Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie Internet w kompie znowu nie działa.  Gdzie się pojawię, to problemy są  z tym tematem. Pech to pech . Dobrze, że w telefonie jeszcze trochę  mogę pobuszować.  Będę Was raczej czytać aż odsiecz przyjdzie . Pa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Teresadd napisał:

Tu mogłoby ci się załączyć ssanie ,ale byś się nie pożywiła.No światło ,jeden jogurt i dwa plasterki czegoś + pasztetowa.Chleb dwie szajby w zamrażarniku,no i aż dwa jajka.Nerwa mam ,ale jem tyle ile chcę .Minimalizm , ale mnie lotto .Jutro bay o 16:30 

No pech Cię dorwał Teresko i tyle ale wiedz ,że będzie dobrze i tego się trzymaj. Życze Ci dobrego wypoczynku i dobrej następnej stalli.  A tak w ogóle to marzy mi się spotkanie z Toba w naszym Bolcu :zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

A mnie Internet w kompie znowu nie działa.  Gdzie się pojawię, to problemy są  z tym tematem. Pech to pech . Dobrze, że w telefonie jeszcze trochę  mogę pobuszować.  Będę Was raczej czytać aż odsiecz przyjdzie . Pa

Za bardzo gościnna jesteś i pewnie wszystkie wirusy gościsz w lapku :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, violka napisał:

Lubię być opalona ale nie lubię się opalać :haha: Chyba , ze kąpiąc się w morzu :d tak na sucho , nie daję rady O.o

To jak ja....hot dogiem nie byłam, nie jestem i nie będę...ale przy czynnościach ulubionych uwielbiam nabierać kolorków...:oklaski: A potem szokoladka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To jak ja....hot dogiem nie byłam, nie jestem i nie będę...ale przy czynnościach ulubionych uwielbiam nabierać kolorków...:oklaski: A potem szokoladka :szydera:

Ha. To mi s przyszłości proszę grill kupić w prezencie.  Tylko taki  żebym  leżąc mogła się opalać :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Barbara48 napisał:

@anna5826 to błąd że nie jadasz śniadań, jest to najważniejszy posiłek. 

Ja jem co 3 godziny -9, 12, 15, 18.

Nie są to duze porcje ale regularne.

Wiem Basienko ale o 12tej nic bym nie przelknela ... tak mam i juz ... ciast tez jem malo ..czasem to tak ..dzisiaj upieklam murzynka z serem ..moje wydanie ...taka kombinacja 2 w jednym ... pychota .... ale w domu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...