Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Blondi napisał:

toż to tego nam najbardziej potrzeba,,,aby każde oczy leciały na Ciebie,,na mnie lecą,,nie wiem czemu,,moze że jestem tutaj nowa,,czy w sklepie czy na ulicy,,,no i inna,,niestety,,też tutaj barchanow nie noszę,,jak idę do sklepu to z wielką gracją,,a przebierac się mogę non stop,,,

I tak trzymaj:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

toż to tego nam najbardziej potrzeba,,,aby każde oczy leciały na Ciebie,,na mnie lecą,,nie wiem czemu,,moze że jestem tutaj nowa,,czy w sklepie czy na ulicy,,,no i inna,,niestety,,też tutaj barchanow nie noszę,,jak idę do sklepu to z wielką gracją,,a przebierac się mogę non stop,,,

W sklepie ? .... Jeżuuu...tyle ciuchów naprzymierzać ?!....Ja tak nie lubię ...i nie robię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

toż to tego nam najbardziej potrzeba,,,aby każde oczy leciały na Ciebie,,na mnie lecą,,nie wiem czemu,,moze że jestem tutaj nowa,,czy w sklepie czy na ulicy,,,no i inna,,niestety,,też tutaj barchanow nie noszę,,jak idę do sklepu to z wielką gracją,,a przebierac się mogę non stop,,,

Ja zawsze rano skoro swit ... siebie odstawiam ... lekki makijaz ..a pozniej "KROLOWA" ... sniadanko , toaleta , ciuszki czyste ,,, fryzurka ..  wpada corcia a ja z mopem tancze po mieszkaniu ... i slysze jedziemy na Zakupy .... i to juz .... EUREKA - rzucam mop w kat ... mowie ...za minutke ... wpadam na gore do szafy ... cyk -myk bluzeczka ...spodnie inne ... odracam sie a corcia za moimi plecami .... Wisi mi to mysle sobie .... nie pojade ot tak od Mopa ... Byla dzien wczesniej i nic nie mowila ...ze na Targ bedzie chciala jechac .... 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

W sklepie ? .... Jeżuuu...tyle ciuchów naprzymierzać ?!....Ja tak nie lubię ...i nie robię ;)

Taaa ,,zaraz na ulicy jeszcze ,,przebieram się w domu:przekleństwa:  przecież kocham się pindrzyć,,już tak mi zostanie ,,niestety,, a moich szmat wszędzie pełno,,ale porządek jest,,przecież to Niemcy,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Zrywam się już dziś  do koja. Dobrej nocki  wam życzę  i szalonych snów takich po bandzie.  A tym co będą spać dzisiaj z torebkami na szyi, aby im dukaty do  rana  nie uciekły :d

No co TY zapraszam na ...Tance ....  Mloda Godzina jeszcze .... :hura::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Zrywam się już dziś  do koja. Dobrej nocki  wam życzę  i szalonych snów takich po bandzie.  A tym co będą spać dzisiaj z torebkami na szyi, aby im dukaty do  rana  nie uciekły :d

Ja może korale ubiorę,,aby mieć też coś na szyji,,,te bursztyny albo kamienie rodem z pola,,, też spadam zaraz ,,nic czlowiek nie robi a jest jakiś zmęczony,,Dobranoc kokardki,,,:love::serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Bez majtek,,stringi pchają się wiesz gdzie,,w rowek,,,ja dzisiaj pół dnia przebiegałam bez i zdrowa jestem:oklaski:

Takie delikatne , jedwabne nie wcinaja sie a w razie gry w Fanty ...liczy sie jedna szt wiecej .... i te pozory majteczek ... i chronia przed przeciagiem ..... zwlaszcza na motorze :trele: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Takie delikatne , jedwabne nie wcinaja sie a w razie gry w Fanty ...liczy sie jedna szt wiecej .... i te pozory majteczek ... i chronia przed przeciagiem ..... zwlaszcza na motorze :trele: 

Do stringów trzeba mieć figurę,,a ja jej już nie mam,,:smutek: nie te lata,,mi pasują takie babcine -hahhaha  no przecież kocham antygwałty,,,nie dośc ,że uchronią ,,ogrzeją to jeszcze wyszczuplą ,,wszędzie,,5 w 1 ,,:szok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos namieszalam w ustaweniach bo mi sie nie  wyswietalcie ze jestescie foremkowicze O.o dostepni albo ze piszecie..

musze to ogarnac ale poki co....

witam sie sobotnio bez obrazka tym razem bo spac zaraz ide wierzac ze ktos mnie wyreczy i kawka bedzie rownie dobrze smakowac

zatem milej soboty 

i dobranoc...w ciagu dnia sie jakos ogarne wtedy zaczytam odrobine bo calosci nie szafne jak mniemam

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z czegoś spadło, narobiło hałasu i postawiło mnie na nogi... :o Na razie nie wiem co i skąd, ale to zwykły koci sposób na śniadanie o godzinie 5,00... :haha:Za oknem już słońce, a niebo dalej skąpi suchej ziemi kropli deszczu ... Wrocław i okolice mają ładną pogodę choć w tej chwili tylko 9 stopni. Ja budzę się powoli i jeszcze nie mam planów na dzisiaj... coś pewnie samo się wyklaruje... Idę po drugi kubek (kubeł) kawy bo proces budzenia nie przebiega tak jak bym chciała... Miłego dnia Wam i buziaczki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Tutaj mam do wyboru, ujawnić się rano i kawkę zrobić albo poczekać. Wybieram czekanie. :haha:Podopieczna już przed szóstą grasuje po domu i ogrodzie. Maniakalnie ścina kwiaty do wazonów, nawet takie które po godzinie klapną. :szydera:

Ale dla Was kawkę mam.

kawa-do-śniadania-1024x682.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Tutaj mam do wyboru, ujawnić się rano i kawkę zrobić albo poczekać. Wybieram czekanie. :haha:Podopieczna już przed szóstą grasuje po domu i ogrodzie. Maniakalnie ścina kwiaty do wazonów, nawet takie które po godzinie klapną. :szydera:

Ale dla Was kawkę mam.

kawa-do-śniadania-1024x682.jpg

Dobry człowiek jesteś...:tak2: Nie przeszkadzasz babce w ciężkiej pracy o poranku....:haha: Tylko porannej kawki nie wypitej żal...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Dobry człowiek jesteś...:tak2: Nie przeszkadzasz babce w ciężkiej pracy o poranku....:haha: Tylko porannej kawki nie wypitej żal...:smutek:

Wiem.... Ale nie chcę uczyć że też wcześnie wstaję....

Ale tak mi się kawy chce że chyba jednak zejdę na dół.

Ale jutro wieczorem zrobię sobie do termosu to będzie na rano jak znalazł. :haha:W pokoju mam tylko zimne napoje.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Wiem.... Ale nie chcę uczyć że też wcześnie wstaję....

Ale tak mi się kawy chce że chyba jednak zejdę na dół.

Ale jutro wieczorem zrobię sobie do termosu to będzie na rano jak znalazł. :haha:W pokoju mam tylko zimne napoje.

A nie masz jakiegoś czajnika w rezerwie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...