Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Jola.Praca już nigdy więcej od nich.Załatwiałam wszystko sama z córką,i z naszą D.Nie miał mnie kto odwieżć na banhof .Pogadamy jak już w domu będę.Ty też zdrowo się trzymaj i dbaj o siebie.

Szczesliwego powrotu .... Wypocznij i daj znac ....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Koniec z tymi marzeniami...czas zejść na ziemię....:szydera: Jako że nadeszła moja 619391571_dobranocswka.jpg.c2737b37f73f997bfef0aa9608b296ed.jpg żegnam się z wami...:cmok: Do jutra kochani...:cześć:

Całe życie powtarzam , że jestem człowiek sowa a ty mi ją bezczelnie zajumałaś >:( Musiałam Ci to w końcu wygarnąć O.o Ufff zaraz mi lepiej :p Dobranoc :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

To uświadom ją , że ma prawo zerwać umowę .

no powiem ci ze sie sie mocno zastanawia bardzo mocno bo nic jej nie powiedzieli o stanie pd a malo tego facet z ganecji powiedzila tylko ze ..to bedzie dla niej nowe doswiadczenie a poza tym to tu jest bardzo spokojnie....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no powiem ci ze sie sie mocno zastanawia bardzo mocno bo nic jej nie powiedzieli o stanie pd a malo tego facet z ganecji powiedzila tylko ze ..to bedzie dla niej nowe doswiadczenie a poza tym to tu jest bardzo spokojnie....

To niech teraz przyjedzie ją uspokoić i przy okazji nabędzie nowe doświadczenie >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...