Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, lucyna.beata napisał:

odmlelduje sie na jaks godzinke a potem bede probowala was dogonic 

do milego kochani

Ja w życiu i za żadne pieniądze bym nie chciała jechac na Twoje miejsce,,jak czytam jak masz ,,to nie dla mnie,takie komandory i nocne wstawania,,,masz ciężkie miejsce ,,nie dziwię się tej zmienniczce ,,może malo ma doświadczenia i na 100% słabą psychikę,,jak piszesz,,Ty odpyskujesz i ja bym odpyskowala grzecznie,,ale są tacy co w życiu nie odpyskują,,bo się boją,,szkoda mi tej dziewczyny,,bo już ma stresa a to dopiero początek,,,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

Nieprzygotowana , bo zastała miejsce niezgodne z opisem :(

Wiele razy spotykamy sie z czyms NOWYM ... SPOKOJNIE wiecej LUZU ....Wzielam opieke ;stwardnienie zanikowe boczne ... na miejscu pol godz szkolenia ... Respirator , tlen ... ssaki ..tachometria ...sonda i jeszcze cos tam = SZOK i Zlamka .... A okazalo sie ze nie taki DZIABEL STRASZNY .... rece lataly mi jak galazki osiki .....przy HURAGANIE ... dalam RADE ...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lucyna.beata napisał:

ma plan dnia  dokladnie itd...bo ja tez go musze wypelniac codziennie chodzi z kajetem i zapisuje nos wyciera i placze i znow zapisuje....posilki gotuje juz sama pod smak dziadka zeby sie oswoic zakupy male zrobila dzisiaj na spacer sobie poszla, pyyam chodzi za mna zaczyna pomultku juz robic kolo babki a jak nie czuje sie na silach to mowie zeby zostawila a zrobila cos innego...unikam nacisku ...jak z jajkiem gotowanym na 3 minuty  

Podejrzewam, że przyczyną stresu tkwi gdzieś głębiej i jest zaszyta pod starą skórą. Daj jej się wyplakac.  Jeśli tak długo tkwi na stellach , to jest już zaorana.  Czas ją wygonić na urlop do Pl

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Magdzie napisał:

Witam wieczorkiem))

Przed poludniem posiedzialam z dziadkiem przed domem , on w cieniu , a ja wyrzucajac swe wdzieki - na sloncu.No i final mam taki ze zjaralam dekolt- do jutra przejdzie.W pauzie zrobilam 10 km i opalilam ramiona )).Po kawie poszlismy na spacer , dziadek pogadal sobie z Teresy dziadkiem , i mojemu bylo jeszcze malo , zaciagnal mnie na dworzec kolejowy, wspominac swoja prace i pokazac mi pociagi.Posiedzieli my na peronie jak dwa przyglupy i po 18 tej zawitali my do domu.Takie dzis atrakcje mi zafundowal dziadek.Dobrze , ze jutro kolega znaczkowy przychodzi , to mnie jutro nie bedzie meczyl)))

Witaj w klubie ławeczkowych przygłupów :haha: Miałam dzisiaj podobną fuchę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Podejrzewam, że przyczyną stresu tkwi gdzieś głębiej i jest zaszyta pod starą skórą. Daj jej się wyplakac.  Jeśli tak długo tkwi na stellach , to jest już zaorana.  Czas ją wygonić na urlop do Pl

Ja też mialam płaczkę,,ja spokojnie się przyglądałam, jaki ona ma plan dnia ,mądrala się darł a ona płakała a ja te darcia mądrali to gdzieś miałam,,spokojnie,, a dla poprzedniczki wszystko  było zle,,,stres i płacz,,a przyczyna była w niej samej,,sama potrzebowała pomocy,,chora byla,,ale chciała pracować,, w innym miejscu też spotkałam sestresowaną na maxa opiekunkę,,chora wyjezdzała do domu,,i czemu ja w tych miejscach zostałam? bo mam język w gębie i walczę o swoje,,nie dam się zastraszyć,,pracy jest dużo i nikt nie będzie po mnie jezdził,,nie pozwolę na to,,,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod Wiolkę..litości..przeczytanie tego co napisaliście od rana kosztowało mnie 2 drinki i 1,5 godziny :o ale był to czas przyjemnie spędzony :trele:  ale ja z innym tematem: nigdy nie sadziłam, że półroczne stworzenie może przez 10 godzin totalnie wykończyć fix und fertig babkę 50+ ..:zwyciezca: poległam w tej rozgrywce i skoro tylko za wnusią zamknęliśmy bramę,to mój MMŻ spojrzawszy na mnie KOCHANIE DRINKA?..:p  skąd taki mały ludź bierze tyle sił?...sama miałam troje co dwa lata, ale na wszystko jednak musi być odpowiedni wiek , pora i cierpliwość...ufffff

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Witaj w klubie ławeczkowych przygłupów :haha: Miałam dzisiaj podobną fuchę :szydera:

Ja na tarasie się tak zalatwiłam ,,słonce się przyczepło do mnie,,spalona jedna ręka,,,kto by pomyslał,,tylko Straż wołac,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, scarlett napisał:

Podpinam się pod Wiolkę..litości..przeczytanie tego co napisaliście od rana kosztowało mnie 2 drinki i 1,5 godziny :o ale był to czas przyjemnie spędzony :trele:  ale ja z innym tematem: nigdy nie sadziłam, że półroczne stworzenie może przez 10 godzin totalnie wykończyć fix und fertig babkę 50+ ..:zwyciezca: poległam w tej rozgrywce i skoro tylko za wnusią zamknęliśmy bramę,to mój MMŻ spojrzawszy na mnie KOCHANIE DRINKA?..:p  skąd taki mały ludź bierze tyle sił?...sama miałam troje co dwa lata, ale na wszystko jednak musi być odpowiedni wiek , pora i cierpliwość...ufffff

No to....:wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

Ja w życiu i za żadne pieniądze bym nie chciała jechac na Twoje miejsce,,jak czytam jak masz ,,to nie dla mnie,takie komandory i nocne wstawania,,,masz ciężkie miejsce ,,nie dziwię się tej zmienniczce ,,może malo ma doświadczenia i na 100% słabą psychikę,,jak piszesz,,Ty odpyskujesz i ja bym odpyskowala grzecznie,,ale są tacy co w życiu nie odpyskują,,bo się boją,,szkoda mi tej dziewczyny,,bo już ma stresa a to dopiero początek,,,,,

Nie wiem czy dobrze pamietam ...ale chyba Szwajcaria i kasa tez inna ???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, scarlett napisał:

Podpinam się pod Wiolkę..litości..przeczytanie tego co napisaliście od rana kosztowało mnie 2 drinki i 1,5 godziny :o ale był to czas przyjemnie spędzony :trele:  ale ja z innym tematem: nigdy nie sadziłam, że półroczne stworzenie może przez 10 godzin totalnie wykończyć fix und fertig babkę 50+ ..:zwyciezca: poległam w tej rozgrywce i skoro tylko za wnusią zamknęliśmy bramę,to mój MMŻ spojrzawszy na mnie KOCHANIE DRINKA?..:p  skąd taki mały ludź bierze tyle sił?...sama miałam troje co dwa lata, ale na wszystko jednak musi być odpowiedni wiek , pora i cierpliwość...ufffff

Dlatego ja zwialam z Pl,,bo mnie 2  artystki by zajezdziły,,a ja już nie do dzieci,,na całe dnie,,skonczylo sie,,:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...