Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Phi, ogródki działkowe....

Ja mam w pokoju wyjście na "taras" czyli ogromną połać dachu. Do tego ogromny ogród mały tarasik z przodu domu i duży z tyłu. Krzesełka, stoliczki, leżaczki.

Już zazdrościsz ?

 

Pozazdrościmy jeśli napiszesz nam, że na golasa możesz się opalać. Nic innego mnie nie zakręci :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Moja anielica sama grzecznie do łóżeczka się kładzie.

Już leży i nawet nie przyszła dzisiaj rolet mi zaciągnąć w pokoju. :haha:

Chyba się do mnie przyzwyczaja.

Spostrzegła, że inteligentna jesteś :d i poradzisz sobie z tym niemieckim wynalazkiem. Oni wszyscy myślą, że w PL księżyc kijem się popycha, jemy drewnianymi łyżkami i mieszkamy w szałasach >:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

biżuteria też idzie w tę stronę.Nawet seriale filmowe. Oswajają nas..... , oswajają z nowym trendem. Czy to czasem nie jest manipulacja ? Dobrze chociaż, że u nas wielożeństwa nie ma. Możemy czuć się bezpieczne (może choć odrobinę bezpieczne)

Jakby sobie mój połówek przygarnął jakąś kucharkę  i jakąś sprzątaczkę i jakąś kumatą , majętną bizneswomen , to może bym się zgodziła robić tylko za damę do towarzystwa :haha:a co mi tam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Moja anielica sama grzecznie do łóżeczka się kładzie.

Już leży i nawet nie przyszła dzisiaj rolet mi zaciągnąć w pokoju. :haha:

Chyba się do mnie przyzwyczaja.

Lubię takie babcie ,,co to szybko do łóżeczka i cisza nocna,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi ale dla mnie jest coś nie do zaakceptowania,,bardzo się dziwię ,,bardzo ,,że agencja nie pomogła Ci w odzyskaniu bagażu,,no jak może bagaż zginąc i się nie odnalesc,,dla mnie to jest nie do przełknięcia,,byłaś i lecialaś samolotem,,czemu nie pomogła ci agencja,,,jakieś odszkodowanie za utracone osobiste skarby,,tak bym w życiu nie zostawiła tego,,wiem ,że wydalas fortunę na telefony bo to kosztuje,,ale nikt nie mógł się tym porządnie zając? pani z agencji ,która Ci bileciki rezerwowała i zakupiła to co? dziadostwo i tyle,,,ja mam pakiet z ubezpieczeniem zdrowotnym mam ubezpieczony bagaż,,i np, teraz jakbym ja utraciła bagaż ,,to jestem ciekawa co na to ubezpieczenie? też by się wykręcało na lewo i prawo? kto wie!! co za burdel wszędzie,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, violka napisał:

Jakby sobie mój połówek przygarnął jakąś kucharkę  i jakąś sprzątaczkę i jakąś kumatą , majętną bizneswomen , to może bym się zgodziła robić tylko za damę do towarzystwa :haha:a co mi tam :szydera:

Mam nadzieję , że bieliznę  i akcesoria damy do towarzystwa masz odpowiednie ? :haha:I nie mam tu na myśli japońskie kimono, zaklajstrowaną makijażem twarz, i naparstek sake w ręce :cmok::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Mam nadzieję , że bieliznę  i akcesoria damy do towarzystwa masz odpowiednie ? :haha:I nie mam tu na myśli japońskie kimono, zaklajstrowaną makijażem twarz, i naparstek sake w ręce :cmok::szydera:

Coś tam mam :d a jak ożeni sie  z tą majętną sponsorką , to kupię sobie jeszcze ładniejsze :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zostałam wykorzystana w perfidny sposób...:haha:Podstępem przysłano mi coś, co teraz wam przekazuję...:szydera: Patrzcie i podziwiajcie cudeńko naszej @violka...:oklaski:1280649660_2018-05-0420_32_35.thumb.jpg.88f4f5e9321a200b4f155a4367a48a6c.jpg

Musze przyznać ,że bardzo ładna,,mój styl co do torby,,chodz teraz mam inne,,  ale bardzo ładna -śliczna!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

@Heidi ale dla mnie jest coś nie do zaakceptowania,,bardzo się dziwię ,,bardzo ,,że agencja nie pomogła Ci w odzyskaniu bagażu,,no jak może bagaż zginąc i się nie odnalesc,,dla mnie to jest nie do przełknięcia,,byłaś i lecialaś samolotem,,czemu nie pomogła ci agencja,,,jakieś odszkodowanie za utracone osobiste skarby,,tak bym w życiu nie zostawiła tego,,wiem ,że wydalas fortunę na telefony bo to kosztuje,,ale nikt nie mógł się tym porządnie zając? pani z agencji ,która Ci bileciki rezerwowała i zakupiła to co? dziadostwo i tyle,,,ja mam pakiet z ubezpieczeniem zdrowotnym mam ubezpieczony bagaż,,i np, teraz jakbym ja utraciła bagaż ,,to jestem ciekawa co na to ubezpieczenie? też by się wykręcało na lewo i prawo? kto wie!! co za burdel wszędzie,,,

Agencja twierdzi, że wystosowała pismo przez prawnika.Dałam pełnomocnictwo agencji do występowania w moim imieniu, ale skąd mam mieć pewność, że poczynili jakiekolwiek kroki ? Pani z agencji bileciki kupiła, zlecenie się skończyło i żegnaj Fela , bo dziś niedziela. W cenie biletu jest też ubezpieczenie bagażu i co z tego ? Na kufrze był załączony mój adres i nr telefonu, gdyby ktoś miał wolę dotrzeć do mnie, to nic łatwiejszego. Wskazówki czytelne.

Dwa lata bagaż powinien leżeć i czekać na odbiór. Muszę jeszcze osobiście odwiedzić lotnisko w Kolonii, żeby upewnic się , że tam go nie ma. Mam jeszcze szansę go odzyskać. a wielkim luzie.Mam już ten temat na wielki luzie delikatnie określając. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...