Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@1bozkajakos ten gostek meandrami lecixd

Ten post krótszy .....Sayonara 52 +...kochanie Ty nasze już Ci wyjaśniam : ten tancer co stukał drewnianą nogą o podłogę to był jakiś pirat z Karaibów ...na bank ! ...Nasz rodak by nie stukał , bo przede wszystkim miałby na nogach buty ...ta raz ...a dwa ....protezy nóg na początku lat 70 -tych nie były drewniane , tylko z takiego tworzywa jak plastik , czy coś na podób ..One nie stukały , nie skrzypiały podczas chodzenia ... Miałam styczność z taką protezą u mnie w domu . Mój tato miał amputowaną nogę powyżej kolana ( zgorzel cukrzycowa ) i widać , poznać było można , że noga jest " sztuczna " po chodzeniu , stawianiu tejże ...alee skrzypieć , stukać ...nieee .... Tamten na stówę piratem był ....tamten , który drewnianą nogą stukał ....o podłogę oczywiście :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lucyna.beata napisał:

dasz rade a jak nie ...to kolanem i tez wejdzie:d

Pewnie , że dam i to bez upychania kolanami ... Cztery sztangi cugasów , które zajmowały dużo miejsca ...poszły se w ......z dymem . Pozostałe kilka pojedynczych paczek w kieszeniach się zmieszczą ... Kosmetyki o większych gabarytach typu szampon , żel pod prysznic , czy balsamy ,które są napoczęte nie zabieram , bo w walizce będę miała słodkości dla maluchów i kawy , więc nie chcę nieszczęśliwego zalania w/w ....i to wszystko . Luzik ...po raz pierwszy od moich wyjazdów do De ...luzik .... Odbiję sobie przy następnym wyjeździe ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pewnie , że dam i to bez upychania kolanami ... Cztery sztangi cugasów , które zajmowały dużo miejsca ...poszły se w ......z dymem . Pozostałe kilka pojedynczych paczek w kieszeniach się zmieszczą ... Kosmetyki o większych gabarytach typu szampon , żel pod prysznic , czy balsamy ,które są napoczęte nie zabieram , bo w walizce będę miała słodkości dla maluchów i kawy , więc nie chcę nieszczęśliwego zalania w/w ....i to wszystko . Luzik ...po raz pierwszy od moich wyjazdów do De ...luzik .... Odbiję sobie przy następnym wyjeździe ...:szydera:

Baśka nie pitol głupot, tylko chooooo na cugaska i zbieraj ekipę, kto chętny jeszcze :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nugatka napisał:

Baśka nie pitol głupot, tylko chooooo na cugaska i zbieraj ekipę, kto chętny jeszcze :haha:

Lecęęęę ....ino miotłę odpalę ... Jeszcze tylko ten jeden i biorę się za pakowanie koferka . Dawaj Nugatka ...zwołuj ekipę i jaramy ....Kurde ...paliwa chyba nie uzupełniłam ...miotła coś cienko leci . Czekajcie na mnie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lecęęęę ....ino miotłę odpalę ... Jeszcze tylko ten jeden i biorę się za pakowanie koferka . Dawaj Nugatka ...zwołuj ekipę i jaramy ....Kurde ...paliwa chyba nie uzupełniłam ...miotła coś cienko leci . Czekajcie na mnie :oklaski:

Przełącz na gaz, poleci a gazu nigdy nie zabraknie :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo :całus:.

Coś nie mogłam dospać,najpierw obudził mnie głos Lidki z Caritasu bo przyszła duszować drugą babcię  (łazienkę mają obok mojego pokoju ).

Teraz znowu @Baśka powtarzająca się i @Nugatka wołają na cugaska, dobra wstaję i też idę zapalić. 

Miłego dzionka dla wszystkich życzę. 

la-pasta_kawa_radzymin.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pewnie , że dam i to bez upychania kolanami ... Cztery sztangi cugasów , które zajmowały dużo miejsca ...poszły se w ......z dymem . Pozostałe kilka pojedynczych paczek w kieszeniach się zmieszczą ... Kosmetyki o większych gabarytach typu szampon , żel pod prysznic , czy balsamy ,które są napoczęte nie zabieram , bo w walizce będę miała słodkości dla maluchów i kawy , więc nie chcę nieszczęśliwego zalania w/w ....i to wszystko . Luzik ...po raz pierwszy od moich wyjazdów do De ...luzik .... Odbiję sobie przy następnym wyjeździe ...:szydera:

Ja, torbę " szmaciankę " zawsze wozilam ze sobą i zawsze przy powrocie była pełna. Tym razem zostawiłam ja z premedytacją w domu, żeby na pokuszenie nie wodziła......zobaczymy czy jak będę wracać to się zapanuje w tą jedna walizeczke.....:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Ja, torbę " szmaciankę " zawsze wozilam ze sobą i zawsze przy powrocie była pełna. Tym razem zostawiłam ja z premedytacją w domu, żeby na pokuszenie nie wodziła......zobaczymy czy jak będę wracać to się zapanuje w tą jedna walizeczke.....:d

Ciiiii...nikomu nie mów ...może nie przeczytają ...mam dwie duże zakupione w sklepie " wszystko po 4 zł " , ale franczeski około 6 zł kosztowały ....oszustwo normalne .Nawet są fajne , zapinane na ekspresy ...ale kuźwa co z tego jak je dziewicze ...nienaruszone  będę wiozła ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

To tylko ja jak Rumunka do domu wracałam. Waliza, torebka, torba, torba z lapkiem i reklamówka z 33 czekoladami. :szydera:

MarJollo....ja na luzie po raz pierszy jadę ...Chociaż to aż taki luz nie będzie , bo kurtka zimowa i buty w ktorych przyjechałam będą teraz w walizce ...a cholerstwo dużo miejsca zajmuje .... Lapek mój to lapeczek można powiedzieć . Specjalnie na moje podróże został zakupiony maciupki ...mało co większy od tableta ...i za tablet też może służyć . Razem z " futerałem " wciskam go do torby na ramię ....i gitarra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michasia 1959 napisał:

Uległam przy Prokurator w Berlinie , która paliła 2 paczki dziennie:)Dobrze ze mnie pokochałasś:d bo rodzina na mnie psioczy strasznie.jestem -Babcia pet:grzmotnąć:

E tam ...pogodzą się z tym :-) ....Mój man kiedyś rzucił palenie , wytrzymał 1,5 roku ....Nabrał wtedy trochę ciała co mu na urodę poszło , bo znajomi zawsze mówili , że P. jest długi jak miesiąc a chudy jak wypłata .....Po iluś tam latach znów rzucił ...na 9 lat ! ... I dureń jeden ( niech mu ziemia lekką będzie ) wrócił do nałogu ...wtedy to już przez zupełną głupotę , bo chciał mi udowodnić , że zapali jednego i koniec ... Popłynął i to ostro ....wtedy papierosy " Mocne " zaczęły ukazywać się po 25 szt. w paczce ....przez jakieś pół roku wypalał 2 paczki dziennie ! .....Noo...i dopiero jak po kilku latach " biała dama " po raz pierwszy , na próbę za plecami mu stanęła ...wtedy rzucił i już do końca nie palił ....Noo...a ja też pochwalę się , że kiedyś nie paliłam ....DWA DNI ...DWIE DOBY calutkie ....bo po operacji tarczycy musiałam tyle leżeć na sali pooperacyjnej i nawet na siku nie pozwalano nam wstawać . To też był jakiś mały sukcesik ....ale też wróciłam do nałogu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

E tam ...pogodzą się z tym :-) ....Mój man kiedyś rzucił palenie , wytrzymał 1,5 roku ....Nabrał wtedy trochę ciała co mu na urodę poszło , bo znajomi zawsze mówili , że P. jest długi jak miesiąc a chudy jak wypłata .....Po iluś tam latach znów rzucił ...na 9 lat ! ... I dureń jeden ( niech mu ziemia lekką będzie ) wrócił do nałogu ...wtedy to już przez zupełną głupotę , bo chciał mi udowodnić , że zapali jednego i koniec ... Popłynął i to ostro ....wtedy papierosy " Mocne " zaczęły ukazywać się po 25 szt. w paczce ....przez jakieś pół roku wypalał 2 paczki dziennie ! .....Noo...i dopiero jak po kilku latach " biała dama " po raz pierwszy , na próbę za plecami mu stanęła ...wtedy rzucił i już do końca nie palił ....Noo...a ja też pochwalę się , że kiedyś nie paliłam ....DWA DNI ...DWIE DOBY calutkie ....bo po operacji tarczycy musiałam tyle leżeć na sali pooperacyjnej i nawet na siku nie pozwalano nam wstawać . To też był jakiś mały sukcesik ....ale też wróciłam do nałogu .

To była moja pierwsza próba walki z nałogiem:szept:widocznie nie mój czas jeszcze;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To tylko ja jak Rumunka do domu wracałam. Waliza, torebka, torba, torba z lapkiem i reklamówka z 33 czekoladami. :szydera:

@Maria Jolanta Sinbadem zawsze miałam siedem paczek i plecaczek.....latarnie świąteczną też wiozlam bo była w angebocie i taka cudna....A wracałam na Święta do domu.....teraz powiedziałam dość.....zobaczę czy przyrzeczenia dotrzymam......:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...