Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, scarlett napisał:

Mysiuniu w środę powtórka.:szydera: muszę się nacieszyć moim skarbuńciem nim zniknę 17  maja na 8 tygodni...u takiego małego ludka to wieczność..muszę się nabujać, nanosić , nacałować..oby wystarczyło babci co wspominać i do czego tęsknić...tak wasza scarlett oszalała ...:p

Też bym tak chciała oszaleć. Może się doczekam tylko oby szybko bo potem to mnie będą musieli bujać - cokolwiek to znaczy O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blondi napisał:

No muszę napisać,,jestem traktorowa , motorowa, rowerowa i autowa baba,,dzisiaj pod wieczór wszystko zaliczyłam,,dosc,,,dosć,,,:grzmotnąć:

W Polsce tez bylo Swieto Traktorowe ..ale nie wiem gdzie ???  Cos mowili orce ..ze niby jakies zawody ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jesooo.Siedem stron naklepali.

Za cholerę nie będę tego czytała !!!!!

Oglądam po raz n-ty "U Pana Boga w ogródku" i kolejne. Uwielbiam ten film i chociaż raz w roku muszę obejrzeć. :haha:

Też kocham ten film. Ale w odcinkowej wersji jest więcej ciekawych dialogów. Zawsze oglądam jak mi smutno. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, scarlett napisał:

Mysiuniu w środę powtórka.:szydera: muszę się nacieszyć moim skarbuńciem nim zniknę 17  maja na 8 tygodni...u takiego małego ludka to wieczność..muszę się nabujać, nanosić , nacałować..oby wystarczyło babci co wspominać i do czego tęsknić...tak wasza scarlett oszalała ...:p

Bo to jeszcze takie SLODKIE ... i pyskowac nie potrafi za dwa latka bedzie sie klocic ...ble ble ble... :o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, anna5826 napisał:

W Polsce tez bylo Swieto Traktorowe ..ale nie wiem gdzie ???  Cos mowili orce ..ze niby jakies zawody ....

W Pl ja traktora nie mam,,,a tutaj to mają hopla na punkcie spotkań traktorów ,motorów,,,teraz w czwartek jest wolne w De i jest spotkanie motorów,,jak bardzo daleko -to niech słodziak zapomni ,że pojadę,,ale zawsze i to dużo zobaczyć mogę nowego,,jak w pracy ale inaczej,,,:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anna5826 napisał:

Bo to jeszcze takie SLODKIE ... i pyskowac nie potrafi za dwa latka bedzie sie klocic ...ble ble ble... :o

Ależ dzieci się bardzo fajnie kłócą albo lepiej powiem wykłócają.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

W Pl ja traktora nie mam,,,a tutaj to mają hopla na punkcie spotkań traktorów ,motorów,,,teraz w czwartek jest wolne w De i jest spotkanie motorów,,jak bardzo daleko -to niech słodziak zapomni ,że pojadę,,ale zawsze i to dużo zobaczyć mogę nowego,,jak w pracy ale inaczej,,,:haha:

Ciekawe sa to CACKA .... Ufff pokazywali gdzies skladane motory chyba w Indiach ... facet praktykowal w Niemczech i u siebie biznes otworzyl ... Zdolny byl jak piernik ...ze zlomu takie CACKA wychodzily ze SZOK ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint.............ale wy pisarsko płodni jesteścieO.oO.o . Nobel Wam się nalezy za twórczośc literacką.:haha:

 

Nie nadrabiam, nie mam szans.

Zmeczona jestem tym wolnym dniem gorzej jak "górnik na przodku".

Idę w bety.

A Wy badźcie grzeczni i nie naklepcie do jutra kolejnej epopei.:haha:

Dobrej nocki.:cześć3:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...