i każdy z nas inaczej patrzy i czego innego chce i szuka,,,normalka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Masakra,,,8 lat? i boi się roboty? płacze? nic innego jak tylko potrzeba jej odpoczynku-taka prawda,,,język słaby,,,wszystko do kupy i :grzmotnąć: o dupę rozbić to wszystko,,,ale już widziałam takie osoby,,z wieloletnim stażem i nie mają się nawet co równac z mową czy podejsciem do pracy z taką jak ja ,,,czy z wieloma z nas tutaj na forum ,,,nie wiem tylko jak przez tyle lat być i stać ciągle w miejscu,,nie iśc dalej z mową czy doswiadczeniem,,,szkoda ,,bardzo szkoda,,bo 8 lat to szmat czasu,,dla mnie taka osoba powinna być dla mnie przykladem a nie odwrotnie,,,ale cóż,,każdy z nas jest inny i każdy z nas inaczej patrzy i czego innego chce i szuka,,,normalka

i co ciekawe...nie ubezpieczona dopiero teraz...prze obecna agencje

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadam na górę,,jestem też zmęczona,,jeszcze trochę to też będe opieki potrzebowała-hahaha  a teraz Dobranoc i pchły na noc,,,spać i nie mysleć mi tu o spotkaniach i o seksie ,,,galoty pochować aby żadnej podmianki nie było,,ja chcę mieć swoje na miejscu,,pa do jutra,,jak nie wyfrunę gdzieś tam,,,:spioch::serce::święty:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...