Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Nugatka napisał:

Masz racje Basieńko....musimy szukac takiej ok. 50kg :haha:

To też nie ja :haha: jak bum-cyk-cyk, zresztą jestem w Polsce :haha: Bielizny szwowej nie noszę, tylko bezszwową :d

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

To też nie ja :haha: jak bum-cyk-cyk, zresztą jestem w Polsce :haha: Bielizny szwowej nie noszę, tylko bezszwową :d

szwowa czy bezszwowa co za różnica,,a cerowana też modna:oklaski: taka z dziurami też ,,z dziurami wylotowymi,,,co my za głupoty od rana piszemy,,szukamy gaci? dawno poszly na szmaty,,,,,dawno zmieniły funkcję swoją,,,,

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od poniedziałku piorę,,kocham coś robić,,pogoda jak w gorące lato,,kawusi łykłam chyba z :kawa::kawa::kawa:,,, czas na wszystko,,mieliśmy gosci i jak jeden się mnie pyta czy wracam do pracy ,,nie tylko oni bo wszyscy z Pl też dochodzą czy wracam do pracy ,,a mi narazie nawet nie w glowie wracać,,niech sami pracują ,,jak tak bardzo mocno zatesknię za pracą to wrócę,,czemu nie,,lubię tą pracę,,opiekunki,,,ale mi jest tak dobrze ,,spokój i laptopik,,tarasik i wolnośc ,,a że konto puste ? nischt zu tragisch,,,liczy się zdrowie ,,a nie konto:oklaski:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry:cześć2:

Pdp w przedszkolu........a mnie łepetyna napitala........aż dymi.:smutek:

Wzięłam już 2 tabletki i czekam na poprawę sytuacji.

Niech w końcu przestanie ten wiatr wiać, bo się wykończę.

Miłego dnia kochani:dyskusja:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To ja uprzejmie doniosę, że znam takie dwie odpowiednie... @violka i @Maria Jolanta niech staną na przesłuchanie...:szydera:

A ja donoszę , że ważymy całe 58 :p Właśnie doczytałam , @Maria Jolanta dościgła mnie wagowo :d Te 3 kg pewnie na niemieckich czekoladach przypakowała :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ilość żelków jest adekwatna do ilości wypalanych fajek :haha: w mojej biologii panuje równowaga i ciągle ta sama waga :haha:

Coś z twoim metabolizmem jest nie tak...>:( Każdy normalny człowiek po pochłonięciu cukru, w jakiejkolwiek odsłonie, powinien utyć...i fajurki nie mają nic do tego...:haha: Gdybym ja stosowała takie wyjaśnienie, to powinnam zjadać z kilogram czekolady dziennie bez niechcianych efektów ubocznych...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...