Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Jak się obudziłam to se w okienko spojrzalam i zobaczylam cudne, lazurowe niebo bez jednej chmurki....normalnie Grecja albo inna Hiszpania :d......chomąto wisi i czeka az wypije kawe :d....do twarzy mi w nim.....:hura: jeszcze chwileczkę......jeszcze momęcik.....alleluja i do przodu.....:d

Miłego dnia i całego tygodnia kochani.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie planów nie robię bo i w lipcu i w sierpniu przydałoby się pourlopować ale kasiorkę trzeba zarabiać. No i fajnie mi tutaj więc chętnie zostanę na wakacje.

A w ogóle to witam porannie, choć jest dość późno.

Podopieczna idzie na proszony obiad a ja pojadę rowerkiem szukać jeziorka, które gdzieś tu kilka kilometrów jest. Jak nie wrócę to znaczy że rower mnie pokonał. :haha:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo słonecznie i miłego dnia Wam życzę :całus:.

Wcale sie dzisiaj nie wyspałam, Pdp budziła mnie 2 razy  (wczoraj źle się czuła ) i ja co chwilę sama się budziłam. 

Mogłabym po śniadaniu odespać ale szkoda tak pięknego dnia.

Po obiedzie pójdę na rower to się rozruszam. 

received_1816999775013165.jpeg

399286028_nipomogaa.jpg.035fcba3863080dce5639426d8b17fd2.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja w sumie planów nie robię bo i w lipcu i w sierpniu przydałoby się pourlopować ale kasiorkę trzeba zarabiać. No i fajnie mi tutaj więc chętnie zostanę na wakacje.

A w ogóle to witam porannie, choć jest dość późno.

Podopieczna idzie na proszony obiad a ja pojadę rowerkiem szukać jeziorka, które gdzieś tu kilka kilometrów jest. Jak nie wrócę to znaczy że rower mnie pokonał. :haha:

Ten urlop byl juz na poczytku roku zaplanowany. 

W sumie to od lutego wybieralam sie do pracy ,tak jechalam,ze nigdzie nie pojechalam i 5 miesiecy  w domu przesiedzialam. Tyle z moich planow wyszlo.

No,ale jak mi sie takie fajne miejsce trafilo,i jestem zadowolona,to  juz bede sie trzymac,no chyba ze cos sie po drodze zmieni .

Sierpien ,wrzesien bede niestety tutaj. Tak jak napisalas,trza zarabiac. Wiem tez ,ze na swieta kazde do domu bede jezdzic.

Zmienniczki jeszcze nie mam,wszystko sie automatycznie ogarnie:-)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko w kolejny gorący dzień :) Kawę już wysiorbałam i zaraz walnę sobie drugą , bo nawet to słoneczko nie potrafi postawić moich powiek do pionu O.o Babcia jeszcze śpi :d Ona często powtarza , że my dwie pasujemy do siebie a ja wtedy myślę sobie w duchu , że pod względem spania to nawet baaardzo   dobrałyśmy się :szydera: Miłego dzionka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

:kopara: . Chcę tam być!!!! Albo poprosimy koniecznie fotki,  bo przecież wszyscy do Ciebie nie możemy przyjechać :smutek:

Chętnie wstawię więcej, ale z telefonu wchodzą tylko te mniejsze, inne muszę zmniejszyć, a na to potrzeba czasu, którego nie mam zbyt wiele.

Obiecuję, że będzie więcej :).

 

W sierpniu mam "nalot" przyjaciół i szukam miejsc, rowniez tych mniej oczywistych, które będzie można im pokazać, robiąc krótkie lub nieco dłuższe wypady z Monachium. Lindau na pewno znajdzie się na liście, jest blisko i warte zobaczenia.

Chętnie pojechalabym kolejny raz nad Gardę, bo tym miejscem jestem totalnie zauroczona, ale w sierpniu będzie tam za gorąco i za tłocznie.

 

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Na dobry początek dnia.

Uwielbiam tą scenę. :szydera:

 

:szydera: Ta scena przypomniała mi się kiedyś na zleceniu jak zadzwoniła niemiecka policja do mojej Pdp w sprawie mojej zaginionej poprzedniczki . Po krótkiej niezrozumiałej dla nich rozmowy z panią Demencją poprosili mnie do telefonu . Opowiedziałam wszystko co wiem i następnie miałam podać moje imię i nazwisko , to drugie powtarzałam powoli chyba z 10 razy ,więc poprosili o przeliterowanie , z kolei na tym ja poległam , bo zawiesiłam się na literze Y , ni cholerki nie wiedziałam jak im to przedstawić :haha:Po kilku minutach udręki , podałam im numer do córki Pdp i powiedziała , że ona to wszystko ładnie przeliteruje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, salazar napisał:

Chętnie wstawię więcej, ale z telefonu wchodzą tylko te mniejsze, inne muszę zmniejszyć, a na to potrzeba czasu, którego nie mam zbyt wiele.

Obiecuję, że będzie więcej :).

 

W sierpniu mam "nalot" przyjaciół i szukam miejsc, rowniez tych mniej oczywistych, które będzie można im pokazać, robiąc krótkie lub nieco dłuższe wypady z Monachium. Lindau na pewno znajdzie się na liście, jest blisko i warte zobaczenia.

Chętnie pojechalabym kolejny raz nad Gardę, bo tym miejscem jestem totalnie zauroczona, ale w sierpniu będzie tam za gorąco i za tłocznie.

 

 

 

Bylam nad Gardasee. Faktycznie jest tam pieknie.  Domki mielismy  w Bardolino,2 km kolo Gardy. Nie wiem czy dobrze napisalam.

Jezioro dlugasne,ale zdziwilam sie,ze tam w tym jeziorze nikt  nie plywa,albo nie widzialam. 

Byl w osrodku basen. Zawsze z rana na plywanie chodzilam.

Mnie przerazila ta droga przez Alpy. Tak stromo bylo,przepasc. Oj balam sie. Juz do De wracalismy autostrada,to juz spokojniej bylo.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Nugatka napisał:

Dobra Dziewczyny! Przyznać mi sie tu szybko, która mojej Pdp podmieniła w nocy cała bieliznę i zostawiła polską?! Nie tłumaczcie tylko, ze nadal są metki niemieckie bo to u mnie nie przejdzie....To nie byłam ja, ale była to Polka bo Niemki kradną jej tylko "pulowerki" ba!...nawet nie zostawiają nic w zamian! Taki naród...cóż zrobić?! Wracając do sedna, to czytałam tu gdzies, ze nasza Teresadd pakowała sie...hmmm FM tez siedzi cicho.....przyznawać sie, która biega w mojej Pdp majtkach i koszulkach bo przecież wojska nie bede wzywać, aby dochodzenie robili :haha:

Pewnie sama zajumałaś a teraz chcesz winę na nas zrzucić......:szydera: oj nieładnie Nugatku.....nieładnie.....:cmok:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Nugatka napisał:

Dobra Dziewczyny! Przyznać mi sie tu szybko, która mojej Pdp podmieniła w nocy cała bieliznę i zostawiła polską?! Nie tłumaczcie tylko, ze nadal są metki niemieckie bo to u mnie nie przejdzie....To nie byłam ja, ale była to Polka bo Niemki kradną jej tylko "pulowerki" ba!...nawet nie zostawiają nic w zamian! Taki naród...cóż zrobić?! Wracając do sedna, to czytałam tu gdzies, ze nasza Teresadd pakowała sie...hmmm FM tez siedzi cicho.....przyznawać sie, która biega w mojej Pdp majtkach i koszulkach bo przecież wojska nie bede wzywać, aby dochodzenie robili :haha:

:szydera:

Nie byłam to ja, choć w nocy nie spałam :szydera: , nie chadzam w koszulkach. ....

Nugatko szukaj dalej. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Nugatka napisał:

Dobra Dziewczyny! Przyznać mi sie tu szybko, która mojej Pdp podmieniła w nocy cała bieliznę i zostawiła polską?! Nie tłumaczcie tylko, ze nadal są metki niemieckie bo to u mnie nie przejdzie....To nie byłam ja, ale była to Polka bo Niemki kradną jej tylko "pulowerki" ba!...nawet nie zostawiają nic w zamian! Taki naród...cóż zrobić?! Wracając do sedna, to czytałam tu gdzies, ze nasza Teresadd pakowała sie...hmmm FM tez siedzi cicho.....przyznawać sie, która biega w mojej Pdp majtkach i koszulkach bo przecież wojska nie bede wzywać, aby dochodzenie robili :haha:

No dobra :$ Przyznaję się :) Ale uspokój babcie i powiedz , że jak trochę sobie w nich pochodzę , to zaraz oddam :dimage.png.7996fd9baacb219c92c5fcfa2a9a09a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Na razie tylko tyle ...harmider okropny ....ale wesoło .

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

Dobrze, że się odezwałaś bo już miałam list gończy wysyłać.....:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...