Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Nugatka napisał:

Ja tam jeszcze nie wracam bo musze winowajcę od majtek znaleźć :haha:

Nugatek ....idź do łazienki ...zdejmij spodnie ....może się majtki znajdą ?

Jeden góral też szukał serdaka ....znalazł go na świętego Jana , kiedy rozbierał się do  kąpieli w rzece .... Może by Ty też spróbowała w łazience albo nad Menem ...cokolwiek ten Men znaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nugatek ....idź do łazienki ...zdejmij spodnie ....może się majtki znajdą ?

Jeden góral też szukał serdaka ....znalazł go na świętego Jana , kiedy rozbierał się do  kąpieli w rzece .... Może by Ty też spróbowała w łazience albo nad Menem ...cokolwiek ten Men znaczy ?

Basiu siedzę właśnie nad tym Menem i "ni ma" :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nugatek ....idź do łazienki ...zdejmij spodnie ....może się majtki znajdą ?

Jeden góral też szukał serdaka ....znalazł go na świętego Jana , kiedy rozbierał się do  kąpieli w rzece .... Może by Ty też spróbowała w łazience albo nad Menem ...cokolwiek ten Men znaczy ?

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałyśmy z Pdp na ławce i podeszły do nas 2 ciasteczka :d z pytaniem , czy bus R już pojechał . Ja bardzo ładnie i ze smutkiem w głosie odpowiedziałam , że niestety tak , przed chwilką . Panowie ślicznie podziękowali i poszli dalej . 2 minutki pózniej , patrzę podjeżdża  bus R O.o Pytam się babci , to tamten jaki był  ?, ona na to , że H O.o Więc się pytam dlaczego mnie nie poprawiła jak wprowadziłam ludzi w błąd a ona MŁODZI SĄ , MOGĄ IŚĆ PIESZO :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Siedziałyśmy z Pdp na ławce i podeszły do nas 2 ciasteczka :d z pytaniem , czy bus R już pojechał . Ja bardzo ładnie i ze smutkiem w głosie odpowiedziałam , że niestety tak , przed chwilką . Panowie ślicznie podziękowali i poszli dalej . 2 minutki pózniej , patrzę podjeżdża  bus R O.o Pytam się babci , to tamten jaki był  ?, ona na to , że H O.o Więc się pytam dlaczego mnie nie poprawiła jak wprowadziłam ludzi w błąd a ona MŁODZI SĄ , MOGĄ IŚĆ PIESZO :szydera:

:szydera: A ty sobie okulary kup...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Teresadd napisał:

Kochani moi.Witam z pokładu Sindbada.Kierunek Warszawa.Podróż taxi, pociągiem ,no i wreszcie autobus.Bawcie się dalej .:oklaski:

RetyO.o. Wszystkie możliwe opcje podróży sobie  zafundowalas.:476_red_car::493_oncoming_bus::446_bicyclist::448_horse_racing::489_motorcycle:Oprócz samolotu. To ja tobie życzę: leć :512_airplane_small:maleńka.... leć :512_airplane_small:.... czym prędzej do słodkiego domciu:512_airplane_small:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:szydera: A ty sobie okulary kup...:haha:

Ha.ha. takie do spawania najlepiej.:haha: Może te ciacha spawem by potraktowała, to i zeza by poprawiła , paska poszukala, bo tam ponoć coś na końcu wisi  :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...