Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, geronimo napisał:

Dobry wieczór Paniom, witam serdecznie.

Panów też ale mniej serdecznie:cześć2:

Witaj przybyszu z kosmosu:cześć3:. Wywoływały dziś byłeś. Gdzieś bywał  ? Oferta ponoć dobra dla panów była. Dla tych co mają wąsy:tak2:. A Ty je masz ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma przyjechać do nas prawna , będziemy omawiać sprawy finansowe . Teraz zastanawiam się , czy mam się super odwalić , żeby poczuła się tak onieśmielona , że nie będzie miała odwagi zanegować moje propozycje :haha:czy może udawać biedną kobietę za Wschodu . Może ma miękkie serce , i żalu zgodzi się na wszystko :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

Na śląsk to tylko na rwanie jeździłem kiedyś, kongresiak jestem:d

Udało się coś wyrwać ? Jakiś rabarbar na ten przykład?  :dTam plantacje ponoć są ogromne. Sama jeździłam szukać karp do nasady. Biznes chciałam zrobić z naturą.  Jednak za ładna byłam :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jutro ma przyjechać do nas prawna , będziemy omawiać sprawy finansowe . Teraz zastanawiam się , czy mam się super odwalić , żeby poczuła się tak onieśmielona , że nie będzie miała odwagi zanegować moje propozycje :haha:czy może udawać biedną kobietę za Wschodu . Może ma miękkie serce , i żalu zgodzi się na wszystko :szydera: 

Trudna sprawa do radzenia. Argumenty przygotuj . Bądź jak brzytwa. Tnij do bólu. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Usta :d Żadna z nas ,  jeszcze nie nauczyła zaciągać się pisią :szydera:

:szydera::szydera:. Ja niepalący. Skąd mam wiedzieć jak i gdzie to się robi. Wiesz, że ja ciągle mleko pije

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Basiaim napisał:

Osoby podróżujące pociągiem po De!!!

 

Czy na pociągi IC z miejscówką lepiej kupić bilet wcześniej, czy w dniu wyjazdu bez problemu dostanę?

Lepiej wczesniej .... Bo to zalezy od terminu ..moze byc tez brak miejsc ...:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam powiem wam...nie ogarniam....jestesmy we dwie ale..jakbym sama byla....moze stres nowe rzeczy moze fakt ze agencja jak zwykle nie powiedziala o co kaman ze zleceniem i dziewczyna z zuchwa na glebie do teraz chodzi??

placze po katach, nic nie wie , boi sie , ja zamiast odsypiac noce jestem na posterunku od....wczoraj rana....widze ciemnosc...

sympatyczny czlowiek bardzo ale to baaaaaardzo powolny....stremowany zestresowany....

staram sie ja jakos podbudowac ale wiecie...mnie dzisiaj juz tez ponioslo...pflege przyszla niemota znamy sie i wiem ze w jej przypadku ZERO pojecia i na dodatek stoi moje dziewcze z zapuchnietym nosem iczerwonymi oczami....co robic??

maz pdp wyjechal napare dni....

:mur:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Jutro ma przyjechać do nas prawna , będziemy omawiać sprawy finansowe . Teraz zastanawiam się , czy mam się super odwalić , żeby poczuła się tak onieśmielona , że nie będzie miała odwagi zanegować moje propozycje :haha:czy może udawać biedną kobietę za Wschodu . Może ma miękkie serce , i żalu zgodzi się na wszystko :szydera: 

Dama byc i ..warunki stawiac w szlacheckim stylu:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...